IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
    тук още не е насрочено ОСА
    да не би да готвят някаква важна точка, която им оправдава забавянето?
    Преди събранието е било и юли, до 2 - 3 седмици сигурно ще публикуват поканата.
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • тук още не е насрочено ОСА
      да не би да готвят някаква важна точка, която им оправдава забавянето?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
        Пак кюфте, и пак за същите 82140 като на 17ти. През кой посредник се случи това тогава някой има ли инфо?
        Въртим едни пари тука.
        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

        Коментар


        • Пак кюфте, и пак за същите 82140 като на 17ти. През кой посредник се случи това тогава някой има ли инфо?

          Коментар


          • Благодаря, "Татко Щърк"!
            И тъй като "езикът е извор на недоразумения", а същественото е невидимо за очите, то ще пожелая на всички здраве и късмет, а другото...колкото - толкова.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
              Трудно се устоява на изкушението да не прибереш едни 20-30 бързи процента на депресиран пазар, но цената е все още под морското равнище
              Пак ще цитирам Костолани с онова, че двете най-тежки неща на борсата са да приемеш загуба и да не реализираш малка печалба.

              Гледайки графиката, качена от Тони, ми се прииска да поздравя акционерите тук с една хубава българска песен, тя не е писана по такъв повод, но просто заглавието е емблематично . http://vbox7.com/play:701582e2 Нека кажем обаче, че днес имаше спад

              Аз все така имам акции на Фонд за недвижими имоти (BREF) и при възможност допълвам (акцията вече е с тежест малко над 50% от портфейла ми... ако пък реша, ще продавам, понеже в живота нищо сигурно няма откъм предварително решение). Никога не съм вярвал, че ще допусна акция да има подобна тежест в портфейла ми, както и че ще продължавам да продавам други позиции, за да си я допълвам. Напомням, че досегашните движения на цената на дадена акция не са гаранция за бъдещите движения на цената - допускам, че са възможни, както ръстове, така и спадове. Предпоръки за инвестиционни решения нямам.

              Песента е чудесна, в нея се пее за неща, далеч по-важни от парите.

              Поздрави на 1984 - наскоро забелязох този ник покрай едно много интересно негово мнение във форума, относно съседите . Поздрави и на всички, посещаващи темата - тук влизат много готини форумци, нека не изброявам, но на мнозина съм изчел почти всичко

              Приятна вечер на всички!
              Last edited by Татко Щърк; 18.05.2016, 22:44.
              Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                20ст. след сплита
                Дано не го върнете обратно като си чуете цената на новите хартии, ако ви лепнат някоя надута цена на новите папири които ще ви сурнат. Може би ще изчакат да усвоят новия строеж, и ще ни залеят с положителни новини за уникалните способности на менажерията, зер имат за какво да се напъват )))
                (имам пенита и от тези, но не си правя устата да ги препоръчвам)
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                  е, небето е много далеч Цената бе потопена почти до Марианската падина от естонци, "австрийци", "финландци" от Дунав инвест...най-продаваната акция на БФБ
                  Трудно се устоява на изкушението да не прибереш едни 20-30 бързи процента на депресиран пазар, но цената е все още под морското равнище
                  +++++++++
                  Абсолютно !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    какво пори, скочило е 10 стинки ...
                    20ст. след сплита

                    Коментар


                    • е, небето е много далеч Цената бе потопена почти до Марианската падина от естонци, "австрийци", "финландци" от Дунав инвест...най-продаваната акция на БФБ
                      Трудно се устоява на изкушението да не прибереш едни 20-30 бързи процента на депресиран пазар, но цената е все още под морското равнище

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                        “Кажете сега каква е врътката туканка..

                        Цената пори небето, а е тихо...
                        какво пори, скочило е 10 стинки ...
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                          “Кажете сега каква е врътката туканка..

                          Цената пори небето, а е тихо...
                          и аз се чудя.....

                          Коментар


                          • “Кажете сега каква е врътката туканка..

                            Цената пори небето, а е тихо...
                            Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Щом се е случило значи е възможно! Просто бичетата са повече от мИчетата
                              Днес здраво си оправихме мечетата, не само тук, но и навън.
                              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                              Коментар


                              • Щом се е случило значи е възможно! Просто бичетата са повече от мИчетата

                                Коментар

                                Working...
                                X