IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Алонсо, четох ти интервюто и бях очарован! Радвам се, че се засичаме в някоя тема, тъй като не пишеш много /или поне в темите, които аз следя/! За теб е ясно, не е нужно да го доказваш със скрийншотове, но тъй като си я пуснал, да те питам: тези акции на Булленд ги взе от аукциона на времето ли? Какви времена бяха - помня много ясно, че дивидента за същата година беше над 10 ст.! След това Еврохолдци взеха контрола и всичко отиде по дяволите както се казва
    Пиша аз всеки ден ама се рея из външните пазари. Тук на БФБ вече не виждам нищо интересно. Държа си каквото си имам и нито купувам нито продавам. Да ти кажа голям ми е Х. какво съм правил тогава. Преди 5 години не помня много. Това е било 2011-та а на следващата година гледам че средната ми на атера е паднала на 1.02, на албена холдинга е паднала на 3.9 и вече има агрия на 2.8 обаче пък на брефа се е качила на 60 стинки. Явно затова съм купувал яко заради онези 21 стинки дивиденти дето ги дадоха тогава и съм качил средната но тя реално веднага пак се е върнала след дивидента. За булленда въобще не помня какво беше и даже сега се сетих че въобще съм имал булленд. Още тогава го разпродадох. Те като почнаха ликвидациите при еларг и големите дивиденти при атера той вече не беше актуален.
    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      А ключа от стаята с парите не искаш ли- това знаеш ли кой го е казал...Ти ги бий , а ние все така да губим..
      Кире, знаех, че няма да пуснеш, но бях длъжен да пробвам

      Коментар


      • А ключа от стаята с парите не искаш ли- това знаеш ли кой го е казал...Ти ги бий , а ние все така да губим..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Аз пък вярвам на всички тролове , че все ги бият...От 2010 не съм продавал никакви дивидентни акции, само допълвам и псувам черешарите за пропуснати ползи,
          Какво стана със скрийншота?

          Коментар


          • Аз пък вярвам на всички тролове , че все ги бият...От 2010 не съм продавал никакви дивидентни акции, само допълвам и псувам черешарите за пропуснати ползи,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
              Ми то лесно се проверява. Влизаш в темата назад и гледаш кой купувал и кой е продавал
              Алонсо, четох ти интервюто и бях очарован! Радвам се, че се засичаме в някоя тема, тъй като не пишеш много /или поне в темите, които аз следя/! За теб е ясно, не е нужно да го доказваш със скрийншотове, но тъй като си я пуснал, да те питам: тези акции на Булленд ги взе от аукциона на времето ли? Какви времена бяха - помня много ясно, че дивидента за същата година беше над 10 ст.! След това Еврохолдци взеха контрола и всичко отиде по дяволите както се казва
              Last edited by 15%; 05.05.2016, 20:33.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                Ми то лесно се проверява. Влизаш в темата назад и гледаш кой купувал и кой е продавал

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Не се заяждам и не ми е това целта. Просто на (Кирето) и на още няколко форумци не им вярвам.
                  Ми то лесно се проверява. Влизаш в темата назад и гледаш кой купувал и кой е продавал
                  Attached Files
                  Last edited by Alonso; 05.05.2016, 20:17.
                  Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                  Коментар


                  • Аз също имах от 0,33 до 0,51 и продадох всичко.....сега имам малко за което съжалявам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Тук съм пълнил на 0,32-0,34 2010-2011.А някои тролове все ги биели
                      Кире, на 0,32 и 0,34 са ми първите здрави допълвания преди години. Ама след това си беше здраво затишие, нали?!
                      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Софикс, трябва да бъдем над тези неща със заяжданиците ! Вярвам му, че е пълнил, но не съм сигурен, че е задържал бройките до днес.
                        Не се заяждам и не ми е това целта. Просто на Кирето и на още няколко форумци не им вярвам.
                        Last edited by SOFIX; 05.05.2016, 20:16.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Аз пък хич не му вярвам!
                          Ти къде си видял мечка да купува?
                          Софикс, трябва да бъдем над тези неща със заяжданиците ! Вярвам му, че е пълнил, но не съм сигурен, че е задържал бройките до днес.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            Аз ти вярвам Кире и това е доказателство, че все пак може да се печели от БФБ!
                            Дано след години да може да се похвалиш отново, как през 2016 си пълнил някоя компания
                            Аз пък хич не му вярвам!
                            Ти къде си видял мечка да купува?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Тук съм пълнил на 0,32-0,34 2010-2011.А някои тролове все ги биели
                              Аз ти вярвам Кире /дано като си напълнил, не си продал скоро след това поради песимизъм/ и това е доказателство, че все пак може да се печели от БФБ!
                              Дано след години да може да се похвалиш отново, как през 2016 си пълнил някоя компания
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Тук съм пълнил на 0,32-0,34 2010-2011.А някои тролове все ги биели
                                Ти ги заеби тия приказки!
                                Пусни скрийншот, за да ти повярваме.

                                Коментар

                                Working...
                                X