IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

IUVO group - мнение

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В iuvo можем да очакваме скоро, два нови оригинатора – един за автокредити и един за заеми до заплата (краткосрочни). Даже в платформата вече се е появил такъв тип кредит. Говорих с тях на Fintech Summit. Ето малко повече информация и за самото събитие:
    Впечателенията ми от Fintech Summit 2019 - най-голямото финтех събитие у нас и в югоизточна Европа. Всички говорят за Revolut и искат да са като него.
    www.wavetrader.eu

    Коментар


    • Докато ние си говорим тук, iuvo минаха €45 милиона евро финансирани заеми. Не е зле
      www.wavetrader.eu

      Коментар


      • При мен постигнатата годишна се различаваше с около 0,6%, но и не гоня най-рисковите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tonibg Разгледай мнение
          Аз лично изтеглям инвестицийте си от Юво.

          Причини:

          Аз съм по-консервативно настроен и инвестирах само в А и В кредити в евро.
          Резултатите ми са :
          Изплатена главница : 1548 Евро
          Изплатена лихва : 44 Евро
          Bayback изплатена главница : 419 Евро / около 27 % /
          Bayback изплатена лихва : 0
          На таблото 7,27 % -

          Забелязах, че от тази година се намалиха лихвите по А и В кредитите и bayback при тях от 30 дни стана на 60 дни .
          Което ще доведе до още по-лоши резултати при моята инвестиционна стратегия.

          Поздрави
          Няма особен смисъл да се гледа таблото При високорискова стратегия при показание 14.3%, реалната доходност е 10.3%. Разбира се, това е при кредити клас HR. При кредити А и В, раликата би трябвало да е по-малка.
          www.wavetrader.eu

          Коментар


          • Интересно, защо всички толкова са се вманиачили в тези проценти.
            Моите рядко надхвърлят 10%, сега са 8,34% за BGN и 11,02 за EUR.
            Смело мога да твърдя, че съм доволен.
            Разбира се, зависи какво очаква и какво иска човек!

            Коментар


            • Аз лично изтеглям инвестицийте си от Юво.

              Причини:

              Аз съм по-консервативно настроен и инвестирах само в А и В кредити в евро.
              Резултатите ми са :
              Изплатена главница : 1548 Евро
              Изплатена лихва : 44 Евро
              Bayback изплатена главница : 419 Евро / около 27 % /
              Bayback изплатена лихва : 0
              На таблото 7,27 % -

              Забелязах, че от тази година се намалиха лихвите по А и В кредитите и bayback при тях от 30 дни стана на 60 дни .
              Което ще доведе до още по-лоши резултати при моята инвестиционна стратегия.

              Поздрави

              Коментар


              • Бия Точния процент при мен е 14.89 Дашборда реално лъже, всъщност тоя процент показва прогнозна доходност на база на кредитите в които си инвестирал в момента при идеални условия. А те никога не са такива - ще има забавания, обратни изкупувания и т.н. Също доходността в евро била по-висока от тази в лева. Онзи ден се бях ядосал на фалшивите данни иговорих съма ти време със съпорта, та от там е това инфо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                  Почти две години откакто съм превел първите пари към платформата и засега е ОК, като обаче не съм теглил все още
                  В началото въртях какви ли не сложни филтри за автоматично инвестиране, после реших да опростя нещата и в момента съм над 14% на евровата сметка и почти 11% на левовата. Ако някой желае мога да споделя какво съм задал като критерии и ще е интересно и други хора да споделят каква доходност им показва дашборда, въпреки, че той не е съвсем правилната цифра.
                  На дашборда ми показва 14,88% при евровата сметка, но реалната ми доходност е около 13%.

                  Коментар


                  • Почти две години откакто съм превел първите пари към платформата и засега е ОК, като обаче не съм теглил все още
                    В началото въртях какви ли не сложни филтри за автоматично инвестиране, после реших да опростя нещата и в момента съм над 14% на евровата сметка и почти 11% на левовата. Ако някой желае мога да споделя какво съм задал като критерии и ще е интересно и други хора да споделят каква доходност им показва дашборда, въпреки, че той не е съвсем правилната цифра.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение

                      Пишете или звъннете на поддръжката. Превеждат се буквално веднага - 1-2 дни. Аз съм препоръчал доста хора. Важно е и кой те препоръчва. За да получите бонус, този който ви препоръчва също трябва да има инвестирани толкова средства - поне 2000 лева за 60 лева и поне 5000 - за още 120 лева. Описал съм го подробно - надявам се да сте го направили по този начин. Нов отчет няма, но не печалбата им е проблема в случая.
                      Благодаря за съвета. Бонуса е факт вече.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cool_alyn Разгледай мнение
                        Искам да питам уважаемите съфорумци, които инвестират в такъв инструмент - не ви ли е страх, че с оглед настъпващата криза, или поне намаляне активността в икономиките, немалко кредитополучатели ще се окажат неспособни да връщат кредитите си, откъдето и вашите инвестиции ще "изгорят"?
                        Това винаги е възможност. В крайна сметка няма нищо сигурно. Надяваш се на най-доброто. В крайна сметка това си е рискова инвестиция. Депозитите в банката също не са сигурни, въпреки че са гарантирани от държавата.

                        Коментар


                        • Искам да питам уважаемите съфорумци, които инвестират в такъв инструмент - не ви ли е страх, че с оглед настъпващата криза, или поне намаляне активността в икономиките, немалко кредитополучатели ще се окажат неспособни да връщат кредитите си, откъдето и вашите инвестиции ще "изгорят"?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение

                            Получих я още преди Нова година, но май няма да поникне
                            Ще стискаме палци ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от viking_17 Разгледай мнение
                              Някой получи ли си вече монетката ...?
                              Получих я още преди Нова година, но май няма да поникне
                              www.wavetrader.eu

                              Коментар


                              • Някой получи ли си вече монетката ...?
                                Attached Files

                                Коментар

                                Working...
                                X