IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добри Ютро!!!
    Гледам "пукачите" са в небивала еуфория - да ги охладя малко:
    2 машини с по 6 карти 8 гибатитови изкарват чисто след тока 50 $/ден - справка:
    WhatToMine - Crypto coins mining profit calculator compared to Ethereum
    + 2 машини с по 6 карти от по-слабите (4 гигабитови) чисто 16 $/ден - гледайте същия сайт като по-горе, само че за Ravencoin(RVN)
    т.е. дори и след спада от вчера и днес, инвестиция от около 30.000 лв., която се е изплатила ако сте я направили преди 5-6 месеца, ви носи чисти над 60$/ден или 100 лв/ден, за месец 3.000 лв.
    Найс а?
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение

      Какво да се прави, пазарът е все още малък, няма си Plunge Protection Team като акциите. Но миналата пролет гледахме и как уж стабилни, дивидентни акции се сринаха с повече от 50% в рамките на няколко дни. Важно е да се гледа по-дългосрочно. Всичко си върви по план график поне за момента.
      Според мен тука ще са работи на 3-5 годишни цикли.

      Преди като скочи до 20к и се върна на 3к. Някои хора направиха едни бързи пари, масата загуби. Изчакаха да минат 3 години, хората да позабравят. Да се пръкнат нови "инвеститори" дето не го помнят/знаят този момент.

      И схемата пак се повтаря. Качи се донякъде, после ще се върне и ще се кротне за 3-5 години долу на ниското. И после пак цикъла ще се повтори с нови "инвеститори" дето не са се лъгали по тази схема.

      Не казвам че текущия тренд е свършил, може да катери още, после да пада. Или па да закотви на тази позиция. Докато свършат парите на ентусиастите, после ще чакаме нови.


      Коментар


      • Както всеки един софтуер си има пролуки и уязвимости, въпрос на време е хакерите да открият уязвимост на биткойна и по световните медии да гръмне новината, че в биткойн-протокола има задна вратичка или софтуерен бъг, свързан със сигурността, и ще видите как за минути цената му от 50 хилки се срива до 5 долара.
        Мъскито си продаде койните на 58 000, сега ще пусне туит за софтуерна уязвимост в кода на биткойна и пак ще си ги купи обратно по 5 долара парчето. Така се правят пари от спекулации.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Ле-ле, какви са тези резки минуси? Това нещо да не вземе да се занули?!
          Click image for larger version

Name:	Bitdown_cr.jpg
Views:	1
Size:	48.2 КБ
ID:	3722667
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение
            Всичко си върви по план график поне за момента.
            Даже по-бързо от необходимото, ако направим паралел с 2017

            Коментар


            • юхууууууу. нови дъна на убиткойна . преди беше лесно купуваш и папкаш агнешко от израел . ай сега да ви видя инвеститорчета . хяхяхяхяххяхя

              Коментар


              • Някой спомня ли си 2018-та, март месец?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                  Съхранителя на стойност загубил близо 20% от стойността си.

                  20% движение си е 20% - ако имаш късмет и го хванеш ще изкараш 15-20%, но може и да загубиш 15-20%.

                  За да върви спекулата трябва да има такива движения нагоре надолу, иначе просто няма спекула.
                  Какво да се прави, пазарът е все още малък, няма си Plunge Protection Team като акциите. Но миналата пролет гледахме и как уж стабилни, дивидентни акции се сринаха с повече от 50% в рамките на няколко дни. Важно е да се гледа по-дългосрочно. Всичко си върви по план график поне за момента.
                  Last edited by DeBeers; 23.02.2021, 10:04.

                  Коментар


                  • Не знам за другите, аз съм относително спокоен след като гледахме подобна драма през Януари. Ще ми е интересно как ще приключим седмицата. Корелацията с Насдак е доста силна последната година. Ако ротацията към value stocks продължи ще имаме проблеми. Все пак очаквам силен летен сезон.

                    Коментар


                    • имам прецакана сладка бомбичка на 39999 . така че отиваме на 40000. хохоххохохохохохо

                      Коментар


                      • бай бай убиткойни индекси и всякви сатанярски израелнски балони . хяхяхяхяхяяяяяяяяяяя

                        Коментар


                        • кво стана ся . до онзи ден беше много як сега сатанярката казва че не бил як


                          хяхяхяхяхяхяхяхяпх


                          "Биткойнът е изключително неефективен"


                          Коментар


                          • Съхранителя на стойност загубил близо 20% от стойността си.

                            20% движение си е 20% - ако имаш късмет и го хванеш ще изкараш 15-20%, но може и да загубиш 15-20%.

                            За да върви спекулата трябва да има такива движения нагоре надолу, иначе просто няма спекула.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Между другото в рамките на деня Биткойна почти възстанови стойноста си, и към момента е само 3к назад.
                              Уви, твоята радост ще е кратка, днес ново дъно ни чака....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Смисълът е ясен - все още не ми е готов напълно автоматизирания робот. Няма да започна да търгувам с големи суми, докато не го завърша, и докато той не се докаже. Нямам време за търговия на ръка, пък и не искам да изперквам като Архитекта. Така че в момента се правят само тестове, и нищо друго, като лотовете са минимални. Това обаче не е търговия - това са детски играчки с цел настройки на софтуера.

                                Когато завърша робота, най-вероятно ще организирам голям инвестиционен фонд, при който броя на нулите за търговия ще се хареса и на тебе.
                                Много интересно мнение. Преди време беше открил тема за възхвала на ПМО и критика на "интуитивните трейдъри", но излиза че все още не разполагаш с продукта който пропагандираш. С годините разбрах, че има повече от един път към успеха. Споделяй как върви напредъка на проекта. Ще е интересно.

                                Коментар

                                Working...
                                X