IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

    А ти четеш ли какво ти пиша? Или имаш проблем с осмислянето на елементарна информация?
    Чукча писател
    Нищо не разбрах от написаното, освен че Майкъл Сейлър е наркоман.
    Какъв е фундамента и кой движи цената на Бтк?

    Коментар


    • Ако ми е ясно къде ще е, щях да ти пиша вече от някой плаж в Бора-Бора примерно.
      40% казах, че ще ми е ок, а не как 100% ще надуша върха или върховете. Никой не може да ти каже тия неща. Фундаментът е ясен от ден първи, как искаш да ти пиша с две изречения пък искаш неща, които трябва да обяснявам така половин час?
      Кой определя цената ли? Толкова е просто, купувачи и продавачи като на всеки пазар. На мен ми е ясно, че много неща няма как да са ми ясни и затова държа, като се почувствам удовлетворен от някакъв процент, ще махна малко, после още малко и ще чакам другия цикъл. Това е. Ти като знаеш кога са върховете и дъната на корекциите прави каквото намериш за добре.
      И нали от там тръгна спора ни, не аз , а ти почна да пишеш тука докъде щяло да иде не знам си кое движение и докъде да слезе, което беше меко казано нелепо, затова те питах на два пъти как така го реши и играеш ли го с пари или само пишеш. Защото и двамата знаем стойността на двете неща.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
        MSTR да се добута обратно до 1700
        Като говорим за конкретика, от която празните макси глави бягат, махни единицата отпред и си готов.
        А за нагоре 1600-1700 нагоре ме съмнява,но 1400 е възможно.

        Коментар


        • ако може MSTR да се добута обратно до 1600-1700, баш на дузпата .. иначе днес е добър ден за ребаунд

          Коментар


          • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
            Не каза нищо за фундамента и кой определя цената
            А ти четеш ли какво ти пиша? Или имаш проблем с осмислянето на елементарна информация?
            Чукча писател

            Коментар


            • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение



              Едва ли нещо може да ти се обясни

              Просто копирай,това е точната дума,какво прави един съден за финансови имами наркоман престъпник и апелирай по форумите и другите да го правят.
              Не каза нищо за фундамента и кой определя цената

              Коментар


              • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                Просвети ни нас невежите. Какъв е фундамента, кой определя цената - за биткойн конкретно.
                Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                Не копирайте трейдовете на известни спекуланти. Копирайте какво прави Майкъл Сейлър.
                Едва ли нещо може да ти се обясни

                Просто копирай,това е точната дума,какво прави един съден за финансови имами наркоман престъпник и апелирай по форумите и другите да го правят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                  Какво означава това "пращене" на алтовете , където ще продадеш някакво Х количесто,но не всичко и къде ще е този край на цикъла ,в който си щял да останеш само с 40% ???

                  По изказа звучи все едно всичко ти е ясно

                  Дай някаква КОНКРЕТИКА ,цена на която ще продадеш, когато почне това пукане ли е,пращене ли е , не знам, и кога ще е края на цикъла,понеже го казваш толкова уверено ,все едно го знаеш кога ще е ?

                  Не за друго, да ти покажа в последствие на практика колко си неадекватен.
                  Перушане, ти досега се заяждаше с хората, а сега се молиш да ти се обясняват нещата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                    Аз 100-200к не чакам, почнат ли да пращят алтовете спрямо Биткойн ще продам нещо, пък в края на цикъла да остана с 40% от коня си ще ми е ок през целия следващ беър надолу
                    Какво означава това "пращене" на алтовете , където ще продадеш някакво Х количесто,но не всичко и къде ще е този край на цикъла ,в който си щял да останеш само с 40% ???

                    По изказа звучи все едно всичко ти е ясно

                    Дай някаква КОНКРЕТИКА ,цена на която ще продадеш, когато почне това пукане ли е,пращене ли е , не знам, и кога ще е края на цикъла,понеже го казваш толкова уверено ,все едно го знаеш кога ще е ?

                    Не за друго, да ти покажа в последствие на практика колко си неадекватен.
                    Last edited by danetha; Днес, 11:36.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение


                      Не знам кой е панирания тук и на кой не му издържат нервите обаче

                      А щом оня осъден вече за измами скапан наркоман Сейлър ти е идол, от криптото не си рабрал и 10% и няма и да разбереш !

                      Нито крипто фундамент ти е ясен,нито кой и кое движи цената,нито как работят на практика криптовалутите,обзалагам се даже
                      Просвети ни нас невежите. Какъв е фундамента, кой определя цената - за биткойн конкретно.

