IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • БайХой прави само това, което може - лъже като разпран (разбира се и пощипва каквото може за финално).
    Единствено, с което лекува умопомрачението и пълната заблуда, в които е изпаднал, е лъжата.
    До такава степен се е обгърнал в лъжи, че като ви каже добър ден, погледнете за по-сигурно към небето.
    Така идва неизбежният и тъжен краят на самозабравилите се!
    Слагам си ръка на сърцето - направи и прилични неща, но си отива като един от най-мразените политици в страната.
    И вече няма никакво значение дали изборите ще бъдат януари или март, краят е ясен!
    Остава да се оформи само степента на омерзението от него.
    А Матейко нека да си брои...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Гледал ли си филма ЮПИТЕР от 2015 г. Страхотен филм - фантастика, екшън и т.н. Най-интересното в него обаче е това, че в бъдещето ще има нещо много по-важно от парите - това е времето за живот, което можеш да си купиш Тоест в бъдещето живота ще е стока, и количеството време ще се купува и продава. Звучи невероятно, но човек като се замисли, наистина това е по-важно от парите, и е въпрос на време да се случи в действителност.

      То и сега се случва същото, но цената на една година живот е няколко милиарда долара. Например Стив Джобс си купи 7 години живот за не знам колко милиарда долара. Всъщност си купи черен дроб - нещо, което простосмъртния човек не може да си позволи.
      Фантастики не гледам!
      Понякога, много, много рядко, разигравам малко театър в къщи и се оставям н а жена ми да ме "изработи", защото ако не и се осигури периодично това усещане за ефимерна и макар ограничена във времето доминация, има всички необходими качества и способности, че да ме подлуди, та изработката се състои в това, да изгледаме заедно нЕкое фентъзи. Тя много държи на това, че фентъзито и фантастиката нямат нищо общо. Е, аз не съм баш много убеден в последното, ама нейсе. Битката за постигане на лъжовен еквилибриум е тежка, противоречива, на моменти напълно неравна.

      Ставаше дума за теб, а не за сценариста и другите автори на въпросния фантазмен филм.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Гледал ли си филма ЮПИТЕР от 2015 г. Страхотен филм - фантастика, екшън и т.н. Най-интересното в него обаче е това, че в бъдещето ще има нещо много по-важно от парите - това е времето за живот, което можеш да си купиш Тоест в бъдещето живота ще е стока, и количеството време ще се купува и продава. Звучи невероятно, но човек като се замисли, наистина това е по-важно от парите, и е въпрос на време да се случи в действителност.

        То и сега се случва същото, но цената на една година живот е няколко милиарда долара. Например Стив Джобс си купи 7 години живот за не знам колко милиарда долара. Всъщност си купи черен дроб - нещо, което простосмъртния човек не може да си позволи.

        Това ЩЕ стане, когато фантастиката МОЖЕ БИ да почне НЯКОГА да се превръща В МАЛКА част в РЕАЛНОСТ!

        ......................

        Да, Стиви ЩЕ си "купи" живот и "някой" ще му издаде гаранционна карта за придобивката!

        Матеев, гледай повече протестите! Остави я тази фантастика и... фантазия!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
          Матеев, аз власТТа няма да я гледам през НИКАКЪВ макарон, защото - нито съм в нея, нито драпам да бъда в нея!

          В тоя смисъл: ГЕРБ е политическият субект, който при следващи избори - със сигурност ще гледа кворума си, а оттам и власТТа през кривият макарон!
          И аз съм като тебе - пука ми на патката дали ГЕРб ще е на власт в следващия парламент или не. За разлика от тебе обаче аз не съм склонен да ги оплювам и да ги обвинявам във всички земни грехове. Моето мнение е, че те добре управляваха и наистина издигнаха България на висоти, за каквито предишните управления само можеха да мечтаят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            И с номера ли ще ги размествате тези социални нагласи?

            С яйца, с червена боя, с летящи павета, с блокажи на магистрали и кръстовища, с ковчези, бесилки и черни чували, със саморазправа, със закани за саморазправа, с псуване, с обиди, с провокации, с чупене на коли, с нападане на бабички с бастун, с нападения на полицаи, с циркаджийски номера, с платени от олигарсите протестиращи, със заканите за леене на кръв, с фалшифицирани компромати, с вдигнати юмруци и т.н и т.н.

            И какво си мислите - народа ви заобича след всичко това?

            В голяма грешка сте, така да знаете. Хората се отвращават от вас и от вашите действия, приказки и разсъждения. Дори и да имаше някаква подкрепа в началото, тя отдавна се е изпарила в небитието.

