IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Некоректни фирми за недвижими имоти и строители

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

    Какво значи добър брокер?Никому ненужен паразит има ли добър?
    Че повечето са нагли, нагли са, но не са "ненужни"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

      От почти 20 години се занимавам с имоти. Досега компетентен брокер не съм видял. Гледат обавата ми в имот,бг и водят наемател. И затова искат комисионна и от двете страни.
      В обавата изрично е написано, че не давам комисионна, но са нагли и пак дрънчат.

      Почти няма бройкер, който да се сети да поиска нот. акт за да се убеди, че аз съм собственика на имота.
      Любимият ми майтап е след като сключим договора и взема депозит и наем да кажа, че аз съм само бояджията и собственика ми е дал ключ за да освежа:-)))))))
      Какво значи добър брокер?Никому ненужен паразит има ли добър?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

        Не смяташ ли, че добър брокер може да си заслужи комисионна?
        От почти 20 години се занимавам с имоти. Досега компетентен брокер не съм видял. Гледат обавата ми в имот,бг и водят наемател. И затова искат комисионна и от двете страни.
        В обавата изрично е написано, че не давам комисионна, но са нагли и пак дрънчат.

        Почти няма бройкер, който да се сети да поиска нот. акт за да се убеди, че аз съм собственика на имота.
        Любимият ми майтап е след като сключим договора и взема депозит и наем да кажа, че аз съм само бояджията и собственика ми е дал ключ за да освежа:-)))))))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
          Все си мислех, че в този сериозен инвестиционен форум сме умни и интелигентни хора, които никога не бихме ползвали услугите на брокерези паразити
          Явно съм бил в заблуда. Има колеги, които си хвърлят парите на вятъра.
          Не смяташ ли, че добър брокер може да си заслужи комисионна?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
            Все си мислех, че в този сериозен инвестиционен форум сме умни и интелигентни хора, които никога не бихме ползвали услугите на брокерези паразити
            Явно съм бил в заблуда. Има колеги, които си хвърлят парите на вятъра.
            Лошото е, че 90% от обявите на вторичен пазар се предлагат само чрез брокери. Забелязал съм, че в повечето случаи когато даден имот се предлага само от частно лице, то същия си е повярвал много и цената е много над пазарната. Разбира се ако хвана обява, която предполагам, че би ми допаднала, правя всичко възможно да открия собственика (в повечето случай го откривам).

            Коментар


            • Все си мислех, че в този сериозен инвестиционен форум сме умни и интелигентни хора, които никога не бихме ползвали услугите на брокерези паразити
              Явно съм бил в заблуда. Има колеги, които си хвърлят парите на вятъра.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                Преди 2 г бях звъннал за имот, който се предлагаше от палячото Васил Миланов, тогава се подвизаваше в Титан пропъртис..., е няма такова нагло лайненце като него. Не си спомням какво си говорехме, но накрая почнахме да се псуваме. Този смешник не вярвам да може да продаде каквото и да било...

                ми то с това се започва
                защо е това излишно отлагане за накрая
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rashko1 Разгледай мнение
                  Здравейте! Към списъка с некоректни брокерски компании искам да добавя Континентал Пропъртис и техния брокер Васил Миланов - изключително нагло, агресивно и арогантно поведение и по-важното - предлагат несъществуващ имот, накратко - фалшива обява. Това беше установено след като в последствие се свързах с офиса на строителната фирма, които потвърдиха, че подобен имот с подадените в обявата данни няма! Въпросния брокер категорично отказа да коригира(махне) обявата!
                  Преди 2 г бях звъннал за имот, който се предлагаше от палячото Васил Миланов, тогава се подвизаваше в Титан пропъртис..., е няма такова нагло лайненце като него. Не си спомням какво си говорехме, но накрая почнахме да се псуваме. Този смешник не вярвам да може да продаде каквото и да било...

                  Коментар


                  • Абсолютно подкрепям мнението на rashko1 . Здравейте, във връзка с една обява за имот се свързах преди дни с лицето Васил Миланов. Мога да потвърдя за абсолютно арогатното отношение на брокера Васил Миланов от агенция Континентал Пропъртис! Интересуваше ме инфорамция за определен имот, но получих грубо, арогантно и непрофесионално отношение спрямо мен като клиент! Поисках детайли за имота и като се почна един груб монолог и едва ли не, още утре да купувам имот, който дори не съм видял! Бягайте надалеч! Г-н Псевдо - брокер , научете се да комуникирате с клиентите си и да показвате професионално отношение! - Линк към Фейсбук страницата на Континентал Пропъртис. https://www.facebook.com/continentalpropertiesestates/
                    Last edited by Teofil-Filipov; 11.03.2024, 22:11.