                      Коментар


                      • Идоли нямам, той е поредния пътник на влака, само е малко по-шумен и говори благи неща. Каква му е играта не мога да залагам. Взел съм нещо и се возя на същия влак, доколко го разбирам времето ще покаже.

                        Коментар



                        • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                          Айде падна под това 61-60, мазалото как по-точно ще настане?
                          Не знам кой е панирания тук и на кой не му издържат нервите обаче

                          А щом оня осъден вече за измами скапан наркоман Сейлър ти е идол, от криптото не си рабрал и 10% и няма и да разбереш !

                          Нито крипто фундамент ти е ясен,нито кой и кое движи цената,нито как работят на практика криптовалутите,обзалагам се даже
                          Last edited by danetha; Днес, 11:24.

                          Коментар


                          • Ве?
                            Напълно в унисон с мечка, която няма какво да каже и не и издържат нервите. Кога си купувал грам не е важно, а само колко койна имаш днес или фиатни пари изкарани от това купуване. Ако наистина си такова ОГ за каквото претендираш, въобще не ти ходи на изказа и е жалко, че явно не си оставил достатъчно Биткойн от зората, сега нямаше да се нервиш толкова и откровено да се надяваш на крашове. То поне да се надяваше за да купиш, ами то само за да се подиграваш тука като типичен ноукойнър. Аз може и да не съм купувал преди много години, ама съм имал други приоритети, подценявал съм Биткойн и съм го разбрал късно. Ти пък си купувал, но нищо не си разбрал, ще се видим на финала живот и здрав да се похвалиш какво си изкарал от цикъла.
                            Аз 100-200к не чакам, почнат ли да пращят алтовете спрямо Биткойн ще продам нещо, пък в края на цикъла да остана с 40% от коня си ще ми е ок през целия следващ беър надолу. Защото на 15-20 не спях, ами купувах и сега буквално не ми пука от корекции, даже им се радвам въпреки напрежението както се изрази ти защото туристите и трейдърите ядат дървото.
                            Мога и с два реда, но ти за 15 години не си разбрал Биткойн, как за 15 реда да успееш?
                            Аз не те гоня от темата като другите, стой тука да му маркираш дъната на корекциите за спорта(защото нямам фиат за купуване)и най-вече ще ми маркираш дъната на другия беър като уважения колега Фрости, който от 10 години гледам е мечка и точен индикатор за зона на дъната.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                              Има някакво напрежение, зависи кой колко и кога е купил, но най-вече доколко е макси в главата си. Как по-точно се паникьосват макситата, които са преживяли дропа от предния бул чак до 15, купували са през целия беър и са създали дъното за да дойдете вие туристите да търгувате и да им обяснявате кое и как става? Не знам, според мен всичко е наред с тия корекции, няма как да ги няма ако искаме изкачвания, които да са устойчиви. Точно за да има паника и бягане, ама не от макситата.
                              Та викаше ще настане паника, мазало, сега като падна викаш явно не е достатъчно, много хубаво, ще чакаме достатъчното. Само да знаеш, че се панират не макситата, ами туристите и макситата оставили някакъв фиат им изкупуват продадените койни, ако китовете изобщо оставят нещо да се изкупува. Защото докато някои чакат още дроп, други купуват.

                              Пиши едно две важни изречения ве,кви са тея безмислени чаршафи, напълно си унисон с празните ви макси глави.
                              Когато аз съм купувал койни, етера още го нямаше празноглавецо,държа още от ico-то даже,а ти не си знаел какво е пари,нито си имал собствени.Иди се обяснявай на някой глупак като теб.И не се панирай, щото ако знаеш какво те чака и как това ще се размине с дебилните ви прогнози за 100к -200к,ще получиш инфаркт още сега
                              Last edited by danetha; Днес, 08:32.

                              Коментар


                              • Има някакво напрежение, зависи кой колко и кога е купил, но най-вече доколко е макси в главата си. Как по-точно се паникьосват макситата, които са преживяли дропа от предния бул чак до 15, купували са през целия беър и са създали дъното за да дойдете вие туристите да търгувате и да им обяснявате кое и как става? Не знам, според мен всичко е наред с тия корекции, няма как да ги няма ако искаме изкачвания, които да са устойчиви. Точно за да има паника и бягане, ама не от макситата.
                                Та викаше ще настане паника, мазало, сега като падна викаш явно не е достатъчно, много хубаво, ще чакаме достатъчното. Само да знаеш, че се панират не макситата, ами туристите и макситата оставили някакъв фиат им изкупуват продадените койни, ако китовете изобщо оставят нещо да се изкупува. Защото докато някои чакат още дроп, други купуват.

                                Коментар

                                Working...
                                X