IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Постановката е различна С ТЕБ, Матеев!

    Избрал си да не бъдеш анонимен, а това те ангажира да не се отклоняваш от линията на управляващите.

    След изборите ще потънеш в нелегалност и няма да проявяваш сегашната си "смелост" срещу новото правителство.

    Значи: ново правителство и теб те няма, за да казваш "честно това, което ти е в главата"..., освен ако не почнеш да се покланяш на новите..., т.е. - да обърнеш палачинката...

    Каквото и да е новото правителство, аз пак:

    1. Ще се съгласявам с неговите решения, защото то е законно избрано
    2. Ще спазвам мерките за короната, каквито и да са те.

    Ако имам някакви претенции, може би ще критикувам, но чак на протест няма да изляза. И най-важното - спокойно ще изчаквам 4 години до следващите избори, преди да ги отсвиря с моя глас.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Лично аз нямам нужда от защита. Ще трябва към някой друг да се обърнеш.


      По въпросът за каузите работата е друга.
      Както съм казвал, ако изобщо моето може да се нарече кауза, то е никога повече бсп и израстъците им на власт. Аз съм техен враг. Всичко останало е допустимо.
      Но и това съм го казвал много пъти. Баси, дори кучето на съседа научи от първия път къде да дойде за да го почерпя, а тук требва да пишеш, да обясняваш, пак да пишеш, пак да обясняваш... тегава работа,

      Ей ТОВА е: Доживяхме да искаш да почерпиш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        По-правилно е да кажеш, че самият ти не ми даваш "някой лев", за да предпочета твоята ЗАГУБЕНА кауза...

        Плувате в евро и кюлчета, но сте скръндзи! Това се вижда от всички, не и от самите вас! Затова нямате шанс!
        Лично аз нямам нужда от защита. Ще трябва към някой друг да се обърнеш.


        По въпросът за каузите работата е друга.
        Както съм казвал, ако изобщо моето може да се нарече кауза, то е никога повече бсп и израстъците им на власт. Аз съм техен враг. Всичко останало е допустимо.
        Но и това съм го казвал много пъти. Баси, дори кучето на съседа научи от първия път къде да дойде за да го почерпя, а тук требва да пишеш, да обясняваш, пак да пишеш, пак да обясняваш... тегава работа,

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Предполагам че не може сам да се защити та ти дава по някой лев да го пазиш?
          Какво ли друго обяснение може да има?


          По-правилно е да кажеш, че самият ти не ми даваш "някой лев", за да предпочета твоята ЗАГУБЕНА кауза...

          Плувате в евро и кюлчета, но сте скръндзи! Това се вижда от всички, не и от самите вас! Затова нямате шанс!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Човек, аз съм един от малкото хора във форума, който не е анонимен, и който винаги честно и почтено си казва това, което му е в главата, и което си го мисли. Честноста и почтеноста е повод за ГОРДОСТ, а не повод за срам и позор.

            Нали знаеш приказката - ще казвам и ще правя това, което е редно според мене, пък да става каквото ще става. Затова и направих анкетата публична - защото дори и за миг не можех да допусна, че някои анонимни отрепки се срамуват от мислите си, от постингите си във форума, от действията си и от това за кого биха гласували.


            Постановката е различна С ТЕБ, Матеев!

            Избрал си да не бъдеш анонимен, а това те ангажира да не се отклоняваш от линията на управляващите.

            След изборите ще потънеш в нелегалност и няма да проявяваш сегашната си "смелост" срещу новото правителство.

            Значи: ново правителство и теб те няма, за да казваш "честно това, което ти е в главата"..., освен ако не почнеш да се покланяш на новите..., т.е. - да обърнеш палачинката...


            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

              Самият факт, че не е гласувал в явно допитване - говори за неговата съобразителност!

              Съобразил е и това, че сега си умираш от любопитство и не можеш да си намериш място и ти е трудно да го засичаш...

              Предполагам че не може сам да се защити та ти дава по някой лев да го пазиш?
              Какво ли друго обяснение може да има?

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev

                Аз за Начев в началото имах много високо мнение като умен и високоинтелигентен човек. След това обаче го ухапа мухата це-це, и като с магическа пръчица се превърна в долна и гнусна отрепка. Или е изперкал, или някой е започнал да му плаща за долните и гнусни лъжи, с които ежедневно залива целия форум.

                Не знам откъде намира толкова много отрицателна енергия, за да я излива и да ни омърсява с нея. Не знам и откъде намира толкова много свободно време, за да пише безкрайните си словесни диарии. Единственото обяснение е, че някой му плаща, за да прави това, и за да осира добрия имидж, който си го беше изградил.
                Нищо не го е ухапало.
                Обаче има голяма прилика между начев и измамника. И двамата са озлобени на света, и всички са им виновни за това което са. Справка - темата за търбичката. И там другите са много прости и тъпи, и там измамника плюе и псува всеки който не е съгласен с него - тоест всички - както и тук начев. Единия е неуспял изобретател, другият - неуспял писател. И при двамата обаче резултатът е еднакъв. Реакциите към окръжаващата среда - еднакви.
                Няма съмнение че му плащат. Обаче не е достатъчно, и си мисля че за успех са му обещали гоооляма премия. А понеже очевидно премията се изплъзва, то и нервите се опъват до неузнаваемост.

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  .......

                  А самият факт че не е гласувал казва много. А казва много защото превърна темата в много използвана дворна тоалетна през лятото в южните ширини. В същото време страхливо не смее да гласува? Ми това е, страх, злоба, завист.


                  Самият факт, че не е гласувал в явно допитване - говори за неговата съобразителност!

