IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 5 questions as Trump and Biden prepare for final debate


    NASHVILLE, Tenn. (AP) — President Donald Trump and his Democratic rival, Joe Biden, meet on the debate stage for the second and final time Thursday night in Tennessee. The 90-minute prime-time meeting comes just 12 days before Election Day.

    Some key questions heading into the debate:

    CAN TRUMP CHANGE THE TRAJECTORY OF THE RACE?

    WILL THE MUTE BUTTON KEEP THINGS CIVIL?

    DOES TRUMP HAVE A BETTER ANSWER FOR THE PANDEMIC?

    HOW WILL BIDEN HANDLE ATTACKS AGAINST HIS SON?

    CAN BIDEN AVOID PLAYING INTO GOP NARRATIVE?
    Да несе чудите какво е ГОП. Това е Grand Old Party - символ за републиканци.

    Коментар


    • Тук пак станà мурзилска среща.

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
        Букитата са точния барометър, изводите оставям на вас
        Гарнитуров, тази фраза с "изводите" я ползвах вчера и не иде сега да ти правя забележки.
        Аз с букита нямам никакво вземане даване/даване, като изключим казината с валутните курсове и акциите, та по тази причина ще ви замоля да пуснете някакъв линк с нещо силно характерно и пределно ясно - като за начинаещи.
        Подтекстът на включването ти е, че говоря неверни неща и имаш желание да ми опонираш, ама ... може и само така да съм ги усетил нещата.
        Дай ясно послание!

        Има неща в този живот, от които хич не отбирам и не ме е срам да си призная!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          Букитата са точния барометър, изводите оставям на вас

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

            Чиче, ти си готов за маркетингов директор на Пентагона!
            Я го мащай това дивото и стягай куфарите за Вашингтон

            Пък може и да си спомниш за дрУгарете от форума. Кандидат съм и аз за работа на американско бюрце с щедра заплата, че от сутринта съм разтварил един тир със стекове олио, окапаха ми ръцете
            Да мъ извиняваш, но май нещо се опитваш да ме неглежираш....
            Щот аз ще се вредя кът бизнес антрополог.....
            Демек - има идея за продажба на компоти, вместо компютри на някаква бананова държавица - и аз ще пиша - Знам им манталитета ...Там има дебела тиква и дебела свиня....В челото на държавата е ПКП и една маша с каскет.....Всичко може, всичко става, щом се дава !
            За две изречения - 200 К - тва ми е цената.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Като кой министър, като този ли



              Питам и отговор не искам...
              Къде е военното разузнаване, контраразузнаване, реконтра....и т.н. та допуска такива компромати, за такъв личен министър...???

              пп Какви хора и какви времена настанаха....
              Имахме близък ЧОВЕК, който ни е учил на поведение като прохождащи младежи.
              Един от съветите му беше - Ако ходиш на коктейл, парти, служебна вечеря, ще вечеряш първо вкъщи...
              Няма нужда за 20 лв ядене, да си проваляш бизнес или уважение !

              пп Как бе джанъм да си представя тоз министър от тук нататък....Една кофа с ла.на....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Може да се предположи и следния казус.....
                Като ги ремонтираме скъпо и прескъпо, нашите "приятели" ще кажат - за какво са ви нови, ще ви дадем 16 стари, така и така армията ви е като министъра ѝ....Само въздух и газове....
                Ще има и за нас и за вас , и за избори.....
                Чиче, ти си готов за маркетингов директор на Пентагона!
                Я го мащай това дивото и стягай куфарите за Вашингтон

                Пък може и да си спомниш за дрУгарете от форума. Кандидат съм и аз за работа на американско бюрце с щедра заплата, че от сутринта съм разтварил един тир със стекове олио, окапаха ми ръцете

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Може да се предположи и следния казус.....
                  Като ги ремонтираме скъпо и прескъпо, нашите "приятели" ще кажат - за какво са ви нови, ще ви дадем 16 стари, така и така армията ви е като министъра ѝ....Само въздух и газове....
                  Ще има и за нас и за вас , и за избори.....
                  Като кой министър, като този ли

                  Коментар


                  • Христо Иванов иска оставката на Гешев пред ВСС

                    "Главният прокурор Иван Гешев доведе до безпрецедентна криза правовия ред в България. Това заяви съпредседателят на Демократична България Христо Иванов на протест пред Висшия съдебен съвет (ВСС), цитиран от БГНЕС."


