IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изплащане тотална щета

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nex_i Разгледай мнение
    Здравейте.
    Не зная как да постъпя,затова ще помоля за съвет,ако някой се е сблъсквал със същия проблем.

    Автомобила ми има застраховка Каско,След катастрофа и последвал оглед я оцениха тотална щета.Застрахователната стойност на колата е 3,700.След разговор с експерта,който прави огледа,разбрах ,че ще ми изплатят 80%. ,което е 2,960лв.
    Сумата ,която обаче ми преведоха е 1600лв.
    Обяснението им беше ,че месец преди катастрофата,колата е била в сервиз и стойноста на ремонта е бил 500 лв и сега е удържан.Дори и така да е парите пак не отговарят.

    Ще съм благодарна,ако може да ми дадете съвет как да постъпя,защото ми се струва,че застрахователната компания не е изплатила коректно щета

    Благодаря предварително....

    Здравейте, Красавице /неземна/!

    Тук работят /пишат/ поне двама "императори", които се хвалят с постижения в областта на застраховането...

    Те, същите - дали пък нямат някаква идея, за да ти помогнат, защото - гледам ги - плюнчат се тук-там из форума - и все акъли дават, а по "професията" - нещо запецват...

    Няма да им подсказваме, за да попитат тук-там - и да ти отговорят. Те са "спецовете", а ти си прочети общите условия към застраховката - може да откриеш нещо, което те интересува.

    Доста сме бистрили нещата и поне в две теми, назад съм обяснявал подробно нещата. Да де, ама ние тук не се вълнуваме от толкова конкретни казуси.

    Тук говорим за жужо, за лошите руснаци и други ПО-ВАЖНИ неща, кой пък се интересува от прозаичните неща, за които говориш, дори и да са му задължения, с които КОНСУЛТИРА настоящите си клиенти, НО И ПРИВЛИЧА НОВИ КЛИЕНТИ...

    Е - те - защо няма да я бъде таА наша Родина...

    п.п. Ще изчакаме СПЕЦОВЕТЕ да ти отговорят, а после - може да се включим и ние, аматьорите...

    Поздрави! Оти да се кОсиш, като Че ти мине?...

    Коментар


    • Изплащане тотална щета

      Здравейте.
      Не зная как да постъпя,затова ще помоля за съвет,ако някой се е сблъсквал със същия проблем.

      Автомобила ми има застраховка Каско,След катастрофа и последвал оглед я оцениха тотална щета.Застрахователната стойност на колата е 3,700.След разговор с експерта,който прави огледа,разбрах ,че ще ми изплатят 80%. ,което е 2,960лв.
      Сумата ,която обаче ми преведоха е 1600лв.
      Обяснението им беше ,че месец преди катастрофата,колата е била в сервиз и стойноста на ремонта е бил 500 лв и сега е удържан.Дори и така да е парите пак не отговарят.

      Ще съм благодарна,ако може да ми дадете съвет как да постъпя,защото ми се струва,че застрахователната компания не е изплатила коректно щета

      Благодаря предварително....
    Working...
    X