IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
    Явно аз съм най-добрата инвеститорка тук . С инвестирани 2 к евро в акции след по-малко от година продадени за шест цифрена сума, клоняща към седем цифрена, само данъците които платих са колкото портфейла на последния интервюиран )))
    P.S. много са ми интересни интервютата с участниците от форума и ги чета с интерес. Браво на Мариян и продължавайте напред Дано стоне традиция...
    Брей, това прави над 100 пъти доходност и то само за една година! Батя ряпа да яде! Стига само да е вярно, в което силно се съмнявам...

    Коментар


    • Явно аз съм най-добрата инвеститорка тук . С инвестирани 2 к евро в акции след по-малко от година продадени за шест цифрена сума, клоняща към седем цифрена, само данъците които платих са колкото портфейла на последния интервюиран )))
      P.S. много са ми интересни интервютата с участниците от форума и ги чета с интерес. Браво на Мариян и продължавайте напред Дано стоне традиция...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Аз няма какво да кажа.

        Вие давайте интервюта, пък аз ще чета с удоволствие
        Ами тогава още едно интервю с батя?
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
          във фейсбук ме ядат, че правя интервюта с никове и обикновени хора

          И в Япония правят интервюта с анонимни никове. Важно е дали човекът има какво да каже, а не дали е скрит зад ник!!!!

          http://profit.bg/news/Tozi-yaponski-...c_location=ufi
          Това е забранен линк !

          Модератора веднага да го изтрие !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
            във фейсбук ме ядат, че правя интервюта с никове и обикновени хора

            И в Япония правят интервюта с анонимни никове. Важно е дали човекът има какво да каже, а не дали е скрит зад ник!!!!

            http://profit.bg/news/Tozi-yaponski-...c_location=ufi
            интервюто си е супер, на запад също има такива интервюта, там са интересни обикновенните хора, които постигат добри резултати по собствен начин
            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
              във фейсбук ме ядат, че правя интервюта с никове и обикновени хора

              И в Япония правят интервюта с анонимни никове. Важно е дали човекът има какво да каже, а не дали е скрит зад ник!!!!

              http://profit.bg/news/Tozi-yaponski-...c_location=ufi
              Не го взимай навътре, национална черта на българина е все да е недоволен.
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                във фейсбук ме ядат, че правя интервюта с никове и обикновени хора

                И в Япония правят интервюта с анонимни никове. Важно е дали човекът има какво да каже, а не дали е скрит зад ник!!!!

                http://profit.bg/news/Tozi-yaponski-...c_location=ufi
                Аз мисля, че няма някой тук във форума който не би те подкрепил за тези интервюта.Различни хора различни интереси бих казал аз по отношение на аудиторията тук и във фейса ! Поздрави за това което правиш, както и за колегите които участват в интервютата !

                Коментар


                • във фейсбук ме ядат, че правя интервюта с никове и обикновени хора

                  И в Япония правят интервюта с анонимни никове. Важно е дали човекът има какво да каже, а не дали е скрит зад ник!!!!

                  http://profit.bg/news/Tozi-yaponski-...c_location=ufi

                  Коментар


                  • Аз няма какво да кажа.

                    Вие давайте интервюта, пък аз ще чета с удоволствие

                    Коментар


                    • Аферим на Мариян - това - добър почин.

                      Софиксов - що не щеш, бе - ти имаш какво да разкажеш - помня как мазно връткаше химковици между 4 и 8 стинки и правеше парички от баш-избушлякът.
                      Ти: една от легендите на Инвесторът - и няма нищо извратено, позорно или противоестествено да дадеш интервю на Мариян.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Аз интервюта не давам.

                        Не искам да ставам медийна звезда
                        Какво те притеснява? Ти си само един ник за останалите.
                        Напиши си отговорите само за себе си. Ще имаш полза
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                          И на мен ми се четат Защо просто не се направи тема с някакви стандартни въпроси тук във форума където, който иска да пише. Много ми се четат интервюта с Императора, SOFIX, tony, 4i4o, ама с темпото на интервютата в момента има да си чакам и чакам
                          Аз интервюта не давам.

                          Не искам да ставам медийна звезда

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                            Голямо приключение е това да даваш интервю. Да не говорим че е много полезно нещо за всеки. Сещаш се за забравени неща и даваш отговори на въпроси, които никога не си си задавал сам на себе си. Не се притеснявайте.Няма нищо страшно. Няма какво да загубите. Дори и да не искате да се публикува най-малкото ще си остане за собствена употреба. Ще си направите една снимка, която да си гледате след години и да се забавлявате От толкова много хора би ми било интересно да прочета интервю че няма да изброявам за да не обидя някой. Всъщност би ми било интересно да прочета историите на абсолютно всички участници във форума
                            +1
                            дано повече хора да се съгласят и после редакторите да ги публикуват

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                              Голямо приключение е това да даваш интервю. Да не говорим че е много полезно нещо за всеки. Сещаш се за забравени неща и даваш отговори на въпроси, които никога не си си задавал сам на себе си. Не се притеснявайте.Няма нищо страшно. Няма какво да загубите. Дори и да не искате да се публикува най-малкото ще си остане за собствена употреба. Ще си направите една снимка, която да си гледате след години и да се забавлявате От толкова много хора би ми било интересно да прочета интервю че няма да изброявам за да не обидя някой. Всъщност би ми било интересно да прочета историите на абсолютно всички участници във форума
                              И на мен ми се четат Защо просто не се направи тема с някакви стандартни въпроси тук във форума където, който иска да пише. Много ми се четат интервюта с Императора, SOFIX, tony, 4i4o, ама с темпото на интервютата в момента има да си чакам и чакам
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Голямо приключение е това да даваш интервю. Да не говорим че е много полезно нещо за всеки. Сещаш се за забравени неща и даваш отговори на въпроси, които никога не си си задавал сам на себе си. Не се притеснявайте.Няма нищо страшно. Няма какво да загубите. Дори и да не искате да се публикува най-малкото ще си остане за собствена употреба. Ще си направите една снимка, която да си гледате след години и да се забавлявате От толкова много хора би ми било интересно да прочета интервю че няма да изброявам за да не обидя някой. Всъщност би ми било интересно да прочета историите на абсолютно всички участници във форума
                                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                                Коментар

                                Working...
                                X