IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Некоректни фирми за недвижими имоти и строители

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от so what Разгледай мнение
    ето един откровен лъжец
    ИМОТИ КАЛЕЯ
    линк с обяви от които няма и 3 действителни, всичко е мухоловки
    https://kaleqbg.bazar.bg/
    Уф с тези измамници и аз съм си имал работа.
    Обадих се по обява и половин час ми обясняваха, че не е така, както е написано!

    Коментар


    • ето един откровен лъжец
      ИМОТИ КАЛЕЯ
      линк с обяви от които няма и 3 действителни, всичко е мухоловки
      https://kaleqbg.bazar.bg/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kateto542 Разгледай мнение
        Здравейте. Преместих се във Варна и се наложи да си търся квартира. Искам да споделя горчивият си опит с една определена агенция за недвижими имоти. Както мнозина от Вас, от бащиния дом на квартира. Не бях наясно с това какво се предлага във Варна и на какви цена. Потърсих си в интернет и попаднах на доста апетитни имоти. Според тях със скормният бюджет, с който разполагах можеш да си наема палат. Естествено се обадих. От там много любезно момче ми обесни , че този имот е с предплата (аз не можех да си я позволя). Попитах го за други поне 10 апартамента- имаше някакъв проблем и с тях.Затворих . Порових се още малко в интернет и пак изгодни предложения. Отново звъннах и ми отговаря същото момче, с което бях разговаряла преди 2 часа, но вече името на агенцията беше друго. Отидох в техният офис. Оказа се в крайна сметка, че е това агенция РЕСТАРТ. Тази въпросна агенция се представя с още над 20 различни имена и винаги с фалшиви обяви. Искаха да капарирам имот по снимки, който въобще не съществува. Това е моята история с тази агенция . За щастие си намерих прилична квартира с друга агенция. Да не е като в интернет, но е моят нов дом . Пазете се от тези мошенници- РЕСТАРТ имоти
        Това мнение ще ти е единственото предполагам и предполагам, че няма да е само в този форум. Не знам за тази фирма, но това дори и да се е случило, а не е черен ПР, е наистина кофти. Бях се сблъскал с подобен проблем и в София и ми трябваха 2 месеца, за да попадна на свестен брокер. Повечето обяви, които има в интернет са фалшиви, но до сега не бях чувал за такава практика. На мен редовно ми се случваше да звъня на дадения номери да не ми вдигат, след два часа ми се обаждат и ми казват търсили сте ме. Аз стоя и се чудя сега за коя обява беше точно, след като разбират, че не помня ми казват- "Абе, знаете ли имаме еди къде си, еди каква си квартира на еди каква си цена."

        За това съветвам хората, които тепърва ще се сблъскват с търсене на квартири, апартаменти и имоти като цяло. Ако не ви вдигнат първия път си запишете номера, за коя обява става дума, за да се разграничат измамниците от истинските фирми.

        Коментар


        • Тема, напред, ходом марш!

          Коментар


          • Здравейте. Преместих се във Варна и се наложи да си търся квартира. Искам да споделя горчивият си опит с една определена агенция за недвижими имоти. Както мнозина от Вас, от бащиния дом на квартира. Не бях наясно с това какво се предлага във Варна и на какви цена. Потърсих си в интернет и попаднах на доста апетитни имоти. Според тях със скормният бюджет, с който разполагах можеш да си наема палат. Естествено се обадих. От там много любезно момче ми обесни , че този имот е с предплата (аз не можех да си я позволя). Попитах го за други поне 10 апартамента- имаше някакъв проблем и с тях.Затворих . Порових се още малко в интернет и пак изгодни предложения. Отново звъннах и ми отговаря същото момче, с което бях разговаряла преди 2 часа, но вече името на агенцията беше друго. Отидох в техният офис. Оказа се в крайна сметка, че е това агенция РЕСТАРТ. Тази въпросна агенция се представя с още над 20 различни имена и винаги с фалшиви обяви. Искаха да капарирам имот по снимки, който въобще не съществува. Това е моята история с тази агенция . За щастие си намерих прилична квартира с друга агенция. Да не е като в интернет, но е моят нов дом . Пазете се от тези мошенници- РЕСТАРТ имоти

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iavor2004 Разгледай мнение
              някой има ли информация за фирма "Кис инвест", по точно за сградата която строят на бул. Цветан Лазаров" и продават жлищата за 500 евро, което си е доста добре.
              http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...nk=1y4aef&f1=1
              Ако се разходиш из тази индустриална част от Дружба ще видиш големи разминавания в очакванията. Тия помияри публикуват красиви фотошоп снимки на проекта а всъщност от дясно до самата сграда имаш автомивки и автосервиз които се строи в момента а от ляво е по зле. Там има пункт за вторични суровини, мангали, и смрад до небето. Сам прецени ама и за 350 евро да го обявят пак е много.
              г-жа Фирдевс.2015г.

