IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Схема - поръчителство в Пощенска банка

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стига сте дрънкали глупости тук. Кой нормален човек ще стане поръчител на шефа си? Това тряба да си определено зле. А този твой любим човек който си обичал ако ти иска заем и после издуха с парите кво правиш? Пак пиеш студена вода.... някои хора просто са си такива. Затова внимавайте.Всеки си има глава на раменете. Тая сляпа вяра в близки приятели е смешна.Та колко семейства роднини се изпокарват за един мижев имот.... всичко е пари

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
      миналата година имаше един случай
      собственик на частна фирма беше накарал към 50 човека негови служители да му станат поръчители по различни кредити, след това беше взел парите и продал фирмата на някакъв клошар.
      Сега пощенска банка ги съди а онзи си харчи парите.
      Вие какво бихте направили ако вашият шеф, работодател или пък единствения човек койсто сте обичали някога ви помоли да му станете поръчител?
      И аз смятам че поръчителството трябва да се забрани със закон
      Аз пък смятам, че трябва да се забрани със закон глупостта!

      Коментар


      • Единствения човек, когото сте обичали? Не звучи ли малко несериозно

        Коментар


        • миналата година имаше един случай
          собственик на частна фирма беше накарал към 50 човека негови служители да му станат поръчители по различни кредити, след това беше взел парите и продал фирмата на някакъв клошар.
          Сега пощенска банка ги съди а онзи си харчи парите.
          Вие какво бихте направили ако вашият шеф, работодател или пък единствения човек койсто сте обичали някога ви помоли да му станете поръчител?
          И аз смятам че поръчителството трябва да се забрани със закон
          Форекс блог

          Коментар


          • Немога да разбера как този човек успява да си плаща вноските по втория и третия кредит без да плаща по първият.
            Според мен има вътршен човек от пощенска дето е замесен в схемата.

            Коментар


            • Ами тогава пощенска защо продължава да дава кредити с поръчител???
              За да прецаква още хора с тези схеми!
              advokatfilipova.eu

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Така и предполагах, не знаех детайлите и какво целиш, но ти изплю камичока. От утре и ние така ще правим. Хубава реклама направи.
                Какво целя това е истинска история с мен
                това не е измислена история.
                Изобщо не е целта да се оплюе пощенска.
                Целта ми е да привлека общественото внимание върху този проблем и да се спре за в бъдеще да се отпускат кредити с поръчител.

                Коментар


                • Ще ви кажа как работи схемата
                  Кандидатства някой за такъв кредит уж на по ниска лихва.
                  След няколко дни му звънят от пощенска и му казяат ще ти отпуснем кредита ако си намериш поръчител.
                  И така се вкарва в схемата външен човек.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BOHO Разгледай мнение
                    Станах поръчител по кредит за обединяване на задълженията
                    това е това повече дето го рекламират
                    повече за повече може да прочете на https://www.povechednes.bg/

                    както и в моята статия http://porachitel.blogspot.bg/
                    призна си накрая какво било.ама защо подписваш и после ореваваш форума че си измамен.както се казва "кьорав карти не играе"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BOHO Разгледай мнение
                      Станах поръчител по кредит за обединяване на задълженията
                      това е това повече дето го рекламират
                      повече за повече може да прочете на https://www.povechednes.bg/

                      както и в моята статия http://porachitel.blogspot.bg/
                      Така и предполагах, не знаех детайлите и какво целиш, но ти изплю камичока. От утре и ние така ще правим. Хубава реклама направи.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Станах поръчител по кредит за обединяване на задълженията
                        това е това повече дето го рекламират
                        повече за повече може да прочете на https://www.povechednes.bg/

                        както и в моята статия http://porachitel.blogspot.bg/
                        Last edited by BOHO; 28.09.2017, 13:41.

                        Коментар


                        • Финансовата култура на българина е изключително ниска. Не случайно толкова хора изгоряха с парите си от някакви си дупнишки популярни каси, оделно найвността на българина е безгранична. преди година гледах някакъв репортаж за хора даващи баслословни суми за бг стандарт на някакви бивши съученици да правят някакви инвестиции аахах а се оказа поредната пирамида и сега парите им си ги харчат,а те на хляб и сол и за какво? Помните ли 90те години и огромните лихви които даваха тогава банките? Колко от вас си набиха парите във последствие фалиралите банки и изгоряха? И защо за една лихва. Тогава си спомням как баща ми каза на дядо ми ( бог да го прости) че всичко е измама и да не слага парите в банките,че тези лихви са за шарани..... Те така... преди да ставате поръчители мислете информирайте се каде си слагате парите да не се окаже новото ктб или дупнишката каса само заради лихвата.....

                          Към автора на темата .. ти срещна ли се с кредитополучателя? Какво е неговото обяснение за случая? Защо е заебал твоя кредит и ти го е оставил на теб?Защото ако е така както казваш ти плаща по останалите два, значи те е прецакал

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOHO Разгледай мнение
                            Как банката да няма вина.
                            Банката не иска да отпусне първият кредит без да има поръчител а след това отпуска още два кредита на същият човек защото знае че вече е вкарала външен човек в схемата.
                            затова загавието съм го крустил Опасна Схема....
                            Едно си баба знае, едно си баба бае. Явно затова си го докарал до тук, защото грам не приемаш акъл от това, което хората ти казват тук! Банката, та банката! Ами не е САМО банката виновна за твоето тъпоумие!

                            Коментар


                            • Как банката да няма вина.
                              Банката не иска да отпусне първият кредит без да има поръчител а след това отпуска още два кредита на същият човек защото знае че вече е вкарала външен човек в схемата.
                              затова загавието съм го крустил Опасна Схема....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BOHO Разгледай мнение

                                Как мога да разбера какви неплатени вноски има по втория и третия кредит
                                нема неплатени вноски има предсрочно изискуем кредит

                                Коментар

                                Working...
                                X