IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да създам фирма, какви са ми разходите?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Фирма

    Грубо разходи:

    осигуровки към 80 лв на месец (като самоосигуряващо се лице), за счетоводител 110 бв. ако не си регистриран по ДДС (с този оборот няма да си), по някой друг лев за банковите сметки... сложи ги 200 на месец.

    А самата регистрация май излизаше към 500 или нагоре (ЕООД, с адвокат- въпреки че може и сам де се оправиш)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът
      Ще ти трябва сухо и за подкупи.... :-(
      Gluposti. Ti kakva "imperia" suzdade, ta znae6 kolko podkupi na NAP se davat?

      Коментар


      • Ще ти трябва сухо и за подкупи.... :-(
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Добре, а можеш ли да ми препоръчаш счетоводител от Пловдив, който би се захванал с мен?

          Коментар


          • Re: Как да създам фирма, какви са ми разходите?

            Първоначално изпратено от FlaviOn
            Здравейте, необходима ми е информация как да създам фирма и какви ще са ми разходите по тази новосъздадена фирма след това. Става въпрос за малък бизнес, който обаче вече изисква да имам регистрирана фирма. Общо печалбата на месец ми възлиза на около средно 500 лева. Та въпроса ми е какви ще са разходите по фирмата, след като я направя. В смисъл нали трябва да има осигурено лице или може и без това? Трябва да се плаща на счетоводител, как става месечно или може веднъж годишно, за да ми оправи документите, тъй като няма да е голяма дейността, както казах.

            Ще съм ви благодарен, ако някой се заеме да ме светне в тези неща, защото съм изклчително назад с фирмите.

            Съвет:/явно имаш нужда от такъв/
            1. Намери си счетоводител и той ще ти разясни нещата.
            2. Не че тук няма хора които да ти кажат стъпка по стъпка какво трябва да направиш, но ПОВЯРВАЙ ми ще ти излезе по скъпо ако пренебрегнеш точка 1.
            3. Не е само регистрирането на фирмата, а трябва да контактуваш и с НАП. След като нямаш опит с НАП, по добре го остави на специалистите/счетоводителите/, за да не ти излезе скъпо спестените по рано пари.

            Коментар


            • Как да създам фирма, какви са ми разходите?

              Здравейте, необходима ми е информация как да създам фирма и какви ще са ми разходите по тази новосъздадена фирма след това. Става въпрос за малък бизнес, който обаче вече изисква да имам регистрирана фирма. Общо печалбата на месец ми възлиза на около средно 500 лева. Та въпроса ми е какви ще са разходите по фирмата, след като я направя. В смисъл нали трябва да има осигурено лице или може и без това? Трябва да се плаща на счетоводител, как става месечно или може веднъж годишно, за да ми оправи документите, тъй като няма да е голяма дейността, както казах.

              Ще съм ви благодарен, ако някой се заеме да ме светне в тези неща, защото съм изклчително назад с фирмите.
            Working...
            X