IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агро Финанс АДСИЦ (6AG/AGROF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    Айдеее пипбел и от тук ще се маха///Пипбел,не разбираш ли,че хубави ,лоши ...навсякъде идват тези ,които имат пари(не тези,които са раздавали дивиденти)...В момента много неща са на масата за продан.....ЦАР КЕШ
    Да, ама не. Не позна. Не само няма да бягам, ми и съм си на макс дългосрочен.
    Фундамента е железен, бизнес модела си е 6, а декарите съм си ги взел супер изгодно. Да не съм луд да се задоволя само с едни 20% сега ако продам, след като има шанс и за 200 след време. Виж Еларг - сещай се и за тука.
    Е верно, ФФ е малък, мажовците може да не са супер (ма де ли са) и може да ни цакат миноритарите на годишна база с печалбите/рентата/дивидентите, ама основното е в очакваната в пъти капиталова.
    Така че няма начин да бъдем изклатени кардинално от мажовци, както се случва по доста други позиции.
    Не ме чакайте да ви продавам с 1 дума де
    Просто няма да увеличавам засега и май ще я карам в съотношение 1:3 с Атерите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
      Айдеее пипбел и от тук ще се маха///Пипбел,не разбираш ли,че хубави ,лоши ...навсякъде идват тези ,които имат пари(не тези,които са раздавали дивиденти)...В момента много неща са на масата за продан.....ЦАР КЕШ

      Коментар


      • http://www.investor.bg/novini-i-anal...-adsic,137439/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Дали зрънчо или Доганоподобни - разликата не е голяма.
          Ще видим

          Пипбел,в момента парите са концентрирани в не много групировки,както и властта.Ти какво очакваш....От сега нататък със задълбочавае на кризата ще се започне с изкупуването....ЦАР КЕШ.....

          Коментар


          • Дали зрънчо или Доганоподобни - разликата не е голяма.
            Ще видим

            Коментар


            • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
              Доколкото разбрах, купувач е бил клиент на КТБ.


              Ми не се учудвам,и КТБ има парички.....може да е всеки....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                Всеки който има пари може да купи дела,,,,,Може и самите Зърнени храни да са го купили......Когато нешо се слага на масата....не се пита за парите на кой са.Не си спомням кой Римски император беше казал на сина си по повод облагането на тоалетните с данък,че ПАРИТЕ НЕ МИРИШАТ....Успех
                Доколкото разбрах, купувач е бил клиент на КТБ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Мълчанието им е многозначително.
                  Aко смятат и те да се изтеглят от БГ - значи и при други техни дружества ще има разпродажби.
                  Много по интересно ми е кой е купувача. Дали няма изявен мажоритар вече.или пък недай боже зрънчоподобни да са нахлули мощно тука.
                  Всичко това може да промени правилата на играта.
                  Съответно да ме накара да си ревизирам съотношението Атери /АФ-та.

                  Имаме ли някакви други информации потвърдени ?
                  Всеки който има пари може да купи дела,,,,,Може и самите Зърнени храни да са го купили......Когато нешо се слага на масата....не се пита за парите на кой са.Не си спомням кой Римски император беше казал на сина си по повод облагането на тоалетните с данък,че ПАРИТЕ НЕ МИРИШАТ....Успех

                  Коментар


                  • Мълчанието им е многозначително.
                    Aко смятат и те да се изтеглят от БГ - значи и при други техни дружества ще има разпродажби.
                    Много по интересно ми е кой е купувача. Дали няма изявен мажоритар вече.или пък недай боже зрънчоподобни да са нахлули мощно тука.
                    Всичко това може да промени правилата на играта.
                    Съответно да ме накара да си ревизирам съотношението Атери /АФ-та.

                    Имаме ли някакви други информации потвърдени ?

                    Коментар


                    • Агро Финанс АДСИЦ (6AG/AGROF)

                      Фондовете на Алианц България продадоха дела си в Агро Финанс АДСИЦ?

                      Изтъргуваха се 26% от дружеството, които съответстват на дяловете на трите пенсионни фондове на ПОД Алианц България АД и дела на Алианц България Живот ЗАД

                      http://www.investor.bg/novini-i-anal...-adsic,137191/
                    Working...
                    X