IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Специалност Счетоводство и финанси в ИУ-Варна, загуба на време?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Зарзаватчийски глас Разгледай мнение
    Не се сещам за какво говориш, ама се сещам, за един дето тия дни писа до медиите как не го били приели докторантура в СУ, пък го били приели в Кеймбридж. А от СУ веднага реагираха. Пък говното затрило човек не е проблем за ИУ Варна. Или поне да кажат, че инфото, че е техен възпитаник не отговаря на истината.
    нещо не разбрах. каква е била реакцията на СУ?

    Коментар


    • Не се сещам за какво говориш, ама се сещам, за един дето тия дни писа до медиите как не го били приели докторантура в СУ, пък го били приели в Кеймбридж. А от СУ веднага реагираха. Пък говното затрило човек не е проблем за ИУ Варна. Или поне да кажат, че инфото, че е техен възпитаник не отговаря на истината.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Зарзаватчийски глас Разгледай мнение
        Сега се зачудих защо въпросното Уни не излезе с позиция за деянието на говното от МОЛ Варна - техен възпитаник.
        Ти още малко ще потърсиш отговорност на Маргарит Мицев или, какъв беше другия главоч, дето го сгащиха с подкуп

        Коментар


        • Сега се зачудих защо въпросното Уни не излезе с позиция за деянието на говното от МОЛ Варна - техен възпитаник.

          Коментар


          • http://www.izpiti.net/

            Коментар


            • Га отидох у ВМЕИ, разбрах защо се гъбаркат с ВИИ, че можели да го изкарат в междучасията :-). Сега съм икономист, но ТУ ми остави следа.
              Да, не е толкова важно какво ще завършиш, колкото къде ще го завършиш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Е то и в Американския развалят вече седянката
                Иначе, аз съм завършил т.нар ВИНС /Влизаш, излизаш, нищо не ставаш /
                Та, в общи линии няма значение какво ще завършиш в БГ. Докато не те очука животеца си бай никой.
                Така си е - аз учих във ВМЕИ-то преди 35 години, после икономика, а сега съм финансист...
                Направо ме е страх да ида на доктор!!
                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                  Освен в Американския университет в Благоевград си е загуба на време и пари.
                  Нивото във вече петдесет и няколко университета в БГ е критично ниско.
                  Който може - да отива в чужбина - трудно е, но си заслужава!
                  Е то и в Американския развалят вече седянката
                  Иначе, аз съм завършил т.нар ВИНС /Влизаш, излизаш, нищо не ставаш /
                  Та, в общи линии няма значение какво ще завършиш в БГ. Докато не те очука животеца си бай никой.

                  Коментар


                  • Освен в Американския университет в Благоевград си е загуба на време и пари.
                    Нивото във вече петдесет и няколко университета в БГ е критично ниско.
                    Който може - да отива в чужбина - трудно е, но си заслужава!
                    "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                    Коментар


                    • аз съм за. мисля,че си заслужават.

                      Коментар


                      • Дъщеря ми завърши финанси там и после пак там магистратура счетоводство пред 2014 г. и в момента работи в голяма одиторска фирма в Сф. Позицията си спечели с конкурс, на който ти е ясно колко хора са се явили. Строго индивидуално е всичко и само от теб зависи след като завършиш какво ще завоюваш. Хората не се интересуват къде си завършил, а как ще се представиш на конкурса.Естествено добър английски е повече от задължителен за добра начална позиция. Също важно е по време на обучението, особено след 3 ти курс да правиш летни стажове в банки например - помага за добрата автобиография.

                        Коментар


                        • Изглежда че са сложили думата "финанси" за да привличат студенти, иначе си преподават само счетоводство, или е ниско качеството, ако статията е коректна.

                          По-лошото, това е масово явление, университетите вече са просто едни фирми които гонят печалба, катедрите са враждебни една към друга и целят да хванат най-голямо парче от пая, затова хора които разбират от едно, преподават още две-три неща които са наизустили на ниво начинаещ, иначе не си правят часовете.... Качеството е отчайващо.
                          Не говоря за ИУ Варна а за всички големи университети.
                          Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vaskoivanov Разгледай мнение
                            Днес попаднах на тази статия: https://financeue15.wordpress.com/20...for-studentes/

                            В нея пише, че специалност Счетоводство и финанси е маркетинг и загуба на време. А мислех да кандидаствам това.

                            Вие какво мислите по въпроса, истина ли е статията?
                            За мен ИУ Варна би бил колосална загуба на време. Но все пак, разни хора, разни идеали.
                            #dagoduhatbednite

                            Коментар


                            • Специалност Счетоводство и финанси в ИУ-Варна, загуба на време?

                              Днес попаднах на тази статия: https://financeue15.wordpress.com/20...for-studentes/

                              В нея пише, че специалност Счетоводство и финанси е маркетинг и загуба на време. А мислех да кандидаствам това.

                              Вие какво мислите по въпроса, истина ли е статията?
                              Last edited by Andi11; 14.03.2015, 17:52.
                            Working...
                            X