              Коментар


              • "Стискай го " ...Кеша

                Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                Не бързай - стискай Евраците (не леФФФчета) и скоро ще купуваш на стотина Еврака метъро

                има и второ условие - извън баМММките
                като дойдат "добре облечените" бизнесмени , ще ти предложат "по-висока лихва"

                от "стискане" .........може при Лордиевч под наем

                Коментар


                • и КТБ-йците стискаха евраците

                  Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                  Не бързай - стискай Евраците (не леФФФчета) и скоро ще купуваш на стотина Еврака метъро

                  има и второ условие - извън баМММките
                  някои напипАха "цесиите на живота си" , други напипАха......та***ците на "късмета"

                  в общи линии...всички Стискащи евраци се "надалавериха" Здраво
                  Last edited by skeptika; 03.09.2015, 16:44.
                  .
                  .
                  .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от iavor2004 Разгледай мнение
                    някой има ли информация за фирма "Кис инвест", по точно за сградата която строят на бул. Цветан Лазаров" и продават жлищата за 500 евро, което си е доста добре.
                    http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...nk=1y4aef&f1=1
                    Не бързай - стискай Евраците (не леФФФчета) и скоро ще купуваш на стотина Еврака метъро

                    има и второ условие - извън баМММките

                    Коментар


                    • фирма КИС ИНВЕСТ

                      някой има ли информация за фирма "Кис инвест", по точно за сградата която строят на бул. Цветан Лазаров" и продават жлищата за 500 евро, което си е доста добре.
                      http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...nk=1y4aef&f1=1

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от presi.slavova Разгледай мнение
                        Здравейте, искам да попитам дали някой от вас има някакви впечатления от агенция Acces real estate (http://www.alo.bg/user_files/a/acces...pg?nocache=722 това е емблемата им), виждайки какво предлагат, на какви цени, се опасявам че не са истински обявите им. Търся апартамент под наем във Варна, ако някой от вас може да ми препоръча агенция, от която е доволен, ще съм му много благодарна. Хубав ден.



                        http://www.accentinvest.com/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от presi.slavova Разгледай мнение
                          Здравейте, искам да попитам дали някой от вас има някакви впечатления от агенция Acces real estate (http://www.alo.bg/user_files/a/acces...pg?nocache=722 това е емблемата им), виждайки какво предлагат, на какви цени, се опасявам че не са истински обявите им. Търся апартамент под наем във Варна, ако някой от вас може да ми препоръча агенция, от която е доволен, ще съм му много благодарна. Хубав ден.
                          Без да искам да правя реклама на никого съвета ми е да се довериш на голяма и национална агенция, като Адрес или Явлена например. Възможно е да има и други, не съм от Варна.

                          Коментар


                          • въпрос

                            Здравейте, искам да попитам дали някой от вас има някакви впечатления от агенция Acces real estate (http://www.alo.bg/user_files/a/acces...pg?nocache=722 това е емблемата им), виждайки какво предлагат, на какви цени, се опасявам че не са истински обявите им. Търся апартамент под наем във Варна, ако някой от вас може да ми препоръча агенция, от която е доволен, ще съм му много благодарна. Хубав ден.

                            Коментар


                            • Далече от "ДОМ НЕДЕЛЧЕВА" - гр. Варна лъжат хората

                              Изключителни мошенници от фирма ДОМ НЕДЕЛЧЕВА - гр. Варна http://dom-nedelcheva.com/ . Лъжат клиентите си като сключват с тях договори за изработка на ниско енергийни къщи за една сума а в последствие сумата нараства. Изискват цялата сума с измислени истории от рода че Веска Неделчева е с тумор в главата и ревове по телефона че им е нужна сега сумата с обещания че всичко ще е както трябва, а след това не си довършват работата. Дори нямат офис на който да ги потърсиш, а срещите се организират само по улиците или кафетата.

                              Коментар


                              • Много моля някой да сподели впечатления и всякаква информация за "Металург-инженеринг" и инж. Никола Мутафчиев. Имат обекти в "Манастирски ливади - запад", София.

                                Коментар

                                Working...
                                X