IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви са заплатите във фирми за бързи кредити?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
    София е град с 3% безработица и 1200 лева средна заплата. Кажи на твоя приятел да ходи професионален войник щом е по-зле и от казармата. Плащат двойно и търсят хора.
    Ами да ти кажа това не е лоша идея, но проблема е че той страда от някава мания да прави кариера и т.н.
    Тези в тая фирма ги облъчват че те са служители на една от най-големите банки в света и това че те работят там едва ли не е някава гордост за тях.
    Аз това му повтарям от месеци казвам му ти си станал слуга за без пари на някакви лихвари и лъжете хората няма нищо достойно в тази работа. Каква ти кариера каква банка това са глупости...... ама той не мисли така
    Форекс блог

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zeifod Разгледай мнение
      Това само да попитам от официална статистика ли идва за 1200 средна или?
      Да

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
        София е град с 3% безработица и 1200 лева средна заплата. Кажи на твоя приятел да ходи професионален войник щом е по-зле и от казармата. Плащат двойно и търсят хора.
        Това само да попитам от официална статистика ли идва за 1200 средна или?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
          а бе в казармата не беше така да де в казармата не съм видял нищо лошо
          това е от една страна от друга като се комбинира с обидно нисото заплащане и живота ти става ад за едни 490 лева на месец.
          София е град с 3% безработица и 1200 лева средна заплата. Кажи на твоя приятел да ходи професионален войник щом е по-зле и от казармата. Плащат двойно и търсят хора.

          Коментар


          • Тъпа тема. Това са частни фирми...какво Ви засягат заплатите там не знам...някакъв мазохизъм май Ви гони!!!

            Коментар


            • Това си е жив обир на хората
              Изтеглиш ли веднъж бърз кредит и ако не можеш да го върнеш теглиш втори и трети и пети.
              След това теглиш кредит за обединяване на кредитите и т.н. до безкарай.

              Това което ми прави впечатление е че във фирмата се държат супер гадно шефовете е подчинените
              а бе в казармата не беше така да де в казармата не съм видял нищо лошо
              това е от една страна от друга като се комбинира с обидно нисото заплащане и живота ти става ад за едни 490 лева на месец.
              Форекс блог

              Коментар


              • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                Ами така е бързите кредити са тотално затъване както за хората които ги теглят така и за хората които работят там. Изтеглиш ли венъж после друг и друг няма край може и семейството си да забъркаш в тях а бе остави.
                Тези кредити носят само бедност, болести и нещастия никой в крайна сметка не е видял добро от тях.
                Абсолютно вярно. Бързите кредити ограбват хората и им носят само бедност. Това съм обяснявал винаги, когато стане въпрос за тези бързи кредити. В този форум не съм писал за тях, защото съм си мислил, че за хората които четат тук .не е необходимо това да се обяснява.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение
                  Аз имам познат, които до преди 2 години работеше за една от известните фирми от този бранш в Пловдив и заплатата му беше към 1800 лв. Трябва да ви кажа, че този човек нещо се побърка от напрежението и напусна.
                  Ами така е бързите кредити са тотално затъване както за хората които ги теглят така и за хората които работят там. Изтеглиш ли венъж после друг и друг няма край може и семейството си да забъркаш в тях а бе остави.
                  Тези кредити носят само бедност, болести и нещастия никой в крайна сметка не е видял добро от тях.
                  advokatfilipova.eu

                  Коментар


                  • Аз имах познат който още преди пет години правеше поне двойно повече пари в 10 пъти по- малък град от София. Плюс служебна кола и други екстри.
                    не смятам, че фирмите трябват да бъдат сатанизирани. На който не му трябва бърз кредит, да не тегли.
                    Иначе, ми е пределно ясно, че борбата срещу тях от страна на политиците поне се води с цел монополизирането на бизнеса от Лафка; същите герои Цонев-Гечев с идеи за регистри и не-знам що си.

                    Коментар


                    • Аз имам познат, които до преди 2 години работеше за една от известните фирми от този бранш в Пловдив и заплатата му беше към 1800 лв. Трябва да ви кажа, че този човек нещо се побърка от напрежението и напусна.

                      Коментар


                      • Ами така е лошто е че младите хора като са без работа и са в безизходица и няма какво да правят и щеш не щаш се хващат на работа по такива места
                        прочети това
                        Бързи пари. Опасно за живота
                        advokatfilipova.eu

                        Коментар


                        • Какви са заплатите във фирми за бързи кредити?

                          Защо сте ми изтрили темата нали сте свободен форум?

                          Мисля си от известно време и аз пусна тема та реших.
                          Имам един приятел който работи в най-голямата фирма за бързи кредити.
                          Офиса му е в центъра на София, той работи по цял ден без почивка даже без да може да излезе от офиса си и затова взема заплата от 490 лева на месец.
                          Мисля си за този човек чак ме е жал и яд на него.
                          Този човек изкарва хиляди левове на месец за фирмата за която работи, лъжи и вреди на обикновените хора.
                          Тия пари дето тая фирма ги печели всичките изтичат от България.
                          Човека няма никави права не може да си тръгне даже 5 минути по рано а ако има клиенти седи по половин час допълнително пак за тоя дето духа.
                          Шефката на клона ги държи по строго отколкото мен са ме държали в казармата.
                          Какво бъдеще има този човек с тази заплата от 490 лева и каква е ползата за България да съществува тази фирма за бързи кредити?
                          Last edited by mauricio84; 24.11.2015, 09:49.
                          Форекс блог
                        Working...
                        X