IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Гигов а за кого да гласуваме за Курнела ли?Ми те куманистите нема да гласуват за нея.Са можеш да мразиш Боко колкото искаш ама той ще е първи...не го подценявай.И ако Каракачанов влезе и тия двамцата от Неволя пак ще управляват заедно и наужким ще са срещу ДПС.По селата е пълно с идиоти на минимална заплата тва всичко чака на него да я вдигне...Не забравяй че много идиот се кефи на магистралите му и на санирането.Един колега ми вика ми санираха ми блока и ми спестиха 20000 кинта.Ако не беше Боко ние никога нямаше да се организираме и да съберем пари...Не забравяй че той изсипа много пари точно в най големите градове повечето кметове са негови...Не забравяй че по магистралите работят много хора и земат поне по 1800 кинта.Утре идва шефа строява ги и казва не гласувате ли за Боко след изборите си търсете работа.Същото е с администрацията.Познавам и доста пенсионери които са много доволни от тия 50 кинта.Но аз питам за кого да гласувам и чакам отговор.И да ми кажеш с какво тоя дето ми го препоръчваш е по добър от Буци.
    Мая Манолова яхна протестърите и недоволните и като Ленин ще си бори за вся власт.Странни коалиции се заформят за момента и най-странната
    е коалиция на Герп с десните демократи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
      Абе що не чувам някои да иска да гласува за Цвъки бе ?
      едва ли ще мине 1% приятелите ГАЛЕНО му казват Цвинокио

      Коментар


      • Абе що не чувам някои да иска да гласува за Цвъки бе ?
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

          В Търновската конституция е имало ограничения в изборите/крайните маргинали са изключени/-за разлика от сега! И като резултат в края на ХІХ и началото на ХХ в. България изживява истински икономически подем, който се определя от наблюдатели и историци като “икономическо чудо”!.Но следват неуспешни войни за страната,,след 1944 година пък комунизъм,несвобода и тоталитаризъм,крах на системата и сега следва петият закон на Чипола....Какво да очакваш от загубили?

          Два са начините на въвеждане на демокрация и просперитет-демокрация отгоре и демокрация отдолу! И двата вида при нас са неприложими"отгоре" водачите са бивши неудачници комунисти,а отдолу е смачкано от бившата диктатура мнозинство.... демокрацията не може да съществува без да има за основа гражданското общество.
          Ристо шамандурата и Наско жабата са маргинали отсекъде..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Да се гласува за Магарешки и бургаския ненормалник е все едно да се гласува за Боко Тиквата. АБСОЛЮТНО все едно. И трите "партии" са еднакви, крадци и бандити начело на партиите. Ако махнеш лидера, тия "партии" ще се спихнат като спукан балон. Единствено парите и краденето ги поддържат, нищо друго, никаква идеология, никакви принципи.
            За какви принципи може да претендира председателката на парламента, щом лидерът и я нарича проста кърджалийската п..ка, а тя го гледа като бог?
            Гигов а за кого да гласуваме за Курнела ли?Ми те куманистите нема да гласуват за нея.Са можеш да мразиш Боко колкото искаш ама той ще е първи...не го подценявай.И ако Каракачанов влезе и тия двамцата от Неволя пак ще управляват заедно и наужким ще са срещу ДПС.По селата е пълно с идиоти на минимална заплата тва всичко чака на него да я вдигне...Не забравяй че много идиот се кефи на магистралите му и на санирането.Един колега ми вика ми санираха ми блока и ми спестиха 20000 кинта.Ако не беше Боко ние никога нямаше да се организираме и да съберем пари...Не забравяй че той изсипа много пари точно в най големите градове повечето кметове са негови...Не забравяй че по магистралите работят много хора и земат поне по 1800 кинта.Утре идва шефа строява ги и казва не гласувате ли за Боко след изборите си търсете работа.Същото е с администрацията.Познавам и доста пенсионери които са много доволни от тия 50 кинта.Но аз питам за кого да гласувам и чакам отговор.И да ми кажеш с какво тоя дето ми го препоръчваш е по добър от Буци.

            Коментар


            • [QUOTE=vanevski;n3718522]
              Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Да се гласува за Магарешки и бургаския ненормалник е все едно да се гласува за Боко Тиквата. АБСОЛЮТНО все едно. И трите "партии" са еднакви, крадци и бандити начело на партиите. Ако махнеш лидера, тия "партии" ще се спихнат като спукан балон. Единствено парите и краденето ги поддържат, нищо друго, никаква идеология, никакви принципи.
              За какви принципи може да претендира председателката на парламента,


              В Бг сега има борба между наследниците/БСП и ГЕРБ/ на двата партизански отряда Чавдар и А.Иванов,както и да обърнеш монетата,все лъсва зловещото лице на посткомунизма! Както каза Р.Инджова: "Осъдени сме на комунизъм"
              Е и, ти да не мислиш, че Робеспиер е бил озлобен необразован беден чистач и е подел Френската революция ?? Ами - не.
              Власт се сменя със друга сила, такива неща като Спартак и свинаря Ивайло, сега са неприложими в БГ.
              Ще има троен сблъсък на сегашния полуолиго...н, със дългата ръка на Примаков и наЦвъканата краварска либерастия.

