IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тази игра в центъра на беткойна при 49 как ще завърши сега? Че по-рано чудничко си затворих късите позиции почти на дъното, но за съжаление отворих нови на цена под 48. Фена на сатаняра ме интересува осоебно, че май ги познава.

    Edit: грейнахме в зелено, но архитекта да каже кога е следващия изход :d
    Last edited by Ov4ar4eto_KaliTko; 23.02.2021, 17:51.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение
      https://ag.ny.gov/press-release/2021...finexs-illegal

      Нямало как да се спре, а?
      Да се спре какво?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

        Дънинг , де ................ ...........................Грешка на ....клавиатурата ....
        добре, айде минава.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          кой? КОЙ!?
          Дънинг , де ................ ...........................Грешка на ....клавиатурата ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

            Ха , забравих за '' ниска и погрешна камбанарийка.'' и двамата ти другари Дънкан и Крюгер
            кой? КОЙ!?
            препоръка е

            Коментар


            • https://ag.ny.gov/press-release/2021...finexs-illegal

              Нямало как да се спре, а?
              Last edited by Lupus; 23.02.2021, 16:48.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                Да, искам извлечение, но не за една, а за 100 сделки подред. Една сделка нищо не значи - всеки е виждал една печеливша сделка ....
                Да, да, ей сега ще ти пратя, но по пощата с куриер. Излизай пред вас да чакаш. След малко ще дойде.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение
                  Ти прочете ли в петък за опциите? Или беше неудобно да си спомниш, като казах, че съм касирал 5 цифри от GME? И това е само част от позициите. Или искаш да ти извадя извлечение?!.
                  Да, искам извлечение, но не за една, а за 100 сделки подред. Една сделка нищо не значи - всеки е виждал една печеливша сделка ....
                  Last edited by Mateev; 23.02.2021, 15:38.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Биткойна има едно основно свойство, с което малко пазари могат да се похвалят. Това е неговата способност да се възражда от пепелта, да възстановява старата си стойност, и да бележи нови и нови върхове. Правил го е това поне 7-8 пъти до момента, ще го направи и този път.

                    Това институционалните инвеститори го знаят, защото именно те са инициатори на този процес. Не го знаят само овцете, чиято предопределена роля е да бъдат стригани пак, и пак, и пак.
                    Описа идеалната pump-and-dump схема

                    А е идеална, щото няма никакъв фундамент изначално, т.е. организаторите никой не може да ги гони защо са остригали публиката.
                    Публиката знае, че харчи едни пари за нищо по същество, и не знае какво ще стане всеки се надява да хване момента да натовари, и после да разтовари... или да чака следващия тираж
                    Има елемент на хазарт за обикновените играчи, но не и за организаторите на играта. Те винаги печелят.
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Човек, аз съм изписал хиляди постинги в няколко форума с различни аспекти от моята концепция. Това ако не друго, поне доказва, че активно мисля, разсъждавам, правя екперименти и постигам резултати - грешни или не. Тоест активно се развивам.

                      В паралел на това от твоя страна виждам само критики, оплювки и голи хвалби от типа "аз мога да го извадя по-голям от твоя" .....

                      Ами хайде - извади го и го размахай, и покажи нещо конкретно, различно от оплювки и голи хвалби на един анонимен акаунт ....
                      Ти прочете ли в петък за опциите? Или беше неудобно да си спомниш, като казах, че съм касирал 5 цифри от GME? И това е само част от позициите. Или искаш да ти извадя извлечение?!

                      От мен ще знаеш едно - по-добре птичка в ръката, отколкото две в гората!


                      https://www.marketwatch.com/story/a-...?mod=home-page

                      Айде честито на печелившите...
                      Last edited by Lupus; 23.02.2021, 15:31.

                      Коментар


                      • Развитието на тая шиитня е учебникарски пример за моделчето на всички балончета и ''много бързо '' растящи активи ...............

                        А именно - bump and run reversal .............. При него ''особенноста '' е че всичко завършва почти там , където е започнало ..

                        Далеч съм от мисълта , че това ще стане сега .... а и не съм Ванга (мир на душата й ) ............. Но то просто ще се случи

                        В най общи линиии съм маркирал подкрепите на БЪРЗИЯ тренд при всека промяна на ъгъла на тренда ...... (това също е необходимо условие) ..... Не се вижда началото , за да може са видими всички линии .... И съм ги дал с най добрия мащаб и таймфрем възможен
                        Най долната дебела червена идва от самото начало .....
                        Е ............. С ДВЕ ДУМИ , неизбежно е връщането при нея ...... в един момент

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Забележи, че щеше да успееш и повече, ако беше кеширал на 55, а сега да ги върнеш на 45, примерно
                          Това е единичен случай, а според теорията на вероятностите той може да има всякакъв в общия случай непрогнозируем резултат.

                          Истината е в статистиката и в това една и съща сделка да я отиграеш поне 100 пъти с едни и същи правила и по един и същи начин. Тогава и само тогава дозата случайност се подтиска, и на преден план излиза дозата закономерност, която се натрупва и създава ПМО.

                          Коментар


                          • 2 страници си мерите пишките

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Забележи, че щеше да успееш и повече, ако беше кеширал на 55, а сега да ги върнеш на 45, примерно
                              Или на 42 ,натам се е устремило и ако го пробие отива на 32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                                .....
                                И накрая - как някой да ти отговори умно , като ти НИЩО умно ,в нито една тема, не си написал
                                Пак ще ти отговоря и след това просто ще те игнорирам:

                                Обяснението за това твое разсъждение са различните камбанарийки. Няма как от ниска камбанарийка да осъзнаеш какво се твори по високите. Хайде със здраве ......


                                Коментар

                                Working...
                                X