IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
    Cloud Mining повече се губи отколкото се печели, по добре директно да си купи каквото иска, отколкото да се занимава с тази глупост. В момента може и да изглежда, че се печли добре, но като се качи трудноста печалбата ще стане нищожна, пълен цирк е тоя Cloud Mining. Единствено този на Битмайн някога беше добър защото можеше да го продаваш и да "излезеш", когато вече не ти харесва.
    Сметни ако си купил директно Биткойн или Етер на 15/12/2020 и сега, на каква печалба щеше да си и колко си направил с Cloud Mining.
    Освен това понякога тия "майнъри" просто изчезват с парите, което всъщност е доста често срещано.
    Вярно е, че има изчезващи Cloud Mining
    Но не и такива, които имат реален адрес и телефони, регистрирани са като френска фирма по френските / европейските закони, присъстват в LinkedIn, Youtube, Twitter, Facebook, и с които съм се срещал на конференции
    А за печалбите питай моите Wallets

    Коментар


    • Защо биткойнът поскъпна след 21. Окт, когато беше $12830?

      ОКТ. 21, 2020
      Според PayPal, притежателите на акаунти в САЩ първоначално ще могат да купуват, продават и държат Биткойн, Лайткойн, Етериум и Биткойн Кеш директно в дигиталния си портфейл на платформата. Плащанията, направени през мрежата на PayPal с помощта на крипто, обаче, ще бъдат уредени в техния фиатен еквивалент.
      Така се елиминират някои локални пречки във рестриктивни страни или просто се повишава достъпноста към към широкия масов потребител.
      И, китовете, знаейки това, надуват цената.

      Втората, доста по-маловажна причина беше несигурноста около избора за президент в САЩ, което вече е изяснено.
      В малка степен, остава убеждението, че биткойна ще е хедж срещу финансовия рог на изобилието, което Байден ще отпуши.

      Коментар


      • 35810 А ПОСЛЕ И 32555 И ДАВ УБИТКОЙНЕРИ .- ЕЙ СЕГА ЩЕ ВИ ПРИБЕРА УБИТКОНЕРСИКИТЕ МАНГИЗИ . ФЯФХЯФЯФХЯХЯХЯЯХЯХ

        Коментар


        • ВИЕ СТЕ ЕДНИ УБИТКОЙНЕРИ. БУТАЙ НАДОЛУ УБИТКОНА УБИТКОЙНЕРИ . ЕЙ СЕГА ЩЕ ВИ РАЗКАЖА ИГРАТА САТАНЯРСКА . ХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Да, при цена на ток 65 ст/кВч копаене е немислимо.
            Ако много ти се иска, за теб е само Cloud Mining
            Но с трици маймуни не се ловят
            Аз на 15/12/2020 купих 2-годишни контракти за BTC: 100 Th/s и ETH: 60 Mh/s
            Ще реинвестирам печалбите всеки месец
            И да падне цената на BTC i ETH, контрактите с копачките си остават и койнчетата растат

            Който иска, да ме последва, ето тук:
            Sesterce Cloud Mining
            В момента цените на Mh/s са екстра
            Калкулатор: https://www.coinwarz.com/mining/bitcoin/calculator

            Cloud Mining повече се губи отколкото се печели, по добре директно да си купи каквото иска, отколкото да се занимава с тази глупост. В момента може и да изглежда, че се печли добре, но като се качи трудноста печалбата ще стане нищожна, пълен цирк е тоя Cloud Mining. Единствено този на Битмайн някога беше добър защото можеше да го продаваш и да "излезеш", когато вече не ти харесва.

            Сметни ако си купил директно Биткойн или Етер на 15/12/2020 и сега, на каква печалба щеше да си и колко си направил с Cloud Mining.

            Освен това понякога тия "майнъри" просто изчезват с парите, което всъщност е доста често срещано.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

              Не само те - цялото изкопано крипто плюс още от джоба ми. Токът тук струвал 65 ст за киловат, а аз мислех, че е 9 ст. Копането се прекратява - жива набутвация
              Е за да станат нещата още по приятни може да добавим и данъка след продажбата на криптото.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                Дания, сори
                Да, при цена на ток 65 ст/кВч копаене е немислимо.
                Ако много ти се иска, за теб е само Cloud Mining
                Но с трици маймуни не се ловят
                Аз на 15/12/2020 купих 2-годишни контракти за BTC: 100 Th/s и ETH: 60 Mh/s
                Ще реинвестирам печалбите всеки месец
                И да падне цената на BTC i ETH, контрактите с копачките си остават и койнчетата растат

                Който иска, да ме последва, ето тук:
                Sesterce Cloud Mining
                В момента цените на Mh/s са екстра
                Калкулатор: https://www.coinwarz.com/mining/bitcoin/calculator
                Last edited by barbaron; 08.01.2021, 18:50.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Къде е това "тук" ? В Антарктида?
                  Дания, сори

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                    Не само те - цялото изкопано крипто плюс още от джоба ми. Токът тук струвал 65 ст за киловат, а аз мислех, че е 9 ст. Копането се прекратява - жива набутвация
                    Къде е това "тук" ? В Антарктида?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Баничката и бозата са за енергото.
                      Не само те - цялото изкопано крипто плюс още от джоба ми. Токът тук струвал 65 ст за киловат, а аз мислех, че е 9 ст. Копането се прекратява - жива набутвация

                      Коментар


                      • Three Iranian Power Plants Will Soon Be Mining Bitcoin, Sep 24, 2020
                        New York Power Plant Mines $50,000 Of Bitcoin A Day, Mar 09, 2020
                        Ukraine Considers Using Nuclear Plants For Cryptocurrency Mining, May 06, 2020

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                          100 лв чисто на месец. Като разделя със сина ми щото компа е негов тамън ще ми останат за баничка и боза
                          Баничката и бозата са за енергото.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                            100 лв чисто на месец. Като разделя със сина ми щото компа е негов тамън ще ми останат за баничка и боза
                            Поне през зимата отоплението ти излиза евтинджос

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Щом не го видя смисъла в моя отговор, тая работа с койните не е за теб
                              Върши си "оная" работа, по-подходяща е за теб
                              100 лв чисто на месец. Като разделя със сина ми щото компа е негов тамън ще ми останат за баничка и боза

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Аврам среща стария си приятел Моше и му казва:
                                - Моше, искаш ли да купиш от мен на половин цена голяма партида панталони - последен писък на модата?
                                Чувайки "половин цена" и "последен писък на модата", Моше купува партидата без да се замисли, но след известно време забелязва, че всички панталони са само с един крачол. Пухтейки от възмущение, той притичва при Аврам и крещи:
                                - Какво си ми продал? Невъзможно е да се обуят!
                                - Моше, не забравяй, че ти ги продадох на половин цена!
                                - Ах, да, действително.
                                След няколко дни Моше среща Изи и със същия номер му продава цялата партида. После Изи я продава на Срули, Срули на Соломон, Соломон на Марк и т.н. Така панталоните в течение на две години преминават от един евреин в друг, докато един от тях - Яков - не решил да провери стоката преди да даде парите. Откривайки номера, Яков се възмущава:
                                - Самуел, какво ми предлагаш? Не стават за продажба!
                                - Как да не стават? За две години целият квартал забогатя от тях!
                                Ха-ха... хубав виц.
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X