IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/grigor.zdra...3702216380515- БХ във варна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Ми аз няма да гласувам щото няма за кого едни и същи наглеци
      В политиката има моменти, когато се гласува с отвращение....
      Ти си ясен...Не веднъж те е трескало междуфазовото .....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

        Аз пък се надявам президентът да възложи мандатите на ГЕРБ, БСП и ДПС. Да видим тогаз как ще лъснат нааканите задници на тия, които се кълнат, че няма да се коалират с тях.
        Тва е ясно по процедура..
        Както и да си правя сметката, няма коалиция, която да има сили за правителство....

        пп Изненади винаги са възможни....Аз се съмнявам, че Слави ще е трети......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

          Не, не препоръчвам да се гласува за Курнела. Лично аз НЯМА да гласувам за БСП точно заради Курнелата. Не и вярвам. Тази жена е лъжкиня, а аз не понасям лъжци.
          Но няма да гласувам за някой, ако има вероятност той да направи коалиция с Тиквата. Така че Магарешки, Цвинокио, бургаския ненормалник са пълен АУТ. Христо Иванов и подобните десни "демократи" също. И Слави не ми вдъхва особено доверие, може да се отметне заради "национални" интереси.
          За ГЕРБ и ДПС естествено и дума да не става.
          Ot известните не остана никой- не помня добре, но веднъж гласувах за някаква партия- да бъде пролет или нещо такова с пролет в името. За нещо такова ли да гласуваме

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            +1
            Всеки който не гласува, гласува за тиквата....

            пп Аз си мисля, че няма да може да се състави правителство и президента ще състави служебно . Цел една - да извади на светло далаверите на тиквата...
            След 8-10 месеца - нови избори и тогава каквото сабя покаже...
            Аз пък се надявам президентът да възложи мандатите на ГЕРБ, БСП и ДПС. Да видим тогаз как ще лъснат нааканите задници на тия, които се кълнат, че няма да се коалират с тях.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Аз не разбрах гигов дали препоръчва да се гласува за курнела, но за който и да гласуваш сигурно ще бъде по добре от БХ. Най малкото заради мафиотския модел на сегашната държава
              Не, не препоръчвам да се гласува за Курнела. Лично аз НЯМА да гласувам за БСП точно заради Курнелата. Не и вярвам. Тази жена е лъжкиня, а аз не понасям лъжци.
              Но няма да гласувам за някой, ако има вероятност той да направи коалиция с Тиквата. Така че Магарешки, Цвинокио, бургаския ненормалник са пълен АУТ. Христо Иванов и подобните десни "демократи" също. И Слави не ми вдъхва особено доверие, може да се отметне заради "национални" интереси.
              За ГЕРБ и ДПС естествено и дума да не става.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                +1
                Всеки който не гласува, гласува за тиквата....

                пп Аз си мисля, че няма да може да се състави правителство и президента ще състави служебно . Цел една - да извади на светло далаверите на тиквата...
                След 8-10 месеца - нови избори и тогава каквото сабя покаже...
                Ми аз няма да гласувам щото няма за кого едни и същи наглеци

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Аз не разбрах гигов дали препоръчва да се гласува за курнела, но за който и да гласуваш сигурно ще бъде по добре от БХ. Най малкото заради мафиотския модел на сегашната държава
                  +1
                  Всеки който не гласува, гласува за тиквата....

                  пп Аз си мисля, че няма да може да се състави правителство и президента ще състави служебно . Цел една - да извади на светло далаверите на тиквата...
                  След 8-10 месеца - нови избори и тогава каквото сабя покаже...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Ристо шамандурата и Наско жабата са маргинали отсекъде..
                    Магарешки и релсата също- магарешки гледа да избяга от разследване, непосредствено преди изборите имаше проблеми във варна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Гигов а за кого да гласуваме за Курнела ли?пенсионери които са много доволни от тия 50 кинта.Но аз питам за кого да гласувам и чакам отговор.И да ми кажеш с какво тоя дето ми го препоръчваш е по добър от Буци.
                      Аз не разбрах гигов дали препоръчва да се гласува за курнела, но за който и да гласуваш сигурно ще бъде по добре от БХ. Най малкото заради мафиотския модел на сегашната държава

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Абе що не чувам някои да иска да гласува за Цвъки бе ?
                        за цвъ цвъ :

                        https://zonanews.bg/bulgaria/za-prav...nost-dokumenti

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Гигов а за кого да гласуваме за Курнела ли?Ми те куманистите нема да гласуват за нея.Са можеш да мразиш Боко колкото искаш ама той ще е първи...не го подценявай.И ако Каракачанов влезе и тия двамцата от Неволя пак ще управляват заедно и наужким ще са срещу ДПС.По селата е пълно с идиоти на минимална заплата тва всичко чака на него да я вдигне...Не забравяй че много идиот се кефи на магистралите му и на санирането.Един колега ми вика ми санираха ми блока и ми спестиха 20000 кинта.Ако не беше Боко ние никога нямаше да се организираме и да съберем пари...Не забравяй че той изсипа много пари точно в най големите градове повечето кметове са негови...Не забравяй че по магистралите работят много хора и земат поне по 1800 кинта.Утре идва шефа строява ги и казва не гласувате ли за Боко след изборите си търсете работа.Същото е с администрацията.Познавам и доста пенсионери които са много доволни от тия 50 кинта.Но аз питам за кого да гласувам и чакам отговор.И да ми кажеш с какво тоя дето ми го препоръчваш е по добър от Буци.
                          Мая Манолова яхна протестърите и недоволните и като Ленин ще си бори за вся власт.Странни коалиции се заформят за момента и най-странната
                          е коалиция на Герп с десните демократи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                            Абе що не чувам някои да иска да гласува за Цвъки бе ?
                            едва ли ще мине 1% приятелите ГАЛЕНО му казват Цвинокио

                            Коментар


                            • Абе що не чувам някои да иска да гласува за Цвъки бе ?
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                                В Търновската конституция е имало ограничения в изборите/крайните маргинали са изключени/-за разлика от сега! И като резултат в края на ХІХ и началото на ХХ в. България изживява истински икономически подем, който се определя от наблюдатели и историци като “икономическо чудо”!.Но следват неуспешни войни за страната,,след 1944 година пък комунизъм,несвобода и тоталитаризъм,крах на системата и сега следва петият закон на Чипола....Какво да очакваш от загубили?

                                Два са начините на въвеждане на демокрация и просперитет-демокрация отгоре и демокрация отдолу! И двата вида при нас са неприложими"отгоре" водачите са бивши неудачници комунисти,а отдолу е смачкано от бившата диктатура мнозинство.... демокрацията не може да съществува без да има за основа гражданското общество.
                                Ристо шамандурата и Наско жабата са маргинали отсекъде..

                                Коментар

                                Working...
                                X