IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

    Сегодня в Кремле не просто буря эмоций, а самая настоящая истерика из-за заявления Навального, который во всем обвинил Путина. Спикер Госдумы Володин назвал Навального бесстыдником и подлецом. Пресс-секретарь Путина заявил, что Навальный работает на ЦРУ. Лавров: Берлин взял курс на сдерживание России. В России объяснили подоплеку действий США против "Северного потока – 2". Власти Украины будут называть Лукашенко по имени и фамилии, без указания статуса "президент".
    Дневалния като знае кой го е отровил да заведе дело, да представи доказателства и ще осъдят путин. Иначе е една жена каза. Нито един немски лекар не излезе и да каже на дневални показателите са такива- излиза само пресаташето, чете, въпроси не се допускат и толкова. Доказателства- йок- вярвайте ми.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

      За нивото на журналистиката ли говориш?

      Където журналиста се опитва да изкара, че едва ли не тука има мафия дето през ден се гърми и как тълпата не искала това правителство.

      Че той сипе обвинения без доказателства, а отговорите са по-кратки от самите въпроси.

      Не искам да коментирам, не искам да влизам в безсмислени спорове с теб. Интервюто говори само за себе си. Всеки сам да си го интерпретира... съобразно капацитета си.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
        https://frognews.bg/obshtestvo/aktua...000-dushi.html

        майко мила, това четохте ли го? Направо е покъртително и потресаващо.
        За нивото на журналистиката ли говориш?

        Където журналиста се опитва да изкара, че едва ли не тука има мафия дето през ден се гърми и как тълпата не искала това правителство.

        Че той сипе обвинения без доказателства, а отговорите са по-кратки от самите въпроси.

        Коментар


        • https://frognews.bg/obshtestvo/aktua...000-dushi.html

          майко мила, това четохте ли го? Направо е покъртително и потресаващо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
            Как може да ми наговориш такива неща, ти на луд ли се правиш?!
            геппа не е никаква партия, няма идеи, вярвания, убеждения, идеологии. Това е сговор за прокарване на лични користни интереси от най-примитивен и брутален вид. Сега никакво сътрудничество не може да има с тях. ...
            Благодаря за изчерпателния, съдържателен отговор Съгласен 100%.
            Но на слепите Граждани, повярвали че ГЕРБ ще ги води към Европейско Развитие на България, трябва да се подаде ръка, докато прогледнат
            За да не паднат отново в нов капан на червената сган

            Коментар


            • Абе, гепардовски трубадури, нали щяхте да мъцнете нещо за събитията в Кавказ?!

              Или акълът ви стига само за да хвалите БХ, а за международна политика куражът не в и стига?

              Хайде, побързайте, че на мен ми е подготвена голяма БАНя и може да с е наложи зорлем да се разделим, облени безутешно в обилни сълзи.

              Ако Кавказ ви е прекалено сложен, кажете нащ о за Мелания поне!

              Коментар


              • Борисов се видя с Туск и каза, че е получил подкрепа. "Още реформи", написа лидерът на ЕНП


                Не вярвам и на дума на твърденията на БХV
                Снимката и физиономията на Туск казва достатъчно.
                Никаква подкрепа не е получавал.
                Туск вече веднъж много ясно отказа да застане по категоричен начин зад геппа.
                Съветниците на БХ са изкривили двулично всяка дума, която е била произнесена на тази среща.
                Е, ние знаем, че там на тези срещи се използва специален брюкселски диалект, който може да се извърти във едва ли не всяка желана посока.
                Туск е казал избори, на БХ му се причуло "редовни" избори.

                Last edited by nachev; 02.10.2020, 19:08.

                Коментар


                • Проф. Ингрид Шикова: Докладът на ЕК е профилактичен преглед, а не лечение



                  Самият факт за учредяването на т.н. МСПроверка беше категоричен индикатор, че страната ни не става за ЕС, но тя е приета там след решение и натиск от трета страна и по геостратегически мотиви.

                  Мнозина сега предпочитат да се правят на луди, да виждат позитивни оценки, да благодарят за хубавия доклад и прочее глупости.

                  Истината е коренно различна.

                  При използване на специфичния брюкселски диалект, на нас н и се каза следното:
                  И при приемането ви преди 13 години - не ставахте, извършихме през 2020 щателен профилактичен преглед и констатирахме, че продължавате да н е ставате, като при това положението вместо да се подобрява, рязко се влошава.
                  Очевидно е, че вие не владеете четене с елементи на разбиране на документи, съставени на брюкселски диалект!
                  Откровено не знаем какво да правим с вас!

