IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Книга

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Искрени благодарности!!!

    Коментар


    • Благодаря Наивник

      Коментар


      • На български език е 3-то издание от 2000г, предложеното на английски е 6-то, тук https://www.dropbox.com/s/zgqe1gu6we...02014.pdf?dl=0 намерих 10-то издание от 2014г на английски език. За съжаление на български език не го намерих, ако някой намери моля да го публикува. Надявам се да съм полезен
        Last edited by Innocent; 29.01.2017, 10:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от naneto Разгледай мнение
          Търся книгата Инвестиции на Боди,Маркъс и Кейн,на български, ако може някой да ми я изпрати, пощата ми е iliana.k@mail.bg. Благодаря предварително.
          Чудесен английски вариант съм пуснал, но щом държиш....

          http://dox.bg/files/dw?a=7a013d4bbd

          Коментар


          • Търся книгата Инвестиции на Боди,Маркъс и Кейн,на български, ако може някой да ми я изпрати, пощата ми е iliana.k@mail.bg. Благодаря предварително.

            Коментар


            • Bodie, Kane & Marcus - Investments (6th Ed.

              Коментар


              • изпратил съм тия я 6-то издание на английски
                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                Коментар


                • Книга

                  Моля ако някой от колегите има книгата "Инвестиции" на Боди,Кейн и Маркъс в електронен вид , да ми я прати на nradev@gmail.com . може и на английски
                Working...
                X