IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бяла Карта без такса, струва ли си?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=LOTR;n3322921]Здравейте,
    Не съм много наясно с кредитните институции затова имам конкретен въпрос относно Бяла Карта.
    Първо ще опиша ситуацията защо ми трябва кредитна карта. В момента имам дебитна карта от много сериозна банка с възможност за доста голям овърдрафт и преференциални условия. Фирмата ни е VIP клиент и от банката ни дават преференциални условия. Така че нормално си използувам тази карта. Много рядко - веднъж на 3-4 години ползвам овърдрафт. Веднъж в годината за около 30 дни (или малко повече) ходя в чужбина. Общо взето нямам проблеми да си работя с дебитната карта, но миналата година на едно място не ми я приеха - работили били само с кредитни ... Добре че един чех се нави да плати с кредитна карта, а аз му дадох парите кеш.
    Затова ми трябва кредитна карта, която да се ползва зор заман - нормално въобще няма да се използва за нищо. Така че единственото, което ме привлича, е че няма годишни и месечни такси за обслужване - не виждам смисъл да плащам такси за нещо, което реално няма да ползвам. Ако се наложи да се плати нещо с нея то задължението ще се погаси максимум за 24 часа или на първия работен ден, ако е платено през почивен ден.
    Ще съм благодарен, ако някой ми отговори конкретно - какви са рисковете при ползване на Бяла Карта при по-горе описаните условия?[/QUOT

    Бягай далече! Освен ако не пробутваш рекламка. Ама и така да е пак бегай далече!
    Last edited by balarev; 13.04.2018, 17:05.

    Коментар


    • Здравейте,
      Не съм много наясно с кредитните институции затова имам конкретен въпрос относно Бяла Карта.
      Първо ще опиша ситуацията защо ми трябва кредитна карта. В момента имам дебитна карта от много сериозна банка с възможност за доста голям овърдрафт и преференциални условия. Фирмата ни е VIP клиент и от банката ни дават преференциални условия. Така че нормално си използувам тази карта. Много рядко - веднъж на 3-4 години ползвам овърдрафт. Веднъж в годината за около 30 дни (или малко повече) ходя в чужбина. Общо взето нямам проблеми да си работя с дебитната карта, но миналата година на едно място не ми я приеха - работили били само с кредитни ... Добре че един чех се нави да плати с кредитна карта, а аз му дадох парите кеш.
      Затова ми трябва кредитна карта, която да се ползва зор заман - нормално въобще няма да се използва за нищо. Така че единственото, което ме привлича, е че няма годишни и месечни такси за обслужване - не виждам смисъл да плащам такси за нещо, което реално няма да ползвам. Ако се наложи да се плати нещо с нея то задължението ще се погаси максимум за 24 часа или на първия работен ден, ако е платено през почивен ден.
      Ще съм благодарен, ако някой ми отговори конкретно - какви са рисковете при ползване на Бяла Карта при по-горе описаните условия?

      Коментар


      • Добре де, а защо не си направиш нова Бяла карта, човек винаги може да си поръча нова без значение на кредитната му история, както се рекламираха?
        С нея разплащаш стария борч и си свиркаш.

        Коментар


        • Сигурно има някакво просрочие, иначе няма как да стане. След като се е стигнало до прехвърляне към колекторска фирма, значи има необслужване по картата. Добре е човек да си преценява възможностите преди теглене на бърз кредит, да предвижда с някаква вероятност колко ще може да покрие после и така няма проблеми.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение
            Преди 2-3 седмици ми предлагаха по телефона такава карта – меко, без натиск, просто въпрос, дали не се интересувам, като накратко бяха представени плюсовете.
            По мой рефлекс бързо отказах, но после реших да поразпитам още и звъннах обратно по останалия в регистъра номер... "Такъв номер не съществува", обясни ми мрежата.
            Ега си и номера
            Човече тия са гарантирани мошеници.
            В нормалните държави дават кредити с 3% лихва а в България бяла карта с 50% лихва
            Форекс блог

            Коментар


            • Преди 2-3 седмици ми предлагаха по телефона такава карта – меко, без натиск, просто въпрос, дали не се интересувам, като накратко бяха представени плюсовете.
              По мой рефлекс бързо отказах, но после реших да поразпитам още и звъннах обратно по останалия в регистъра номер... "Такъв номер не съществува", обясни ми мрежата.
              Ега си и номера

              Коментар


              • Тези първо са мошеници и второ са адски досадни и нагли в опитите за зарибяване.
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от suckadickuserers
                  Точно защото се отчитат на правилното място!
                  С уговорката, че мнението ми може да бъде премахнато (случвало се е с много мои мнения за една българска банка) все пак ще коментирам:
                  Тези от бяла карта не се отчитат никъде, така както и тези които печатат билети. Просто тези, които приемат законите са разбойници от същия сой и са приели такова законодателство, което позволява това (да се стриже народа) да се случва.