                  Съобразил е и това, че сега си умираш от любопитство и не можеш да си намериш място и ти е трудно да го засичаш...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    .....

                    Барбарела, купи ли го това пиано най-после или жена ти те е (ОТНОВО!) изпреварила и им е обещала пианото за Коледа? Това ли ти е оправданието? Дума не обелваш!

                    Тоя Слави те побърква, зная..., но няма как Христо ще го целува като коалиционен партньор!
                    Пианото, Барбарела! Пианото! Гледай да изпревариш съпругата си, за да си вдигнеш реномето!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Нали малко по-рано търсеше протекции, за да те приемат в партия, която Начев създавал!

                      Ако твърдиш, че Начев създава партия, в която сам ти желаеш да се запишеш, защо му е на Начев да гласува за друга партия в анкетата, за която твоят приятел Матеев ЗАЯВИ, че по всяко време може да й променя анонимността?

                      На мен също ми се повръща от манипулатори като теб и Матеев!
                      Не съм ги търсил при теб и начев, безсмислен. От хора като вас нищо не искам.
                      Не твърдя че начев създава партия. Микроскопичен е за тази работа. Но виж Чери създава партия. Разбира се и той е смелчак и я създава от Дубай, не като всички останали на място За това ставаше въпрос. При теб обаче също са затормозени движенията на специфичен мускул и е обяснимо че не си разбрал.
                      А самият факт че не е гласувал казва много. А казва много защото превърна темата в много използвана дворна тоалетна през лятото в южните ширини. В същото време страхливо не смее да гласува? Ми това е, страх, злоба, завист.



                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                        ....
                        На мен също ми се повръща от манипулатори като теб и Матеев!
                        Човек, аз съм един от малкото хора във форума, който не е анонимен, и който винаги честно и почтено си казва това, което му е в главата, и което си го мисли. Честноста и почтеноста е повод за ГОРДОСТ, а не повод за срам и позор.

                        Нали знаеш приказката - ще казвам и ще правя това, което е редно според мене, пък да става каквото ще става. Затова и направих анкетата публична - защото дори и за миг не можех да допусна, че някои анонимни отрепки се срамуват от мислите си, от постингите си във форума, от действията си и от това за кого биха гласували.


                        Коментар



                        • 7
                          Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Но ти си страхливец начев, даже не си посмял да гласуваш в анкетата? Точно защото си двулична жалка душица, която поради "анонимността" на форума си позволява да обижда наред всички които не са като теб.
                          Гледам даже списъче си подготвил на несъгласните с вашата жалка лумпенска групичка, сметка да търсите ако се докопате до власт.Сигурен съм обаче че ще обърнете палачинката в момента в който усетите малко жега...
                          Едвам се удържам да не си изповръщам червата малки, страхливи, гнусни твари като теб.

                          А жегата... вече се усеща,

                          https://youtu.be/uZD8HKVKneI

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Но ти си страхливец начев, даже не си посмял да гласуваш в анкетата? Точно защото си двулична жалка душица, която поради "анонимността" на форума си позволява да обижда наред всички които не са като теб.
                            Гледам даже списъче си подготвил на несъгласните с вашата жалка лумпенска групичка, сметка да търсите ако се докопате до власт.Сигурен съм обаче че ще обърнете палачинката в момента в който усетите малко жега...
                            Едвам се удържам да не си изповръщам червата малки, страхливи, гнусни твари като теб.

                            А жегата... вече се усеща,

                            https://youtu.be/uZD8HKVKneI


                            Нали малко по-рано търсеше протекции, за да те приемат в партия, която Начев създавал!

                            Ако твърдиш, че Начев създава партия, в която сам ти желаеш да се запишеш, защо му е на Начев да гласува за друга партия в анкетата, за която твоят приятел Матеев ЗАЯВИ, че по всяко време може да й променя анонимността?

                            На мен също ми се повръща от манипулатори като теб и Матеев!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Млъкни и изчезни в позор някъде, безчестен безсрамнико!

                              И не ме заплашвай с избора на Байдън!

                              Ако бях страхливец като всички долни геппаджии, сега щях милозливо и двулично да се усмихвам сред вас, да играя на "сигурно".
                              Защото вие точно това правите, дребни и жалки душици, защитавате мизерен интерес и жалка корист!
                              Повръща ми се от вас!
                              Но ти си страхливец начев, даже не си посмял да гласуваш в анкетата? Точно защото си двулична жалка душица, която поради "анонимността" на форума си позволява да обижда наред всички които не са като теб.
                              Гледам даже списъче си подготвил на несъгласните с вашата жалка лумпенска групичка, сметка да търсите ако се докопате до власт.Сигурен съм обаче че ще обърнете палачинката в момента в който усетите малко жега...
                              Едвам се удържам да не си изповръщам червата малки, страхливи, гнусни твари като теб.

                              А жегата... вече се усеща,

                              https://youtu.be/uZD8HKVKneI


                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Човеците не ги е срам от това - за кого гласуват
                                Негодните мерзавци да отиват да правят поредното въстание,
                                защото са последната надежда на
                                другаря радев / путин и ДС / КГБ
                                И да правят пак ново
                                дружество за приятелство с Тръмп,
                                че недай боже да спечели Байден
                                Млъкни и изчезни в позор някъде, безчестен безсрамнико!

                                И не ме заплашвай с избора на Байдън!

                                Ако бях страхливец като всички долни геппаджии, сега щях милозливо и двулично да се усмихвам сред вас, да играя на "сигурно".
                                Защото вие точно това правите, дребни и жалки душици, защитавате мизерен интерес и жалка корист!
                                Повръща ми се от вас!

                                Коментар

                                Working...
                                X