            Моите съболезнования, но сами си забъркахте горчивата супа, и сега сами ще си я сърбате. А власта има да я гледате през крив макарон.

            Матеев, аз власТТа няма да я гледам през НИКАКЪВ макарон, защото - нито съм в нея, нито драпам да бъда в нея!

            В тоя смисъл: ГЕРБ е политическият субект, който при следващи избори - със сигурност ще гледа кворума си, а оттам и власТТа през кривият макарон!
            Last edited by RUBLA; 02.10.2020, 17:28.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
              ....
              В историята на цовешкаат цивилизация има едно явление, при което
              количественият анализ е по-важен от качествения
              Това, вика той, са парите!

              Или казано с други думи: |Основното качество на парите се заключава в тяхното количество
              Гледал ли си филма ЮПИТЕР от 2015 г. Страхотен филм - фантастика, екшън и т.н. Най-интересното в него обаче е това, че в бъдещето ще има нещо много по-важно от парите - това е времето за живот, което можеш да си купиш Тоест в бъдещето живота ще е стока, и количеството време ще се купува и продава. Звучи невероятно, но човек като се замисли, наистина това е по-важно от парите, и е въпрос на време да се случи в действителност.

              То и сега се случва същото, но цената на една година живот е няколко милиарда долара. Например Стив Джобс си купи 7 години живот за не знам колко милиарда долара. Всъщност си купи черен дроб - нещо, което простосмъртния човек не може да си позволи.
              Last edited by Mateev; 02.10.2020, 17:04.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                Миатеев, бройката на протестърите няма никакво значение. Един да остане - той ще поддържа огъня.

                Важни са процесите, които са тръгнали. Съществено е разместването на електоралните нагласи на гласоподавателите, независимо от датата на изборите.
                И с номера ли ще ги размествате тези социални нагласи?

                С яйца, с червена боя, с летящи павета, с блокажи на магистрали и кръстовища, с ковчези, бесилки и черни чували, със саморазправа, със закани за саморазправа, с псуване, с обиди, с провокации, с чупене на коли, с нападане на бабички с бастун, с нападения на полицаи, с циркаджийски номера, с платени от олигарсите протестиращи, със заканите за леене на кръв, с фалшифицирани компромати, с вдигнати юмруци и т.н и т.н.

                И какво си мислите - народа ви заобича след всичко това?

                В голяма грешка сте, така да знаете. Хората се отвращават от вас и от вашите действия, приказки и разсъждения. Дори и да имаше някаква подкрепа в началото, тя отдавна се е изпарила в небитието.

                Моите съболезнования, но сами си забъркахте горчивата супа, и сега сами ще си я сърбате. А власта има да я гледате през крив макарон.
                Last edited by RUBLA; 02.10.2020, 17:01. Причина: Спазвайте добрия тон!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                  По всички тези въпроси нямам никакви забележки към теб.

                  Нямам желание и интерес да акцентирам на въпроси, по които мисля различно.
                  Кому е необходимо това?!
                  Искам 100 % от българите да гласуват.
                  За когото искат, за него, тяхна си работа. Само не за геппа

                  И всичко да се преброи и отрази вярно и честно!
                  И аз изцяло споделям твоето мнение!

                  Това, че Слави не можеш "да го дишаш" - изобщо не ме притеснява! Има си електорат, който е мотивиран от негови качества...

                  Ама - бил чалгар... Защо му слушат някои чалгата и го обвиняват, че е чалгар?

                  Нека му слушат класиката, народната музика и възрожденски песни!

                  Да де - ама развратил бил младите! Опссс! Чакай сега! Моите деца НЕ му слушат чалгата! Е, защо не запитаме самите себе си: дали пък ние, самите не сме, които НЕ ги ориентираме към КЛАСИЧЕСКАТА музика!

                  Децата отиват на улицата и там кой ги ориентира? Защо НИЕ не им показваме правилния път? Защото е най-лесно да потърсим вината в друг! Слави, я!

                  Е, Слави ли трябва да купи музикален инструмент на нашите деца? Или, Слави трябва да дойде в къщи, за да настрои радиоприемника ми на съответната музика, или диск - пак той да ми пусне!

                  Да, Слави ни "натрапва" чалга! Да, но ни натрапва и други стилове, НО ние се дърпаме!

                  ......................

                  Решението е просто: купуваме пиано, цигулка...на децата и им вдъхваме любов и желание да се занимават с определен вид музика и тази музика не спира да звучи в къщи! КОЙ би имал силата да противостои на примера!

                  ........ .............

