IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пенсионни Фондове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
    Като гледам броя на постовете ти разбирам че времето ти вече е минало, ....
    Гледаш ама не виждаш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
      Докато работиш живота ти мина тука...
      Като гледам броя на постовете ти разбирам че времето ти вече е минало, ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Е вече работя по въпроса с изнасянето Имам един живот и не ми се иска да го хабя в България.
        Докато работиш живота ти мина тука...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Е вече работя по въпроса с изнасянето Имам един живот и не ми се иска да го хабя в България.
          Предател!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Де ще ходиш? И аз за злочестина мисля (засега теоретическата) за.

            В Европа обаче ще е същият кенеф и дори по-зле, в Америка няма да ме пуснат, в Негрия ще ме изядат... китайският език ми е сложен. Освен Русия не виждам други опции.
            В канада е добре....либерални са и има много ресурс като потенциал на глава от населението ..... Чиста природа и т.н.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Е вече работя по въпроса с изнасянето Имам един живот и не ми се иска да го хабя в България.
              Де ще ходиш? И аз за злочестина мисля (засега теоретическата) за.

              В Европа обаче ще е същият кенеф и дори по-зле, в Америка няма да ме пуснат, в Негрия ще ме изядат... китайският език ми е сложен. Освен Русия не виждам други опции.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                ИМП, за съжаление доходността от Алианц за последните 13 години е между 37 и 40% .....което е престъпно малко за инвестиции в облигации......истината е че доходността за последния 13 годишен период на бг ПФ Алианц е около 2.55% капитализирана че да се изменят дяловете от 1 лев на около 1,38 сега ...след 13 години......престъпно малко е
                Да, драги - на пръв поглед. На втори поглед: не е противоестествено, при преживян садистически срив Осма година. На трети поглед: който е почнал да се осигурява от началото, има по-висока доходност, просто защото в последните години, когато доходността беше добра, е имал доста повече пари, отколкото Осма година. А който е започнал да бачка Осма-девета - е още по-добре, щото не е ял бой.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                  Ти не си се изнесъл.....
                  Е вече работя по въпроса с изнасянето Имам един живот и не ми се иска да го хабя в България.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Единствената причина поради която България запада е, че 90% от българите нямат акъл за 5 стотинки. И това естествено води до това че от тези 10% с акъл поне половината се изнасят. Никой не го кефи простаци да му прецакват живота.
                    Ти не си се изнесъл.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Пауъров - приемам че си на 54, имаш 13 Б по УПФ, 8 Б по ДПФ, че работодателят те осигурява на максимум и ти внася по 100 кинта по ДПФ на месец. Ще можеш да разчиташ на 350 кинта от Allianz при прогнозируема доходност 4.5%.
                      ИМП, за съжаление доходността от Алианц за последните 13 години е между 37 и 40% .....което е престъпно малко за инвестиции в облигации......истината е че доходността за последния 13 годишен период на бг ПФ Алианц е около 2.55% капитализирана че да се изменят дяловете от 1 лев на около 1,38 сега ...след 13 години......престъпно малко е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Единствената причина поради която България запада е, че 90% от българите нямат акъл за 5 стотинки. И това естествено води до това че от тези 10% с акъл поне половината се изнасят. Никой не го кефи простаци да му прецакват живота.
                        Нямат акъл и донякъде решителност, за да си изберат нормални и патриотически управляващи. Обикновеният Сулю не му трябва ного акъл - само колкото да си върши работата на прилично ниво.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                          Те още по лесно се трият или манипулират.
                          ...само дето активите зад тях са налични.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Единствената причина поради която България запада е, че 90% от българите нямат акъл за 5 стотинки. И това естествено води до това че от тези 10% с акъл поне половината се изнасят. Никой не го кефи простаци да му прецакват живота.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              Е тая доходност откъде я извади?И годините ми си сбъркал и вноската в ДПФ също.
                              И кат ми свалят пенсията от НОИ има ли смисъл от УПФ?
                              Това е нормална доходност за последните години - и Равновесиев ти каза по-долу. Ок - кажи ми на колко години и колко ти внасят по ДПФ, ще ти намаля доходността още малко.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                За електронни регистри чувал ли си? ще ти сметна.
                                Те още по лесно се трият или манипулират.

                                Коментар

                                Working...
                                X