IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Земеделска земя

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А какъв ад е да вкараш в регулация такава земя не е истина... От години не може да се оправим

    Коментар


    • И аз съм се замислял за земеделски земи. Докато се наканя, тенденцията ще изчене и вече няма да е печелившо. Май трябва да побързам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
        Дадено..
        Още едно обещание.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Ако успееш да си реализираш проекта, че черпиш едно голямо Бакарди във Виртуална кръчма.
          Дадено..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
            Еми имам ги номерата на имотите, местността, някаква обща скица.. ще се пробвам на място. Мерси.
            Ако успееш да си реализираш проекта, че черпиш едно голямо Бакарди във Виртуална кръчма.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Когато няма одобрена кадастрална карта, данни се вадят от картите за възстановената собственост, които се намират в общинските служби по земеделие.
              Но за там трябва номер на имота. Или поне на съседните имоти. И информацията пак ще е неофициална и дадена на добра воля.
              Еми имам ги номерата на имотите, местността, някаква обща скица.. ще се пробвам на място. Мерси.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
                Не ми звучи много сериозно това..

                То няма и одобрена кадастрална карта за района, само някакви архивни скици. icadastre ми извади данни само за 4 от общо 12 имота, а и не ми се вижда много систематизирана информацията, кой знае каквао инфо се подава и съхранява там..
                Когато няма одобрена кадастрална карта, данни се вадят от картите за възстановената собственост, които се намират в общинските служби по земеделие.
                Но за там трябва номер на имота. Или поне на съседните имоти. И информацията пак ще е неофициална и дадена на добра воля.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от star 76 Разгледай мнение
                  някой може ли да ми каже каква е цената на кориандъра днес?
                  http://www.fermer.bg/%D0%B0%D0%BA%D1...post99169.html

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jikev Разгледай мнение
                    В кадастъра ще ти кажат кои са с устна справка...
                    Не ми звучи много сериозно това..

                    То няма и одобрена кадастрална карта за района, само някакви архивни скици. icadastre ми извади данни само за 4 от общо 12 имота, а и не ми се вижда много систематизирана информацията, кой знае каквао инфо се подава и съхранява там..

                    Коментар


                    • кориандър

                      някой може ли да ми каже каква е цената на кориандъра днес?

                      Коментар


                      • Как да намеря собствениците на няколко ниви?
                        В кадастъра ще ти кажат кои са с устна справка.

                        А как ще ги откриеш, вече си е твой проблем!

                        Коментар


                        • Как да намеря собствениците на няколко ниви?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kiko09 Разгледай мнение
                            Да, за това казвам, че трудно биха минали 4 кг.
                            За сравнение "Лешникова градина 2006" с.Бранище, обл.Добрич, която съм посещавал /преди имаха сайт, но сега не функционира/ , за 2013г имаха добив от 7500кг от 45дка = 3,33кг от дърво. Като това са 7 годишни дървета и се предполага че не са достигнали максимално плододаване.
                            този добив е добър, само дали ще може да е среден за много поредни години

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              за 4кг от дърво - трябва да е голямо
                              по моя преценка и като съм наблюдавал - около 2кг ще се върти от дърво средно
                              от декар 100кг
                              Да, за това казвам, че трудно биха минали 4 кг.
                              За сравнение "Лешникова градина 2006" с.Бранище, обл.Добрич, която съм посещавал /преди имаха сайт, но сега не функционира/ , за 2013г имаха добив от 7500кг от 45дка = 3,33кг от дърво. Като това са 7 годишни дървета и се предполага че не са достигнали максимално плододаване.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kiko09 Разгледай мнение
                                Максимален добив може би на 8/9-та година след засаждане, за България добивите трудно биха минали 4 кг от дърво до колкото знам от колеги.
                                за 4кг от дърво - трябва да е голямо
                                по моя преценка и като съм наблюдавал - около 2кг ще се върти от дърво средно
                                от декар 100кг

                                Коментар

                                Working...
                                X