                  Слави си е бизнесмен, който сам печели своите пари и поддържа екип - мисля над 50 човека, много добър работодател е и плаща дължимите данъци в страната. Бизнесът му е на светло, а какво по-добро от това!

                  Така разсъждавам аз и мнението ми няма как да бъде променено.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                    Миатеев, бройката на протестърите няма никакво значение. Един да остане - той ще поддържа огъня.

                    Важни са процесите, които са тръгнали. Съществено е разместването на електоралните нагласи на гласоподавателите, независимо от датата на изборите.
                    Сега, не можеш му обясни. Знаеш, ний сме лузъри, той-успял, световете ни, МАКСИМУМ, са паралелни а, мининум, и в различни вселени живеем. Заеби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Миатеев, бройката на протестърите няма никакво значение. Един да остане - той ще поддържа огъня.

                      Важни са процесите, които са тръгнали. Съществено е разместването на електоралните нагласи на гласоподавателите, независимо от датата на изборите.
                      Редно е да отбележим, че в при оценката на хора, събития, обстоятелства, процеси -

                      Матеев е категоричен привърженик на количествените фактори: - бройки, тонове, метри и сантиметри

                      Сам е избрал да се дистанцира и да остави на нас КАЧЕСТВЕНИЯ АНАЛИЗ!

                      Откровено не го разбирам, но то кой кого разбира в днешно време.
                      Сега си спомних нещо и има вероятност т о да обяснява този особен феномен "ала матеев".
                      Едно време на упражнения по политикономия на капитализма, ставаше дума за история и обща теория н апарите, един дин, май вече беше и доцент, сподели с нас следния каламбур:
                      В историята на цовешкаат цивилизация има едно явление, при което
                      количественият анализ е по-важен от качествения
                      Това, вика той, са парите!

                      Или казано с други думи: |Основното качество на парите се заключава в тяхното количество

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                        Не прекалявай, обяснил съм ти, че ние с теб приятелки няма да ставаме, но е в общ интерес да се изтърпяваме (буквално: изтрайваме) един друг в името на по-голяма и стратегическа цел.
                        Освен ако отсега не си кажеш, че си гепард или се каниш отново да правиш коалиция с тях.
                        Христо н еказа това, каза обратното.
                        Начев, стига си се гърчил като змиорка, кажи поне един път кратко и ясно какво мислиш
                        Защо се нахвърли върху мен, когато апелирах за договор за мир и сътрудничество между ДБ и ГЕРБ?
                        Защото мислиш като тая гъска от цитираната от теб статия ли?

                        "Една дама написа буквално: "...ако са нормални хора изобщо няма да са в ГЕРБ !!!", а друга добави: "Аз имам правило в живота: никога не разговарям, не допускам до себе си и не общувам със семейство, в което има член на герб, на абв, или просто някой, който заблажва в корупция с тях. За мен тези хора са прокажени". Забележете: не просто членове на ГЕРБ, за тях се подразбира, а и членове на семейства, в които има някой, който "заблажва". Сиреч, ако стринка ти е дребна чиновничка в община, където кметът е от ГЕРБ, то ти си "прокажен"."

                        Коментар


                        • 2| 393 |02.10.2020
                          Евгений Дайнов: Борисов е изолиран от собствения си народ, идат предсрочни избори

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Не мисля, че мога да кажа нещо повече от това, че Слави идва в политиката в точният момент.

                            В точният момент Христо беше на точното място.

                            Цецо се връща в политиката в точният момент.

                            ........... ........

                            Кой момент определям като точният? Този, в който РАЗЛИЧНИ политически субекти събират и преразпределят електората в страната, за да стане възможно да бъде променен тримандатният статут на ГЕРБ.

                            .... . ...,,.........

                            Продължението може да обсъждаме след изборите (независимо кога ще бъдат те)!
                            По всички тези въпроси нямам никакви забележки към теб.

                            Нямам желание и интерес да акцентирам на въпроси, по които мисля различно.
                            Кому е необходимо това?!
                            Искам 100 % от българите да гласуват.
                            За когото искат, за него, тяхна си работа. Само не за геппа

                            И всичко да се преброи и отрази вярно и честно!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Ама ти винаги добавяш една нула към бройката на хората .....
                              Минеков пък добавя 2 нули ....

                              Абе хора, научете се да броите.

                              Миатеев, бройката на протестърите няма никакво значение. Един да остане - той ще поддържа огъня.

                              Важни са процесите, които са тръгнали. Съществено е разместването на електоралните нагласи на гласоподавателите, независимо от датата на изборите.

                              Коментар

                              Working...
                              X