IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И сега какво?! Ни вопъл, ни стон...
    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

    Коментар


    • От преди една седмица.
      Attached Files

      Коментар


      • Q1

        Може и да си прав, а грешката да е в публикувания тримесечен отчет. Това би било доста по-добре. Ще ви спести много нерви.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от РОСЕН Разгледай мнение
          Нищо изненадващо в отчета. Вероятно трудно ще достигнат 3 стотинки годишна печалба на акция. За да отделят дивидент за 2016 на стойност по-голяма от 2,5 стотинки ще трябва да разпределят от наличните парични средства (вместо да ги инвестират). Това комбинирано с ликвидността на БФБ не ме кара да съм оптимист. Мисля, че тези, които имате акции тук ще се нуждаете от търпение и железни нерви. Дано да не съм прав.

          Не е препоръка за покупка или продажба!
          Роска, абе тя само 1трим е 2,2ст или аз греша? Споко другото трим идва по-голям наем от Варна(пише го в отчета), ето и Коника и др. ще почнат да кихат след 2трим може и да се завъртят числата

          Коментар


          • Отчет Q1

            Нищо изненадващо в отчета. Вероятно трудно ще достигнат 3 стотинки годишна печалба на акция. За да отделят дивидент за 2016 на стойност по-голяма от 2,5 стотинки ще трябва да разпределят от наличните парични средства (вместо да ги инвестират). Това комбинирано с ликвидността на БФБ не ме кара да съм оптимист. Мисля, че тези, които имате акции тук ще се нуждаете от търпение и железни нерви. Дано да не съм прав.

            Не е препоръка за покупка или продажба!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Ще намерят. Този кредит първата година не е ли гратис, така стария ще изтече и ще почнат погасяването на този и нищо няма да се усети. Хората си обичат умерен лост. Наемите са актуализирани нагоре и другото трим идва по висок наем след преустройството във Варна.
              Главницата е с гратисен период от 1 г., лихвите не. Наемите са актуализирани.

              Има очаквания са за съживяване пазара на ваканционни имоти, дали ще възобновят проекта "Лозенец", там вече е инвестирана известна сума?
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                Усвоили са вече 3.9 млн. от новия кредит. Добре е да намерят наематели за повече площи(към момента има договор само за около 5%), за да не почне да тежи на акционерите този дълг, който до края на 2016-а се очаква на нарасне още.
                Ще намерят. Този кредит първата година не е ли гратис, така стария ще изтече и ще почнат погасяването на този и нищо няма да се усети. Хората си обичат умерен лост. Наемите са актуализирани нагоре и другото трим идва по висок наем след преустройството във Варна.

                Коментар


                • Усвоили са вече 3.9 млн. от новия кредит. Добре е да намерят наематели за повече площи(към момента има договор само за около 5%), за да не почне да тежи на акционерите този дълг, който до края на 2016-а се очаква на нарасне още.
                  Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                    Между другото, Мариян качва само отчета на Инвестор.БГ АД, където е ДВИ
                    всички други отчети в Бюлетин Investor.bg ги качват самите дружества, около 120 емитента
                    http://www.investor.bg/bulletin/

                    Поздрави
                    бъзикам те бе, що се цупиш!
                    Да не те е разстроил някойй отчет?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      В бюлетина на инвестор - Мариян снощи в 24:00 го е качил - нали е фен на офисите!
                      Не е кой знае какво, но тенденциите вътре са добри!
                      Между другото, Мариян качва само отчета на Инвестор.БГ АД, където е ДВИ
                      всички други отчети в Бюлетин Investor.bg ги качват самите дружества, около 120 емитента
                      http://www.investor.bg/bulletin/

                      Поздрави

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Тонка, я кажи къде го четеш тоя отчет, че съм се разпил и да зная от мъка ли пия или от радост
                        В бюлетина на инвестор - Мариян снощи в 24:00 го е качил - нали е фен на офисите!
                        Не е кой знае какво, но тенденциите вътре са добри!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          Тонка, я кажи къде го четеш тоя отчет, че съм се разпил и да зная от мъка ли пия или от радост
                          ТУК

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            много ти благодаря!
                            Тонка, я кажи къде го четеш тоя отчет, че съм се разпил и да зная от мъка ли пия или от радост
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Минавахме наблизо с жената и реших да и покажа къде са и парите. Викам си, айде и по една снимчица за ортаците да направя! Вътре са монтирали въздоховодите и е пълно с някакви кашони, явно довършителни работи. Градинката не е почвана, но всичко останало изглужда почти готово, даже портата е монтирана
                              много ти благодаря!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                                Минавахме наблизо с жената и реших да и покажа къде са и парите. Викам си, айде и по една снимчица за ортаците да направя! Вътре са монтирали въздоховодите и е пълно с някакви кашони, явно довършителни работи. Градинката не е почвана, но всичко останало изглужда почти готово, даже портата е монтирана
                                Още месец и е готово

                                Коментар

                                Working...
                                X