IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли някой опит с проекти по Оперативни Програми?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добра фирма за европроекти

    Колеги и аз искам да се включа по темата! аз си подготвям проекта от няколко години заради забавянето на една от мерките които ме интерсува. преди беше мярка 312 а сега се казва мярка 6.4 моя проект е за изграждане на търговски обект със складова част. фирмата която съм избрал се казва ЕНПРОМ ЕООД. може да ги намерите на този адрес: http://enprombg.com/contacts/ За мен това една от най доброте фирми в България.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
      Важното е да се договориш с доставчиците да надуят цените, както правят повечето
      Че твоето съучастие да ти излезе на нула
      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Важното е да се договориш с доставчиците да надуят цените, както правят повечето

        Коментар


        • Провери си консултантите няколко пъти, защото има мега олигофрени, и не им се доверявай сляпо и ги проверявай. Защото могат да ти насерат проеката от некомпетентност... куцо, кьораво, сакато все е консултант Като изпълняваш, за всяко нещо да изискваш писмени указания, ако се чудиш как. Чети всеки ред и всички условия, всичко е важно... приципно си проучи много внимателно всичко има и авансови плащания, но ако не изпълняваш после ще има и санкции... успех. Според мен не е важна цената толкова, важно е колко са добри консултантите... И да не забравя всичката документация трябва да е на 1000%, както при кандидатстване така и при изпълнение, иначе гориш къде повече къде по-малко...
          Last edited by pepe1234; 20.12.2015, 20:20.

          Коментар


          • Откажи се на време, освен ако не "переш" пари с възвращаемост 100 към 75

            Коментар


            • PROEKTI PO OPERATIWNI PROGRAMI

              Имам опит по изготвяне и управление на проекти за технологична модернизация на МСП, по подготовка на бизнес план за земеделска техника, по разработване на бизнес план и проект за селски / екологичен туризъм.
              При интерес - на лични.
              Професорът

              Коментар


              • Опит имам. Личен. Препоръчвам ти да се запасиш със слонско търпение и олимпийско спокойствие.
                За спокойно извървяване пътя по проект е нужно да имаш добър финансов и пазарен тил, иначе, може да ти побелее брадата без време, вЕрвай ми.
                Last edited by iPyramid; 31.10.2015, 14:46.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i4o mitko Разгледай мнение
                  Здравейте,

                  Намерих си една много апетитна Оперативна Програма. Намерих си и 1-2 фирми, които се занимават с изготвяне на управление и проекти. Интересно ми е да чуя препоръки за други консултантски фирми и евентуални цени за да мога да сравня нещата.
                  Бих разпитал и за подробности около този вид проекти понеже нямам опит.
                  Обикновено фирмите искат да сключат договор за абонаментно обслужване и % от стойността на одобрения проект.
                  Абонаментното обслужване зависи от срока на договора, но се движи от 3000 - 5000 лв.
                  Процентът от стойността на договора се движи от 2,5 до 5, но това също е въпрос на договаряне.
                  Важни са и клаузите - в тях трябва да е записано, че ще участват в изработване на проекта и цялостното му наблюдение и контрол до окончателното разплащане.
                  Общо взето, при работа с еврофондове циркът е пълен и човек трябва да се въоръжи с огромно търпение
                  Успех!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Има ли някой опит с проекти по Оперативни Програми?

                    Здравейте,

                    Намерих си една много апетитна Оперативна Програма. Намерих си и 1-2 фирми, които се занимават с изготвяне на управление и проекти. Интересно ми е да чуя препоръки за други консултантски фирми и евентуални цени за да мога да сравня нещата.
                    Бих разпитал и за подробности около този вид проекти понеже нямам опит.
                  Working...
                  X