IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Самофинансиране по ОП

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравей, какво точно те интересува. Аз не съм съгласна с мненията тука. Ако имаш идея, какво ще правиш трябва да се проследи по коя процедура можеш да кандидатстваш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Сега се усетих, че съм сгрешил при оформянето на поста си по-долу, и коригирах. Та,
      каквото съм написал, е именно резултат от неприятен опит с ОПК. На последния ти въпрос: АКО ИЗОБЩО Е ДОПУСНАТО подобно с твоя приятел, кого тивизаш, 99% съм сигурен, че става дума за ИЗКЛЮЧЕНИЕ и сериозни, влиятелни познати, предполагам. Започваш проекта, и - много постфактум научаваш, че това не може, онова не става, че, за да си започнел еди-коя си дейност по проектно предложение, писано преди години, в коренно променени обстоятелства, трябвало задължително да следваш вече остарелите представи, които тогава си имал...И на никого не му пука, че поставят с това главната цел на проекта ти под въпрос. Дали са коне с капаци или проверяващи верните отговори на листовки в КАТ по...шаблон /който може -виждал съм/ и да има вмъкнати не просто грешни, а опасно грешни "отговори" при перфорацията - все тая. И двата варианта не са нито ласкави, нито приятни, нито вършат работа. ОсигурИ си ЗДРАВ финансов тил, преди да започнеш. Иначе, се очертава да Го духаш. И да нямаш полезен ход. Повярвай ми, лично преминавам през подобна ситуация.
      Благодаря, ето това беше един смислен отговор...

      Коментар


      • Pyramid,

        Питал ли си, за съществено изменение на договора. Това ти е вариант... успех от мен
        Last edited by pepe1234; 12.02.2015, 11:48.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rradev Разгледай мнение
          Колега,

          Благодаря, че все пак затвърди мнението ми за българските форуми и че помощ от тях неможе да се получи. Как точно разбра, дали имам представа от фондовете или не? Задавам един изключително уместен въпрос, на който за съжеление не намирам отговор в страницата на eufunds и се допитвам до сайт за инвеститори и дали някой има подобен опит. Защото лично аз познавам организация организирала самофинансирането си по подобен начин, но желая да разбера дали е изключение или е възможност.

          Толкова ли е сложно да получи човек нормален отговор в българските форуми...
          Сега се усетих, че съм сгрешил при оформянето на поста си по-долу, и коригирах. Та,
          каквото съм написал, е именно резултат от неприятен опит с ОПК. На последния ти въпрос: АКО ИЗОБЩО Е ДОПУСНАТО подобно с твоя приятел, кого тивизаш, 99% съм сигурен, че става дума за ИЗКЛЮЧЕНИЕ и сериозни, влиятелни познати, предполагам. Започваш проекта, и - много постфактум научаваш, че това не може, онова не става, че, за да си започнел еди-коя си дейност по проектно предложение, писано преди години, в коренно променени обстоятелства, трябвало задължително да следваш вече остарелите представи, които тогава си имал...И на никого не му пука, че поставят с това главната цел на проекта ти под въпрос. Дали са коне с капаци или проверяващи верните отговори на листовки в КАТ по...шаблон /който може -виждал съм/ и да има вмъкнати не просто грешни, а опасно грешни "отговори" при перфорацията - все тая. И двата варианта не са нито ласкави, нито приятни, нито вършат работа. ОсигурИ си ЗДРАВ финансов тил, преди да започнеш. Иначе, се очертава да Го духаш. И да нямаш полезен ход. Повярвай ми, лично преминавам през подобна ситуация.

          Коментар


          • Мисля, че отговора ми беше достатъчно ясен... според мен по-скоро изключение, ако изобщо някога е имало нещо подобно. И съм ти написал със съгиурност как да провериш. По ясно от това здраве му кажи. Ама нали все трябва от нещо да се опалкваме. Освен това тези твои познати като знаят, вземи тях ги питай, как става!
            Last edited by pepe1234; 12.02.2015, 11:32.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              Колега върви на страницата и чети, там всичко си пише. Иначе те съветвам да четеш обстойно и внимателно да се запознаеш с нещата, защото изглежда си нямаш и понятие. Проектите не са шега работа. Към всяка процедура има разяснителна кампания. Освен това има и секця въпроси и отговори. Според мен отговора на въпроса ти е "НЕ".
              Колега,

              Благодаря, че все пак затвърди мнението ми за българските форуми и че помощ от тях неможе да се получи. Как точно разбра, дали имам представа от фондовете или не? Задавам един изключително уместен въпрос, на който за съжеление не намирам отговор в страницата на eufunds и се допитвам до сайт за инвеститори и дали някой има подобен опит. Защото лично аз познавам организация организирала самофинансирането си по подобен начин, но желая да разбера дали е изключение или е възможност.

              Толкова ли е сложно да получи човек нормален отговор в българските форуми...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от rradev Разгледай мнение
                Колега върви на страницата и чети, там всичко си пише. Иначе те съветвам да четеш обстойно и внимателно да се запознаеш с нещата, защото изглежда си нямаш и понятие. Проектите не са шега работа.
                ...и фактите за това, което "...вие постигате" силно се разминават с това, което - явно - очакваш. Действителността е МНОГО ПО-СУРОВА И ТЕГАВА. Вярвай ми. Връзват те отвсякъде, по ръце и крака, в "договорите" им НЕ СЕ ПРЕДВИЖДА място за договаряне, а само, за съгласяване от ТВОЯ СТРАНА... и това е само началото. Много си помисли, преди да се хванеш. А, ако нямаш предварително необходимите пари за свободно опериране, най-добре, помисли отново и отново и отново. Да не си хапеш лактите.
                Last edited by Pyramid; 12.02.2015, 11:08.

                Коментар


                • Колега върви на страницата и чети, там всичко си пише. Иначе те съветвам да четеш обстойно и внимателно да се запознаеш с нещата, защото изглежда си нямаш и понятие. Проектите не са шега работа. Към всяка процедура има разяснителна кампания. Освен това има и секця въпроси и отговори. Според мен отговора на въпроса ти е "НЕ".
                  Last edited by pepe1234; 11.02.2015, 17:26.

                  Коментар


                  • Самофинансиране по ОП

                    Здравейте колеги,
                    Интересувам се какви варианти на самофинансиране са възможни при кандидастване по ОП Конкурентоспособност? По-точно може ли да се приеме за самофинансиране, ако сключа договор със софтуерна компания за предсотавяне на ДМА (компютри) под формата на дарение?
                  Working...
                  X