IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Среща на форума в София?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ех, как не влизах в пустия форум толкова време... Иска ми се да хвана бъдещо подобно събитие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от хамстер Разгледай мнение
      срещахте ли се?
      о да, бяхме само 9 човека но като цяло забавно

      Коментар


      • срещахте ли се?

        Коментар


        • Привет, няма да мога да се придвижа навреме до София поради това няма да присъствам. Ужасно съжалявам........ поздрави на всички и пожелания за много печалби..

          Коментар


          • аз за съжаление няма да мога, приятно изкарване на групата пожелавам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Благодаря!
              айде че сме май само 7 човека с теб
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Може ли и аз да се присъединя, за срещата довечера?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
                  идвай
                  Благодаря!

                  Коментар


                  • идвай
                    бавно и тихо нагоре

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                      За съжаление утре не мога да присъствам на срещата. Независимо от това "Оранжевото кафе" ви очаква. Запазен е втория етаж - 12-15 места.
                      Може ли вместо него?

                      Коментар


                      • За съжаление утре не мога да присъствам на срещата. Независимо от това "Оранжевото кафе" ви очаква. Запазен е втория етаж - 12-15 места.

                        Коментар


                        • Поканете Форекс Мастър препича се на Аруба , също и Архитекта на витошка продава балони
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • евентуално може и аз да мина, ако съм free

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                              Тенк ю вери мач индийд, наистина ще се възползвам при възможност...
                              просто трябва да си уточня някои работи - до понеделник-вторник ще ми е ясно.

                              Ако вземеш изпита юни догодина, ще си навъртял ли 4 години стаж във фин. институция?
                              Направо да се изтъпаниш на следващата сбирка лятото (живот и здраве ) с големия чарт (хард копи/готически шрифт) и да пием за твоето здраве и успехи...

                              Колко викаш вече са чартираните СФА-та в Булгаристан?
                              на лични да не разводняваме повече

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение

                                мерси
                                не изпитът е чак юни.
                                и стаж трупам
                                иначе ела колкото повече хора толкова по-забавно
                                Тенк ю вери мач индийд, наистина ще се възползвам при възможност...
                                просто трябва да си уточня някои работи - до понеделник-вторник ще ми е ясно.

                                Ако вземеш изпита юни догодина, ще си навъртял ли 4 години стаж във фин. институция?
                                Направо да се изтъпаниш на следващата сбирка лятото (живот и здраве ) с големия чарт (хард копи/готически шрифт) и да пием за твоето здраве и успехи...

                                Колко викаш вече са чартираните СФА-та в Булгаристан?
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X