                  11от тези 13 години минаха под тежката му и отровна сянка.
                  Всеки да съобразява каквото счита за удачно.

                  Не само, че МСП остава, което само по себе си е ужасен шамар, ами нахлузват отгоре още едни пранги.
                  Last edited by nachev; 02.10.2020, 18:57.

                  Коментар


                  • Венецианската комисия със становище за новата конституция до средата на ноември

                    Долна пасмина, изкат да изчоплят и последния възможен ден, да влязат в процедура, че уж се чака нещо от ЕС!

                    От вас н ес ечака нищо друго, само оставка!
                    Веднага!

                    Коментар


                    • Барба Ганьос на геополитическата среща на ЕС

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Начев, стига си се гърчил като змиорка, кажи поне един път кратко и ясно какво мислиш
                        Защо се нахвърли върху мен, когато апелирах за договор за мир и сътрудничество между ДБ и ГЕРБ?
                        Защото мислиш като тая гъска от цитираната от теб статия ли?

                        "Една дама написа буквално: "...ако са нормални хора изобщо няма да са в ГЕРБ !!!", а друга добави: "Аз имам правило в живота: никога не разговарям, не допускам до себе си и не общувам със семейство, в което има член на герб, на абв, или просто някой, който заблажва в корупция с тях. За мен тези хора са прокажени". Забележете: не просто членове на ГЕРБ, за тях се подразбира, а и членове на семейства, в които има някой, който "заблажва". Сиреч, ако стринка ти е дребна чиновничка в община, където кметът е от ГЕРБ, то ти си "прокажен"."
                        Как може да ми наговориш такива неща, ти на луд ли се правиш?!
                        геппа не е никаква партия, няма идеи, вярвания, убеждения, идеологии. Това е сговор за прокарване на лични користни интереси от най-примитивен и брутален вид. Сега никакво сътрудничество не може да има с тях.
                        10 пъти съм казал - да се маха патрона им, ако могат да докажат, че ще избистрят без него лице и са в състояние да имат нормален партиен живот, но поне 2 парламента в опозиция, да заповядат и да си търсят място под слънцето.
                        Вождистка, авторитарна, популистка, корупционерска, клептоманска, антипартия, начело с това: Ъ-ъ!

                        Велик д-р Филипов:
                        "Как, бе, хора, как не ви омръзна да живеете в това лицемерие вече десет години?! Един суеверник да ви проповядва християнство, един бивш комунист да ви учи на антикомунизъм, един крадец да ви учи на морал, един патологичен лъжец да ви преподава честност, една продажна мутра да ви учи на родолюбие, един суетен до патология човек да ви учи на скромност?! Как не ви омръзна един милиардер, който само в шкафчето си държи за джоб парасъ една десетгодишна средна пенсия, да ви подхвърля милостиня 50 лева?!

                        А може би с основание не ви омръзва? Може би Чехов е прав. „Масата винаги склонна към антропоморфизъм в религията и морала, боготвори тъкмо ония кумири, които имат нейните слабости.”



                        С кого ти се готвиш да правиш съюз, бе! Ти забрави ли, как германците (двете фондации) му дадоха всички необходими документи, помощ, материали, осигуриха му парите и му дадохе 2 листчета, на които пишеше:
                        Бока, от утре т и ще казваш, че си християндемократ! Това е първото листче.

                        - Хънта, мънта, ма аз не знам кво е това!
                        - Ако те питат за това или нещо подобно - ще прочетеш и повтаряш второто листче, там пише за ценностите. Половин страница, наизустява се и толкова. Като те питат - ще повтаряш се него! Ша викаш: десен съм, бе, вервайте ми! За друго ако те питат, ще се правиш, че не си чул!

                        Вземаш България под аренда, там това нато-мато, ес, това е наша грижа! Ти само се грижиш вътре гоите да не клатят много лодката и да н е загребва вода отстрани, държиш територията! Квото си направиш - се за теб си е! Само дръж територията!

                        Това самоинициатива на германците ли беше или отнякъде дойде възложение и после се сложи резолюция върху отчета, а?!

                        България има необходимост от оздравяване, връщане в руслото н а нормалността.
                        На нея в момента и трябва грижлива ръка н а добър стопанин, зачитащ морала и закона, стоящ относително монолитно без вътрешни ежби, без уродливи зависимости, патриотично настроен и с крайно умерено користолюбие, но и с душа и сърце за основния проблем на тази страна - бедността. В най-голяма степен тези характеристики се вписват в профила на една крайноумерено консервативна формация. Идат много тежки времена, но няма друг начин, че да изтече мръсната вода.