              Коментар


              • [QUOTE=gigow;n3718431]Да се гласува за Магарешки и бургаския ненормалник е все едно да се гласува за Боко Тиквата. АБСОЛЮТНО все едно. И трите "партии" са еднакви, крадци и бандити начело на партиите. Ако махнеш лидера, тия "партии" ще се спихнат като спукан балон. Единствено парите и краденето ги поддържат, нищо друго, никаква идеология, никакви принципи.
                За какви принципи може да претендира председателката на парламента,


                В Бг сега има борба между наследниците/БСП и ГЕРБ/ на двата партизански отряда Чавдар и А.Иванов,както и да обърнеш монетата,все лъсва зловещото лице на посткомунизма! Както каза Р.Инджова: "Осъдени сме на комунизъм"
                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • Да се гласува за Магарешки и бургаския ненормалник е все едно да се гласува за Боко Тиквата. АБСОЛЮТНО все едно. И трите "партии" са еднакви, крадци и бандити начело на партиите. Ако махнеш лидера, тия "партии" ще се спихнат като спукан балон. Единствено парите и краденето ги поддържат, нищо друго, никаква идеология, никакви принципи.
                  За какви принципи може да претендира председателката на парламента, щом лидерът и я нарича проста кърджалийската п..ка, а тя го гледа като бог?
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Лошото е че са малко.А още по лошото е че ще спечели изборите пак..Ристо шамандурата е пълен негодник
                    В Търновската конституция е имало ограничения в изборите/крайните маргинали са изключени/-за разлика от сега! И като резултат в края на ХІХ и началото на ХХ в. България изживява истински икономически подем, който се определя от наблюдатели и историци като “икономическо чудо”!.Но следват неуспешни войни за страната,,след 1944 година пък комунизъм,несвобода и тоталитаризъм,крах на системата и сега следва петият закон на Чипола....Какво да очакваш от загубили?

                    Два са начините на въвеждане на демокрация и просперитет-демокрация отгоре и демокрация отдолу! И двата вида при нас са неприложими"отгоре" водачите са бивши неудачници комунисти,а отдолу е смачкано от бившата диктатура мнозинство.... демокрацията не може да съществува без да има за основа гражданското общество.
                    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                      Борисов брутално освиркан във Варна 14 февр.

                      Актуално

                      Днес Борисов бе брутално освиркан във Варна. В деня на влюбените се изпари народната любов към родния псевдо мачо. Повече от 6 месеца мутрата се крие и избягва публични срещи с граждани. Появява се само на предварително организирани събития, без достъп на външни лица, в стерилна обстановка, без да се уведомяват медии и партиен актив, за да не изтече информация и да се срещне с народната любов.





                      https://ezgif.com/video-to-gif/ezgif-2-cdd07dd3a926.mp4
                      Лошото е че са малко.А още по лошото е че ще спечели изборите пак..Ристо шамандурата е пълен негодник

                      Коментар




                      • Ot другата тема за интересните факти- определено статията трябва да бъде прочетена от българофобите

                        Коментар


                        • Борисов брутално освиркан във Варна 14 февр.


                          Актуално


                          Днес Борисов бе брутално освиркан във Варна. В деня на влюбените се изпари народната любов към родния псевдо мачо. Повече от 6 месеца мутрата се крие и избягва публични срещи с граждани. Появява се само на предварително организирани събития, без достъп на външни лица, в стерилна обстановка, без да се уведомяват медии и партиен актив, за да не изтече информация и да се срещне с народната любов.




                          https://radikal.ru/video/ah8K67QRe6D
                          Last edited by vanevski; 15.02.2021, 14:04.
                          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                            Ами ако Хетлер и Сталин бяха подписали сепаративен мир през 1943 година когато победата е далеч но е ясно че няма да е за Германия. Дали тогава Германия нямаше да се върне обратно на запад и да разгроми Великобритания и САЩ със военната си машина ? Може би Света щеше да бъде по добър в този вариант ръководен от две супер сили - Германия и Русия?

                            Със сигурност България щеше да има излаз на Бяло море и Охридското езеро......

                            Ама не би.......
                            България никога няма да има излаз на Бяло море защото се е ръководена от тъпаци.Българската армия разгроми турската през Балканската война и осигури излаз на Бяло море ама тъпите политици го загубиха.В днешно време не ни и трябва такъв излаз.Територия имаме народ няма.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                              Руски полицай изхвърли униформата си: Срам ме е да я нося, заповядаха ми да разгонвам протестиращи

                              На 11 февруари стана известно, че старшият инспектор на кинологичната служба Николай Королев е подал оставка от руската полиция в Московска област. Според изданието "Проект" през януари той е получил заповед да отиде на митинг и да участва в разгонването на протестиращите, но не е направил това и е напуснал службата. От кадрите се вижда, че той изхвърля униформата си в контейнер за боклук.

                              "Хвана ме срам да нося тази униформа", заяви той. В Русия вече има немалко такива случаи. "Полицаите навсякъде са разделени на две в отношението си към протестите. Всички обаче мечтаят да се пенсионират и да забравят какво са правили", казва той.

                              Разговор с Николай Королев в ефира на „Дожд“.


                              Хванало го срам хи хих ииииии.А като взе парите не го хвана срам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                                +1
                                НО по добре ТОЙ и Валери отколкото чалгаря+дсб и прочееееееее
                                По добре и от курнела татяна и мая/Курнела е най гадния вариант

                                Коментар

                                Working...
                                X