IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търси се инвеститор за готов бизнес план, в сферата на строителството

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

    банките на гол гъз кретити не дават
    само ако си голобрад или кипърец и искаш да купиш кремиковци или някой дипломатически клуб
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

      банките на гол гъз кретити не дават
      Аз преди време си говорих със стоител от СФ, построил 2 блока в Манастирски ливади през 2006г.
      Призна ми, че за малко да гризне дървото, имало риск да фалира, но въпреки това припечелил доста добре. Ново ауди, апартаменти, магазини.
      Сподели ми също, че било грешка, че разпродал апартаментите, можел да ги пусне под наем и да има постоянен доход в продължение на много години. Но пост фактум се усетил какво е трябвало да направи. Харчил яко и от голямата печалба останало малко.
      Така че има хора, които работят на широко, а не на дребно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Ако питаш мен, уговори си срещи с банки, които да те финансират, а също и със строителни компании.
        И нещата ще станат. Като сравниш 10 оферти и като добиеш представа от срещите, ще можеш да избереш и банка и строител.
        Аз всяка година минавам през Варна и съм виждал разни малки блокчета ново строителство. Изглеждат маломерни отвън, но градът има потенциал.
        Същевременно старите блокове (макар и очукани отвън) са по-добре планирани, с междублоково пространство и просторни вътре.
        банките на гол гъз кретити не дават

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kristiyan Andonov Разгледай мнение
          Търся инвеститор, имащ възможността и желанието да се включи в проект за жилищно строителство на територията на гр. Варна. Осигурен подходящ парцел, на локация осигуряваща висока ликвидност на бъдещите активи. Ангажимента от моя страна ще бъде участие и пълна отговорност и ангажираност при водене на преговори, следене на документация, осъществяване на качествен контрол при изпълнение на проекта, както и последваща реализация на продажбите.
          При интерес и въпроси : kristiyan.andonov@gmail.com
          Ако питаш мен, уговори си срещи с банки, които да те финансират, а също и със строителни компании.
          И нещата ще станат. Като сравниш 10 оферти и като добиеш представа от срещите, ще можеш да избереш и банка и строител.
          Аз всяка година минавам през Варна и съм виждал разни малки блокчета ново строителство. Изглеждат маломерни отвън, но градът има потенциал.
          Същевременно старите блокове (макар и очукани отвън) са по-добре планирани, с междублоково пространство и просторни вътре.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kristiyan Andonov Разгледай мнение
            От дотук написаното, си правя извода, че би било разумно да преустановиш задаването на безмислени въпроси. Единственото вярно нещо, което написа е, че акъл всеки може да дава, а аз не виждам потенциал в твоя "акъл". Освен ако не си човек, който иска да реализира печалба в следствие на инвестиция, няма какво друго да си кажем. С блогъри и форум активисти, нямам касателство.
            въпроса колко искаш бил безмислен така ли. ами кой тогава е смислен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kristiyan Andonov Разгледай мнение
              От дотук написаното, си правя извода, че би било разумно да преустановиш задаването на безмислени въпроси. Единственото вярно нещо, което написа е, че акъл всеки може да дава, а аз не виждам потенциал в твоя "акъл". Освен ако не си човек, който иска да реализира печалба в следствие на инвестиция, няма какво друго да си кажем. С блогъри и форум активисти, нямам касателство.
              Въпоросите не са безмислени а отговорите са такива. питах защото познавам човек дето строи от много години във Варна и би се заинтересувал. ама ти нищо конктетно не каза. явно търсиш балък с пари. тука няма да намериш. и на друго място едва ли.балъци с пари отдавна няма
              Last edited by nradev; 06.04.2017, 03:20.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                Аз не разбрах какво предлагаш. Да водиш преговори и контрол? Осигурил си парцел но очакваш някой ей така да се включи и да дели с тебе? Ми не е ли по лесно да ти изкупят имота вместо после да делят с теб от печалбата? Долколкото разбирам ти нямаш проект а само приказки? Другят ми въпрос е какво залагаш първоначално.Не си мисли,че някой ще ти изсипе една торба с пари в ямата защото си му симпатичен. Имаш ли машини, работници или си архитект. Много завоелирано и мътно.Може дори да е поредната измама, нищо лично просто тук в България е така.
                доколкото разбирам и парцела дет е "осигурил" не е негов.човека предлага да преговаря за него,за което иска дял. ако парцела е апетитен някой може и да му даде 1-2% от цената на парцела брокерска комисиона. ама едва ли има балък дет да му даде дял
                Last edited by nradev; 06.04.2017, 03:15.

                Коментар


                • Аз не разбрах какво предлагаш. Да водиш преговори и контрол? Осигурил си парцел но очакваш някой ей така да се включи и да дели с тебе? Ми не е ли по лесно да ти изкупят имота вместо после да делят с теб от печалбата? Долколкото разбирам ти нямаш проект а само приказки? Другят ми въпрос е какво залагаш първоначално.Не си мисли,че някой ще ти изсипе една торба с пари в ямата защото си му симпатичен. Имаш ли машини, работници или си архитект. Много завоелирано и мътно.Може дори да е поредната измама, нищо лично просто тук в България е така.

                  Коментар


                  • Господин Андонов, тук инвеститор трудно ще намериш. Ще получиш само заядливи коментари и най-вероятно и с право, защото доста несериозно изглежда да търсиш инвеститор във форум.

                    Коментар


                    • От дотук написаното, си правя извода, че би било разумно да преустановиш задаването на безмислени въпроси. Единственото вярно нещо, което написа е, че акъл всеки може да дава, а аз не виждам потенциал в твоя "акъл". Освен ако не си човек, който иска да реализира печалба в следствие на инвестиция, няма какво друго да си кажем. С блогъри и форум активисти, нямам касателство.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kristiyan Andonov Разгледай мнение
                        Разумен дял от РЗП и реализация на проекта.
                        а нещо пара даваш ли или парцел.то акъл всеки може да дава. за какво си му на ивеститора. той проекта може да си го реализира и сам. ако е тръгнал да строi най вероятно има и опит.колко е РЗП и колко % искаш
                        Last edited by nradev; 06.04.2017, 06:17.

                        Коментар


                        • Разумен дял от РЗП и реализация на проекта.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kristiyan Andonov Разгледай мнение
                            Търся инвеститор, имащ възможността и желанието да се включи в проект за жилищно строителство на територията на гр. Варна. Осигурен подходящ парцел, на локация осигуряваща висока ликвидност на бъдещите активи. Ангажимента от моя страна ще бъде участие и пълна отговорност и ангажираност при водене на преговори, следене на документация, осъществяване на качествен контрол при изпълнение на проекта, както и последваща реализация на продажбите.
                            При интерес и въпроси : kristiyan.andonov@gmail.com
                            какво искаш като дял и какво предлагаш насреща

                            Коментар


                            • Търси се инвеститор за готов бизнес план, в сферата на строителството

                              Търся инвеститор, имащ възможността и желанието да се включи в проект за жилищно строителство на територията на гр. Варна. Осигурен подходящ парцел, на локация осигуряваща висока ликвидност на бъдещите активи. Ангажимента от моя страна ще бъде участие и пълна отговорност и ангажираност при водене на преговори, следене на документация, осъществяване на качествен контрол при изпълнение на проекта, както и последваща реализация на продажбите.
                              При интерес и въпроси : kristiyan.andonov@gmail.com
                            Working...
                            X