                        Следващите един, дори два парламента съм ги отписал. Ще гласувам подчертано антигепп, не искам и частица от гласа ми да иде за тях при преразпределение.
                        Междувременно ще с е надявам, че ще се роди и "моята" партия. Съжалявам, че сме (съм) докаран дотам, че не вярвам на никого и на нищо, но знам, че България е всичко, което имаме!
                        Изгубим ли нея, губим всичко! Аз така мисля!

                        Тази леля от постинга, който си цитирал, е отишла малко по-далеч от здравословното.
                        Last edited by nachev; 02.10.2020, 18:30.

                        Коментар


                        • БайХой прави само това, което може - лъже като разпран (разбира се и пощипва каквото може за финално).
                          Единствено, с което лекува умопомрачението и пълната заблуда, в които е изпаднал, е лъжата.
                          До такава степен се е обгърнал в лъжи, че като ви каже добър ден, погледнете за по-сигурно към небето.
                          Така идва неизбежният и тъжен краят на самозабравилите се!
                          Слагам си ръка на сърцето - направи и прилични неща, но си отива като един от най-мразените политици в страната.
                          И вече няма никакво значение дали изборите ще бъдат януари или март, краят е ясен!
                          Остава да се оформи само степента на омерзението от него.
                          А Матейко нека да си брои...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Гледал ли си филма ЮПИТЕР от 2015 г. Страхотен филм - фантастика, екшън и т.н. Най-интересното в него обаче е това, че в бъдещето ще има нещо много по-важно от парите - това е времето за живот, което можеш да си купиш Тоест в бъдещето живота ще е стока, и количеството време ще се купува и продава. Звучи невероятно, но човек като се замисли, наистина това е по-важно от парите, и е въпрос на време да се случи в действителност.

                            То и сега се случва същото, но цената на една година живот е няколко милиарда долара. Например Стив Джобс си купи 7 години живот за не знам колко милиарда долара. Всъщност си купи черен дроб - нещо, което простосмъртния човек не може да си позволи.
                            Фантастики не гледам!
                            Понякога, много, много рядко, разигравам малко театър в къщи и се оставям н а жена ми да ме "изработи", защото ако не и се осигури периодично това усещане за ефимерна и макар ограничена във времето доминация, има всички необходими качества и способности, че да ме подлуди, та изработката се състои в това, да изгледаме заедно нЕкое фентъзи. Тя много държи на това, че фентъзито и фантастиката нямат нищо общо. Е, аз не съм баш много убеден в последното, ама нейсе. Битката за постигане на лъжовен еквилибриум е тежка, противоречива, на моменти напълно неравна.

                            Ставаше дума за теб, а не за сценариста и другите автори на въпросния фантазмен филм.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Гледал ли си филма ЮПИТЕР от 2015 г. Страхотен филм - фантастика, екшън и т.н. Най-интересното в него обаче е това, че в бъдещето ще има нещо много по-важно от парите - това е времето за живот, което можеш да си купиш Тоест в бъдещето живота ще е стока, и количеството време ще се купува и продава. Звучи невероятно, но човек като се замисли, наистина това е по-важно от парите, и е въпрос на време да се случи в действителност.

                              То и сега се случва същото, но цената на една година живот е няколко милиарда долара. Например Стив Джобс си купи 7 години живот за не знам колко милиарда долара. Всъщност си купи черен дроб - нещо, което простосмъртния човек не може да си позволи.

                              Това ЩЕ стане, когато фантастиката МОЖЕ БИ да почне НЯКОГА да се превръща В МАЛКА част в РЕАЛНОСТ!

                              ......................

                              Да, Стиви ЩЕ си "купи" живот и "някой" ще му издаде гаранционна карта за придобивката!

                              Матеев, гледай повече протестите! Остави я тази фантастика и... фантазия!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                                Матеев, аз власТТа няма да я гледам през НИКАКЪВ макарон, защото - нито съм в нея, нито драпам да бъда в нея!

                                В тоя смисъл: ГЕРБ е политическият субект, който при следващи избори - със сигурност ще гледа кворума си, а оттам и власТТа през кривият макарон!
                                И аз съм като тебе - пука ми на патката дали ГЕРб ще е на власт в следващия парламент или не. За разлика от тебе обаче аз не съм склонен да ги оплювам и да ги обвинявам във всички земни грехове. Моето мнение е, че те добре управляваха и наистина издигнаха България на висоти, за каквито предишните управления само можеха да мечтаят.

                                Коментар

                                Working...
                                X