IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам книги

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение
    Това само потвърждава теорията, че да си добър трейдър и да имаш добри знания в областта, са две много различни неща
    Това някоя от теориите на Каро ли е?
    "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Кака Дечка Разгледай мнение
      Хей, Ники,
      голям бъзикчия си ти.
      Управление на портфейла е 1200 стр. и са застъпени всички основни концепции и е на български. Оригиналът (продаван може би само в Свищов) е 85 лв.

      П.П. За FRM дето четеш за него - над 85 % от концепциите ги има застъпени в него.
      Plamen Patev само го 4увал, но докато ходех на у4илисте в 3 семестар ме карах да 4ета глупостите на Elton, Gruber, Markowitz, Sharpe и Tobin. След като си ги про4ел тиа ала-бала , едва ли сте ме впе4атли Патев.

      5 лева, zastoto предполагам 4е нема нисто за CPPI, higher moments, benchmark timing, behavioral fiance etc. ???

      Но 4овека поне е положил основа- ние с H и с теб сте му покажем как се прави

      Коментар


      • Първоначално изпратено от H Разгледай мнение
        Баси, той пък писал писал тоя човек, а на практика двата му БГ фонда са надолу 34% и 20% от началото, но да речем, че в БГ са поизкривени нещата - международният му фонд е надолу 70% от началото на предлагането. Така че и 2200 страници не са му помогнали.
        Това само потвърждава теорията, че да си добър трейдър и да имаш добри знания в областта, са две много различни неща

        Коментар


        • Баси, той пък писал писал тоя човек, а на практика двата му БГ фонда са надолу 34% и 20% от началото, но да речем, че в БГ са поизкривени нещата - международният му фонд е надолу 70% от началото на предлагането. Така че и 2200 страници не са му помогнали.

          Първоначално изпратено от Кака Дечка Разгледай мнение
          Хей, Ники,
          голям бъзикчия си ти.
          Управление на портфейла е 1200 стр. и са застъпени всички основни концепции и е на български. Оригиналът (продаван може би само в Свищов) е 85 лв.

          П.П. За FRM дето четеш за него - над 85 % от концепциите ги има застъпени в него.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
            20 лева zа The Intelligent Investor
            5 лева zа Управление на портфейла
            Хей, Ники,
            голям бъзикчия си ти.
            Управление на портфейла е 1200 стр. и са застъпени всички основни концепции и е на български. Оригиналът (продаван може би само в Свищов) е 85 лв.

            П.П. За FRM дето четеш за него - над 85 % от концепциите ги има застъпени в него.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vladilian Разгледай мнение
              The Intelligent от Amazon.com ще ти излезне 24лв так че сам реши
              Само, че не взимаш предивд времето за доставка.

              Според мен 30 лв си е изгодна оферта.
              Ако я нямах, веднага бих я купил на тази цена.

              Коментар


              • The Intelligent от Amazon.com ще ти излезне 24лв так че сам реши

                Коментар


                • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                  втората на английски ли е ,
                  Да на английсли е. Нова е защото ми е подарък само, че аз вече я имам и сам я чел, даже редовно си я препрочитам.

                  Понеже получавам смешни оферти на лс от сорта на 5 лева и за двете ще напиша цените тук.

                  70 лева за Управление на портфейла
                  30 лева за The Intelligent Investor

                  Коментар


                  • Управление на портфейла - Пламен Пътев
                    Bid 10лева от мене .. при условие, че е с твърди корици

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
                      Ако питаш мен, по-добре да беше прочел два пъти втората, ама нейсе....
                      Що се бъзикаш с човека? Може да са му паднали на сгода и да не е чел и първата))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от georgi_vr Разгледай мнение
                        ..... първата е четена 2 пъти, втората е нова. ......
                        Ако питаш мен, по-добре да беше прочел два пъти втората, ама нейсе....

                        Коментар


                        • Управление на портфейла - Пламен Пътев
                          колко кинта

                          Коментар


                          • втората на английски ли е ,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                              20 лева zа The Intelligent Investor
                              5 лева zа Управление на портфейла
                              The Intelligent от Amazon.com ще ти излезне 24лв

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от georgi_vr Разгледай мнение
                                Продавам две книги:

                                Управление на портфейла - Пламен Пътев

                                The Intelligent Investor - Benjamin Graham

                                Книгите са в отлични състояние, първата е четена 2 пъти, втората е нова. Цени по договаряне. За контакт - ЛС.
                                20 лева zа The Intelligent Investor
                                5 лева zа Управление на портфейла

                                Коментар

                                Working...
                                X