IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пенсионни Фондове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Само през фонд той може туй да стори.[/QUOT

    Именовате се "Императорът", а словослагате kато Йода.
    Last edited by balarev; 16.10.2015, 10:14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Вий разсъждавате от вашата камбанария, аз не правя тази грешка.

      Ако фанете някой сулю и му кажете: 5% от доходът си ще го инвестираш за втора пенсия - според вас той къде и как ще ги "инвестира"? Ще има ли достъп до финансовите пазари, време за четене, сам ли ще си плаща таксите? Ще има ли решимост дори да стори това или ще "инвестира" тия 5% в кръчмата?

      Ето заради това трябва да има ПФ, защото не е работа на всеки обикновен човек да разбира от туй и сам да върши туй. А и въпросът е на диверсификация - как човекът ще инвестира 40 лв на месец едновременно в десетки могъщи компании по светът? Само през фонд той може туй да стори.
      ти как сам инвестираш???

      Коментар


      • Определено ПФ не са доказали, че си заслужават парите, които ни вземат !!!!

        Коментар


        • Кви пенсионни фондове бре, кога ще ви се цъкне ламбата... Избушена е таз мантра повсеместно... На самопенсиониране идват времена!

          Коментар


          • Да видим колко Пенсионни ще купят скъпи акции на Сирма. И после защо са на минус
            Bulls on BSE

            Коментар


            • Първоначално изпратено от road_runner Разгледай мнение
              Що бе, нека има хора дето си прехвърлят парите към НОИ, така ще се увеличи шанса да ни остане некой леф и на нас, дето не може да избегаме от там. Даже колкото са повече, толкова по-добре.

              Не знам държавните служители дали имат пари в частните фондове, ама след като им плащаме осигуровките, що не ги задължат да си прехвърлят парите, те да оберат малко демидж
              Дръжки ще останат - всичкото пари от УПФ да откраднат тия от Ной - за две години макс ще ги профукат.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Че тя реално кампанията върви близо година вече - със заплахи, подръчкване и манипулации, целящи да убедят хората колко ного губят от ПФ, макар че никой не е виждал губеща партида.
                Който иде в НОИ ще яде БОЙ..... Може би това ще следващия, а и правилен лаф на Софикс

                Коментар


                • Що бе, нека има хора дето си прехвърлят парите към НОИ, така ще се увеличи шанса да ни остане некой леф и на нас, дето не може да избегаме от там. Даже колкото са повече, толкова по-добре.

                  Не знам държавните служители дали имат пари в частните фондове, ама след като им плащаме осигуровките, що не ги задължат да си прехвърлят парите, те да оберат малко демидж
                  Last edited by road_runner; 15.10.2015, 09:14.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                    следва рекламна кампания и на НОИ
                    е няма как, не може само ПФ да рекламират

                    http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...nomist-204009/
                    Че тя реално кампанията върви близо година вече - със заплахи, подръчкване и манипулации, целящи да убедят хората колко ного губят от ПФ, макар че никой не е виждал губеща партида.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Обикновенният човек има малка кочина с две прасета и един декар лозе. На Коледа коли прасето пие вино и ракия и е щастлив. Псува управляващите, богатите, банкерите, евреите, илюминатите и най-вече Сорос. Той не разбира нищо от пари и изпитва страх и ужас от всякакви финансови инструменти, които не разбира. Това е праг на компетентност. Цял живот е бил в кочина с прасета и мечтае да разшири бизнеса до ферма от 50 бройки. Повечето от пишещите тук имат по-различни мечти.
                      Това клише отдавна не е истина.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        следва рекламна кампания и на НОИ
                        е няма как, не може само ПФ да рекламират

                        http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...nomist-204009/
                        И на тоя ЕЕкономист му светна че фалита се приближава със страшна скорост но сега е важно ОВВВцете да бъдат остригани до пенсия

                        Коментар


                        • следва рекламна кампания и на НОИ
                          е няма как, не може само ПФ да рекламират

                          http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...nomist-204009/

                          Коментар


                          • Хайде вие двамата се дръжте възпитано - стиснете си ръцете... бива ли така - големи хора сте?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Обикновения човек няма работа нито с форекса нито с акциите.Обикновения човек може да инвестира в земя и малка ферма.
                              Обикновенният човек има малка кочина с две прасета и един декар лозе. На Коледа коли прасето пие вино и ракия и е щастлив. Псува управляващите, богатите, банкерите, евреите, илюминатите и най-вече Сорос. Той не разбира нищо от пари и изпитва страх и ужас от всякакви финансови инструменти, които не разбира. Това е праг на компетентност. Цял живот е бил в кочина с прасета и мечтае да разшири бизнеса до ферма от 50 бройки. Повечето от пишещите тук имат по-различни мечти.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо
                                Агресивната простотия не ме плаши.Особено когато се демонстрира от простаци скрити в мазето.Айде изправи се пред мен и ми го кажи па да видим после каква ще ти е работата....може би да си зашиеш нещото отзад
                                Ми ти си я просиш бе баце!!!И не ми се репчи!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X