                    Следвайки безпогрешен кастов и групов рефлекс, прокурорите във ВСС, а вероятно и болшинството от прокурорите въобще, поне привидно застават за Кандидата, та да видим.
                    Поне обществото ще получи ясни сигнали, а всъщност дори и доказателства, че нещо в Съдебната власт още изначално е доста сбъркано. Безкрайно е подозрително, че по принципни "уж" въпроси, СВ се разделя ярко на прокурори от една страна и всички останали (включая и обикновените юристи), от друга.
                    Интересен ден се очертава.

                    Коментар


                    • https://www.facebook.com/dabulgaria....57185382164651
                      Да, България

                      беше на живо.
                      2 часа ·
                      Ден 106 - Пред сградата на ВСС - Гешев #ОСТАВКА

                      Понеже барби знам че няма да отидеш да протестираш поне да видиш на живо нещата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                        Къде сте, гепардииииииии?!

                        САЩ даряват 2 бр. стари Ф16 на България

                        Забележка: самолетите са изведени от експлоатация. Следва въвеждане в експлоатация! Това какво трябва да значи според нашите уважаеми голеги, гепарди?! Това би трябвало да значи поне поръчка и доставка на нови двигатели, хидравлика, авионика и др.
                        Следователно:!!! На това не трябва да се гледа като на подарък , а става дума по-скоро за специфична маркетингова концепция.
                        Никой никога не е оспорвал съждението, че там разбират от бизнес.

                        !
                        Може да се предположи и следния казус.....
                        Като ги ремонтираме скъпо и прескъпо, нашите "приятели" ще кажат - за какво са ви нови, ще ви дадем 16 стари, така и така армията ви е като министъра ѝ....Само въздух и газове....
                        Ще има и за нас и за вас , и за избори.....

                        Коментар


                        • За Николай Василев финансовата стабилност приключи

                          "2021 - бюджет на хаотичните разхищения" с такава табела в студиото на БиТиВи Николай Василев, бивш икономически министър на България, коментира проектопредложението за бюджета за следващата година, публикуван вчера от Министерство на финансите.

                          Според Василев този бюджет изобщо не може да се нарече коронабюджет, няма нищо общо с кризисен бюджет. Това е един социален разхитителен бюджет, на едно правителство, което за последно ще управлява."


                          Какво да се добави към думите на Василев?!
                          "Вие, глупаци, отказахте да се радвате за Банковия Съюз и ЕРМ2, когато за ви ги постигнах!", рекъл той.

                          Тогава ние пък ще си харчим.
                          Няма вече Маастрихтски критерии,
                          Няма ерм, няма евро.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                            [h=1]
                            Дори и този, който работи за Голдман на Уолстрийт, се информира за света от руските сайтове.
                            Как пък веднъж не се излъга да пусне линк към англоезичен сайт??????????!

                            Изводите оставям на вас.
                            Разходи се назад в темата и ще видиш негови изцепки как говори английски- последното мисля че беше "флоод". На няколко пъти съм му писал да не се излага поне откъм незнанието на езика на шекспир. Но той е горд със знанието на езика на пушкин, явно в киселинчев учителя по руски е бил по добър от учителя по английски

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение
                              Не е точно по темата, но все пак - пуснах сигнал за менте лекарство, разпространявано от аптечната мрежа на един простоват дИпутат и лидер на измислена партия-патерица. Майка ми приема това лекарство от много години без проблеми. Така се бе случило, че една неделя аптеката, от която пазарува по принцип, била затворена, затова отишла в намиращата се наблизост аптека на въпросния дИпутат. Лекарството е в срок на годност, поне според опаковката, но имаме съмнения за съдържанието. След като започна да пие въпросното лекарство, почна да има проблеми... лекарката изрази съмнения и купихме същото от друга аптека - и о чудо...

                              Та внимавайте откъде пазарувате.
                              Въпросният господин купува лекарства с близък до изтичане срок на годност и ги пакетира в бг в болниците си. Мисля че това е световно известен факт

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Негодниците от червената сган да не се пречкат в краката на Христо Иванов.
                                Не им е там мястото и
                                номерът им няма да мине
                                Пишеш за спорта нали?? Не разбирам какво общо имаш ти с българия, живееш във франция и си французин от български произход, няма да се върнеш в територията, така че какво искаш от българия и от българите

                                Коментар

                                Working...
                                X