IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да напомним пророческите думи на д-р Филипов:


    "Как, бе, хора, как не ви омръзна да живеете в това лицемерие вече десет години?! Един суеверник да ви проповядва християнство, един бивш комунист да ви учи на антикомунизъм, един крадец да ви учи на морал, един патологичен лъжец да ви преподава честност, една продажна мутра да ви учи на родолюбие, един суетен до патология човек да ви учи на скромност?! Как не ви омръзна един милиардер, който само в шкафчето си държи за джоб парасъ една десетгодишна средна пенсия, да ви подхвърля милостиня 50 лева?!

    А може би с основание не ви омръзва? Може би Чехов е прав. „Масата винаги склонна към антропоморфизъм в религията и морала, боготвори тъкмо ония кумири, които имат нейните слабости.”




    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      На твое място бих спрял увеселителните хапчета. Препоръка е!
      Ах, ти мръсна, малка гнидичко, както ми едно веселко, ти да ми паднеш само за малко в ръчичките, такава веселба ще настане!
      Last edited by nachev; 27.10.2020, 01:00.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
        Не си се появявал в темата за ракетата Алтерко, ето получиха 5 мил кешак, ще се качва ли още
        Каквото и да ти кажа, няма да си купиш...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          На твое място бих спрял увеселителните хапчета. Препоръка е!
          Не си се появявал в темата за ракетата Алтерко, ето получиха 5 мил кешак, ще се качва ли още

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
            С всичките му особености и кусури, Радев в момента е единственият политик, който заслужава, а и получава някакво доверие.
            На твое място бих спрял увеселителните хапчета. Препоръка е!

            Коментар


            • Калоян Методиев: Протести вече няма. Има протестна агония

              Поредното ренегатскто лайно, което трескаво обиколи целия политически спектър - от тъмно синьото, през Президента, да аленочервеното, в момента се заел да ме уверява, че Нинова има формата и подготовката да бъде премиер.

              Аре нЕма нужда, някой набеден, че и доста съмнителен, че и подминал 50-те тепърва да се учи на държавно управление. Още повече, че това автоматично означава ново разединение и допълнително озлобление. Вече си имаме достатъчно от същото! София не ще от "същото" - това ни е научил още Чърчил.

              Вече започвам наистина да подозирам Нинова в специални симпатии към безпринципни и всеядни младежи. Не мога да схвана, какъв е този зор да ги приютява и лансира. В желанието си да махне старите муцуни, че да изпъкне тя, не се ли усеща, че това е вече прекалено. Един седесар да я лансира за премиерското място. Абе, хора, научете се, ч в този живот има мярка, има и приличие!

              Същият номер ни беше скроен с тандем парашута, при което Нинова спусна собственоръчно онова .... о Цветелина едикоя си, която ни е евродепутат, но никой не е чул името и няма и следа да е свършила нещо там. Преди това обиколи де що има партии и нпо, убеждавайки наляво и надясно за величието си.

              А този умник Методиев си въобразява, че като каже една по-завъртяна приказка и никой няма да се усети и разбере, че иска да ухапе Президента. С всичките му особености и кусури, Радев в момента е единственият политик, който заслужава, а и получава някакво доверие.

              Коментар


              • 110 ден на протест!
                гр. София, 26.10.2020, пл. Независимост.
                500 граждани.

                Акценти:
                1. Посещаване на населени места в страната за създаване на комитети.
                2. Изказвания на отделни граждани. Искам да обърна внимание на едно конкретно такова, но човекът не се представи. Зрял мъж, побеляла глава, лесно различим от основно младежките оратори.
                Човекът изтъкна два интересни въпроса: А) Туск сподели, че Борисов е правил нещо като изповед пред него и звучал доста откровено. Аз лично няма да коментирам твърденията за откровена изповед, но човекът попита доста смислено: А защо Борисов не се изповяда през народа си?!
                Б) От момента на излизане на онова фамозно аудио, в което Борисов с е хвалеше с шофоьорските си умения в рали шампионата (за 200 км.), той не е имал нито една среща в двустранен формат с чужд правителствен ръководител. И докато Кандидата още не може да се самоубеди в автентичността на тези думи, то чуждите разузнавания очевидно са си свършили бързо и акуратно работата, защото не позволяват на своите държавни ръководители да попаднат в ситуация, която застрашава здравето, честта и достойнството им.
                Забележка: субективно считам, че става дума за рали шампионата, защото на писта и особено във Формула 1, 200 км/ч не са някаква смайваща скорост, обратното - при ралито нещата стоят различно.
                Не съм търсил инфо и няма да търся данни за верността на твърдението за липса на двустранни срещи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  И ти ли?
                  Ми кажи някоя добра дума за мен че и аз да се запиша?

                  И ще напуснеш ДПС????

                  Коментар


                  • https://www.facebook.com/19772402559...55535930832/-- колекцията на божков

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Click image for larger version

Name:	image_15147.jpg
Views:	1
Size:	58.1 КБ
ID:	3668186
                      Last edited by Ender; 26.10.2020, 21:59.

                      Коментар


                      • https://www.facebook.com/inyanshared...4708245797727- руснаците идват с чък норис

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                          Записвам се
                          И ти ли?
                          Ми кажи някоя добра дума за мен че и аз да се запиша?

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • https://www.facebook.com/inyanshared...4708245797727- глобалния план за намаляване на населението- ракови вируси във ваксините

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                              НАТУРАЛЕН ИСТИНСКИ ФРАНЦУЗИН


                              Click image for larger version

Name:	unnamed.jpg
Views:	1
Size:	43.5 КБ
ID:	3668094

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X