                  Коментар


                  • Тези са собственост на ИЗИкредит
                    Пълни мошеници
                    50% годишна лихва
                    Форекс блог

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      От: "бяла карта" - мнения?

                      Здравейте. Ползвам бяла карта втори месец.потресен съм. НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ. Първата вноска я забавих с 1 ден. Минималната погасителна такава е 60 лв., при изтеглени 400 лв. Толкова ми дадоха. Та получавам sms, че картата е блокирана, и задължението си остава пак около 400 лв. Викам си, сигурно има нещо, което съм пропуснал като някаква първоначална такса, или нещо такова. Ще видим след втория месец... Е дойде втората погасителна вноска-60 лв. Получих sms, че всичко е наред, и дължя 392.50 лв.И как ви се струва-до тук, за два месеца при изтеглени 400 лв. Съм внесал 120 лв. И дължа 392 лв. Обадих се да питам какво се случи с тия 120 лв. Засипаха ме с проценти за какво ли не и това е. ХОРА, НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ, ИЛИ АКО Я ДОКАРАТЕ ДО ТАМ, ПОКРИЙТЕ Я ВЕДНАГА ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ, И ЗАБРАВЕТЕ.

                      ЕТО МНЕНИЯ НА УЖИЛЕНИ ОТ ТАЗИ ИЗМАМА..

                      https://www.predpriemach.com/threads...F.48273/page-4


                      Аз чесно казано не мога да разбера как в ерата на Интернет, все още продължават да съществуват такива нагли измамници.

                      120лв. които са измъкнали от човека за нищо, съвсем не са малко пари... нагли "душици" са тези, но то какво друго да се очаква от Изи Кредит. Да не говорим, че сега данните на човечеца са продадени и препродадени 50 пъти. А държавата още спинка сладък сън... и всичко това се води, законно. Поне няма ли една глоба да им тряснат за подвеждаща реклама.

                      Иначе 5лв. към Топлофикация, ако забравиш да си платиш, веднага ти скача държавата с целия си апарат. Но такива наглеци си живеят спокойно, сигурно защото се отчитат на "правилното място".
                      Last edited by Xman1; 29.06.2017, 16:20.

                      Коментар


                      • От: "бяла карта" - мнения?

                        Здравейте. Ползвам бяла карта втори месец.потресен съм. НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ. Първата вноска я забавих с 1 ден. Минималната погасителна такава е 60 лв., при изтеглени 400 лв. Толкова ми дадоха. Та получавам sms, че картата е блокирана, и задължението си остава пак около 400 лв. Викам си, сигурно има нещо, което съм пропуснал като някаква първоначална такса, или нещо такова. Ще видим след втория месец... Е дойде втората погасителна вноска-60 лв. Получих sms, че всичко е наред, и дължя 392.50 лв.И как ви се струва-до тук, за два месеца при изтеглени 400 лв. Съм внесал 120 лв. И дължа 392 лв. Обадих се да питам какво се случи с тия 120 лв. Засипаха ме с проценти за какво ли не и това е. ХОРА, НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ, ИЛИ АКО Я ДОКАРАТЕ ДО ТАМ, ПОКРИЙТЕ Я ВЕДНАГА ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ, И ЗАБРАВЕТЕ.

                        ЕТО МНЕНИЯ НА УЖИЛЕНИ ОТ ТАЗИ ИЗМАМА..

                        https://www.predpriemach.com/threads...F.48273/page-4

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sdar Разгледай мнение
                          Не съм никакъв агент на Бяла Карта, просто след толкова реклами дето им гледах си казах дали не мога да си спестя таксите това лято. Засега обаче никой не каза нещо конкретно.
                          не знам дали си агент или не , но едно ми е ясно ... или хич не си в час или си от тази порода непочтени хора намерили идеална хранителна среда в бизнеса с бързите кредити.

                          из целият нет, фейс и тн коментарите и референциите за тази бяла карта са меко казано негативни ти седиш и ни я пробутваш тука като нещо супер яко и без пари....
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Могат ли да се правят онлайн плащания с тази карта ?
                            Имам предвид покупки от АлиЕкспрес и други китайски магазини и може ли да се регистрира в ПейПал ?

                            Коментар


                            • Стига сте ни пробутвали тази измама..

                              Коментар


                              • Бяла карта са до колкото знам са 'наследници/производна' на една компания за бързи кредити.... знаете за какъв морал иде реч там... сами си преценете

                                аз самият не съм навит моите лични данни и история на покупки, резервации и тн да седят в базата данни на подобни компании
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X