                    Коментар


                    • Здравейте! Към списъка с некоректни брокерски компании искам да добавя Континентал Пропъртис и техния брокер Васил Миланов - изключително нагло, агресивно и арогантно поведение и по-важното - предлагат несъществуващ имот, накратко - фалшива обява. Това беше установено след като в последствие се свързах с офиса на строителната фирма, които потвърдиха, че подобен имот с подадените в обявата данни няма! Въпросния брокер категорично отказа да коригира(махне) обявата!

                      Коментар


                      • Здравейте,
                        Търся повече информация за строителя Бачийски ЕООД. Обектите са в Студентски град и Малинова долина.
                        Благодаря!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Този метод не работи и е безмислен.Никой няма да прочете какво си писал
                          Бай-Ганъо пишман инвеститора в обори разбира САМО и единствено като му вземат парите.

                          Иначе това са първите знаци на задаващия се потоп.
                          Десетки и стотици са такива фирми.За камилчетата не ми се мисли,но сами са си виновни
                          Да купуваш на зелено предните 1-2г граничи с дебилизъм
                          Господине/госпожо, мога ли да попитам защо да е безсмислен? Вие като купувате каквото и да било днес не търсите ли първо в Гуугъл? Няма ли да напишете Грийнлайф форум мнение? Ами ако ви излезе пост като този няма ли да се замислите?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bgdodger Разгледай мнение
                            Намирам за нужно наглостта на тази фирма да достигне до колкото се може по-голям кръг от хора и да спре заинтересовани от покупка на апартамент в обект на Greenlife, било то 1home, Нова Дружба, 80’Тинтява, Cava Homes.
                            Този метод не работи и е безмислен.Никой няма да прочете какво си писал
                            Бай-Ганъо пишман инвеститора в обори разбира САМО и единствено като му вземат парите.

                            Иначе това са първите знаци на задаващия се потоп.
                            Десетки и стотици са такива фирми.За камилчетата не ми се мисли,но сами са си виновни
                            Да купуваш на зелено предните 1-2г граничи с дебилизъм

                            Коментар


                            • Небезизвестната фирма Greenlife:

                              За огромно съжаление случаите на безцеремонно индексиране и разваляне на предварителни договори за обекта им Нова Дружба се повториха и в комплекс 1home,намиращ се на улица Охридско езеро.

                              Забвянето в изпълнението надхвърля вече една година, договорите на всички собственици са индексирани с минимум 40% за апартаменти и 60% за гаражи/паркоместа. Неустойка при нежелание от страна на купувача да се съгласи на новите условия не се предлага.

                              На практика Greenlife нарушава едностранно договора като индексира цените, въпреки че в него е заложена изрична клауза, че те не подлежат на индексация, използва безлихвен кредит от купувачите, за да предподате в последствие имотите на по-високи цени и да увеличи печалбата си.

                              Намирам за нужно наглостта на тази фирма да достигне до колкото се може по-голям кръг от хора и да спре заинтересовани от покупка на апартамент в обект на Greenlife, било то 1home, Нова Дружба, 80’Тинтява, Cava Homes.

                              Коментар


                              • Внимавайте с фирмите на АДЕЛИНА ВЪЛЕВА/Бериевски и ИВАН БЕРИЕВСКИ!!! Фирмите са много: ПОРТИКО ООД , ДАРКБЛУ ХОУМ ООД , АВ Строй Лимитид ООД , Брайтекс КИА ООД , СНК – строителство и инвестиции ООД , София Резиденс ЕООД , ИНТЕРСТРОЙПРОЕКТ 90 ООД , ИНТЕРСТРОЙПРОЕКТ-2000 ООД. Създадени са долу горе по едно и също време. Единият се представя за инвеститор а другият за строител. Започнаха да строят и посъбраха доста пари. Строежа рязко спря на тухла и с много усилия и много време има понаправена до половината външната изолация която вече пада.
                                Двамата напуснаха страната и майката на аделина уж пое строежа. С нея нещата са още по невъзможни. Безочието на Красимира Адамска е направо шокиращо за всеки нормален човек. Направо ни се подиграва всеки път като говорим по телефона.... за качество на строежа въобще не може да става дума. Трябваше да сме влязли в апартамента си преди 3 години а още тухлоите се виждат на фасадата... тук е редно да споменем и последната им изцепка... няколко апартамента ги продадоха на различни хора и сега тези хора се чудят какво да правят...
                                Иначе в началото като ги слушаш всичко беше цветя и рози... даваха зор на техническите да работят бързо, но явно е било с цел да съберат по лесно парите, а не да довършат сградата...

                                Коментар

                                Working...
                                X