IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дали ще имам проблем при искане на кредит?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vstoykov Разгледай мнение
    Само аз ли забелязах, че младежът има 7000 лв "в дебитната си карта" (т.е. по разплащателна сметка, към която има дебитна карта), като същевременно ползва кредит (купил е телефон "на изплащане")?

    Такива клиенти банките най-много ги обичат - хем имат пари в банката (и плащат на банката да им пази парите вместо да ги сложат на сметка, при която банката плаща лихва - т.е. де факто на отрицателна лихва ги държи!), хем плащат лихви по кредит ("безлихвен заем" - лихвата е включена в цената).

    Също така банките се радват много на платежоспособни клиенти, които не си плащат вноските в срок - така клиентите ще плащат повече лихви.

    По "безлихвените кредити" (купуване "на изплащане без лихва") обикновено има жестоки лихви в случай, че някоя вноска не се плати навреме. Банката залага на това, че кредитополучателят няма да си плаща вноските на време и няма да се възползва от "безлихвеността" на кредита.
    От хората, които все нямат пари, но сметката им е доста добре захранена, парите там не се пипали...

    Коментар


    • Не му е било толкова важно на младежът явно Гледам, че само това му е мнението във форума...
      Иначе банките са на принципа колкото повече - толкова повече да те зарибяват, дават и загробват с кредити, така че няма драма да тегли

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vstoykov Разгледай мнение
        Само аз ли забелязах, че младежът има 7000 лв "в дебитната си карта" (т.е. по разплащателна сметка, към която има дебитна карта), като същевременно ползва кредит (купил е телефон "на изплащане")?

        Такива клиенти банките най-много ги обичат - хем имат пари в банката (и плащат на банката да им пази парите вместо да ги сложат на сметка, при която банката плаща лихва - т.е. де факто на отрицателна лихва ги държи!), хем плащат лихви по кредит ("безлихвен заем" - лихвата е включена в цената).

        Също така банките се радват много на платежоспособни клиенти, които не си плащат вноските в срок - така клиентите ще плащат повече лихви.

        По "безлихвените кредити" (купуване "на изплащане без лихва") обикновено има жестоки лихви в случай, че някоя вноска не се плати навреме. Банката залага на това, че кредитополучателят няма да си плаща вноските на време и няма да се възползва от "безлихвеността" на кредита.
        +1111111111
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Само аз ли забелязах, че младежът има 7000 лв "в дебитната си карта" (т.е. по разплащателна сметка, към която има дебитна карта), като същевременно ползва кредит (купил е телефон "на изплащане")?

          Такива клиенти банките най-много ги обичат - хем имат пари в банката (и плащат на банката да им пази парите вместо да ги сложат на сметка, при която банката плаща лихва - т.е. де факто на отрицателна лихва ги държи!), хем плащат лихви по кредит ("безлихвен заем" - лихвата е включена в цената).

          Също така банките се радват много на платежоспособни клиенти, които не си плащат вноските в срок - така клиентите ще плащат повече лихви.

          По "безлихвените кредити" (купуване "на изплащане без лихва") обикновено има жестоки лихви в случай, че някоя вноска не се плати навреме. Банката залага на това, че кредитополучателят няма да си плаща вноските на време и няма да се възползва от "безлихвеността" на кредита.
          Два прости метода за легално намаляване на данъците

          Коментар


          • Ако те осигуряват на добри пари, няма никакъв проблем с взимането на кредит

            Коментар


            • Прочиташ тук :http://forum.investor.bg/forum/финан...а-банка
              и тук http://porachitel.blogspot.de/2017/0...-post.html?m=1
              намираш един поръчител, теглиш кредита и после ой плаща а теб те кълне и мрази.
              Така се правело днешно време.....
              Е, има и други начини, от по стари времена...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Като гледам така, момъкът с искането на кредит проблем няма да има. И аз иском много роботи, и съвършено никакъв проблем с искането.
                Последното да не се бърка с даването и връщането. Там, ако и в началото да няма проблем, може да се яви в последствие. Доброто е, от идна страна, умеренато сумо а, от друга, младото възраст. Що има време и за грешки, и за заздравяване на раните след тях.
                Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                Коментар


                • Като гледам така, момъкът с искането на кредит проблем няма да има. И аз иском много роботи, и съвършено никакъв проблем с искането.
                  Последното да не се бърка с даването и връщането. Там, ако и в началото да няма проблем, може да се яви в последствие. Доброто е, от идна страна, умеренато сумо а, от друга, младото възраст. Що има време и за грешки, и за заздравяване на раните след тях.
                  Last edited by Pyramid; 24.09.2017, 18:13.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Andreydimitro Разгледай мнение
                    Здравейте, бих искал попитам някой по запознат за следната ситуация: Искам да изтегля кредид 15 000лв с цел закопуване на парцел ,аз съм на 21 години имам постоянен трудов договор от година и два месеца получавам заплата 1200лв чисто, също така получавам и бонуси през повечето време около 200лв на месец, имам и уеб сайт, който ми носи печалба около 300лв месечно. В дебитната си карта разполагам с 7к ,имам кредитна карта с лимит 1000лв и Смарфон на изплащане към кредитната си карта имам все още задължение около 600лв и за смартфона толкова. За съжеление от неграмотност бавих плащанията за смартфона и картата с няколко дни например ако падежа е бил на 5-ти аз съм плащал на 9-ти имал съм месец в който съм плащал 15 дни по късно просто от чист мързел. Искам да ви попитам възможно ли е някой от тези фактори да ми изиграе лоша шега при искането на кредит?


                    В момента банките се конкурират да раздават кредити, тъй като в банковата система има много пари. Мисли като клиент ( клиентът винаги е прав - нали ти ще плащаш , значи ти ще си избереш музиката т.е. банката ) и проучи коя банка ти дава най-изгодна оферта за твоите искани 15000лв. и там отиваш. Ще ти изготвят погасителен план за колкото години искаш да ги върнеш ( сравняваш и гледаш къде връщаш най-малко), без поръчител, като ще искат застраховка на кредита да плащаш ( около десет лева на месец ) и условието е заплатата да си я превеждаш при тях. Успех младежо и бъди по-дисциплиниран с парите!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Трябва да се провери това, ако искаш мога да проуча в нашата бамка.
                      Особено сега,с тези гьол пари!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Andreydimitro Разгледай мнение
                        Здравейте, бих искал попитам някой по запознат за следната ситуация: Искам да изтегля кредид 15 000лв с цел закопуване на парцел ,аз съм на 21 години имам постоянен трудов договор от година и два месеца получавам заплата 1200лв чисто, също така получавам и бонуси през повечето време около 200лв на месец, имам и уеб сайт, който ми носи печалба около 300лв месечно. В дебитната си карта разполагам с 7к ,имам кредитна карта с лимит 1000лв и Смарфон на изплащане към кредитната си карта имам все още задължение около 600лв и за смартфона толкова. За съжеление от неграмотност бавих плащанията за смартфона и картата с няколко дни например ако падежа е бил на 5-ти аз съм плащал на 9-ти имал съм месец в който съм плащал 15 дни по късно просто от чист мързел. Искам да ви попитам възможно ли е някой от тези фактори да ми изиграе лоша шега при искането на кредит?
                        Немаш проблеми баце , ша та гушнат кат гъдулка 5 лева .

                        Коментар


                        • Трябва да се провери това, ако искаш мога да проуча в нашата бамка.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Дали ще имам проблем при искане на кредит?

                            Deleted
                            Last edited by Andreydimitro; 24.03.2023, 07:15.
                          Working...
                          X