IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение

    Сигурно знаеш. че в Черно море под 220 м....няма живот.Има сероводород, който при съприкосновение с въздуха се запалва.Та..., в Ч.море си има 1 бомба със закъснител.
    има бомби в главите на невежите ... и що морето не е гръмнАло за толкоз иляди години ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

      Ми Майната беше прав: теч на природен газ не е като теч на нефт или мазут - нито нещо много ще отрови морето, нито ще го запали, защото излита във въздуха.
      Сигурно знаеш. че в Черно море под 220 м....няма живот.Има сероводород, който при съприкосновение с въздуха се запалва.Та..., в Ч.море си има 1 бомба със закъснител.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
        И Австрийският президент скочи на Тръмп-САЩ се държат с ЕС като колония.Голям скандал се завихря със Северен поток 2.ДТ заплашва със санкции всички компании участващи в изграждането му.Между тях са австрийската OMV и холандската Шел.Германия също подскача от опитите на САЩ да спрат СП2.Аз откровено съм против всякакви подводни тръби , особено що се отнася до Турски поток.И не защото тръбата ще отиде в Турция , а не в БГ.Това са потенциални екологични бомби, независимо от каква материя да направени.Черно море попада в обсега на силна сеизмична активност, характерна за Южна Европа.Един теч ще подпали или отрови морето , докато се усетят да спрат кранчето.Абе някои хора не мислят за последствията.
        Е нема начин са щом и ти си против ТП и СП2 явно няма да се строят...Путин се изплаши.Вече никой не се впечатлява от къчовете предсмъртните гърчове и агонията краварските миризливи щати

        Коментар


        • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
          Не виждам да съм написал някаква глупост.Ч.море е почти затворено море.Тук не е Атлантика или Пасифика.Един потънал американски танкер "Потанг" преди 100г., с 600 т мазут, край Созопол замалко не предизвика екокатстрофа по нашето Черноморие.Времето и корозията си казват думата.Добре, че държавата хвърли всички усилия да спре теча и източи мазута.Майна, не ми се влиза в безмислени спорове.Всеки излага своите възгледи.Пък ти си пиши каквото искаш.Не си някакъв Ментор тук за да се изказваш като Последна инстанция.
          Ми Майната беше прав: теч на природен газ не е като теч на нефт или мазут - нито нещо много ще отрови морето, нито ще го запали, защото излита във въздуха.
          Един теч ще подпали или отрови морето , докато се усетят да спрат кранчето.Абе някои хора не мислят за последствията.
          Last edited by И.Зверов; 27.01.2019, 15:55.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
            Не виждам да съм написал някаква глупост.Ч.море е почти затворено море.Тук не е Атлантика или Пасифика.Един потънал американски танкер "Потанг" преди 100г., с 600 т мазут, край Созопол замалко не предизвика екокатстрофа по нашето Черноморие.Времето и корозията си казват думата.Добре, че държавата хвърли всички усилия да спре теча и източи мазута.Майна, не ми се влиза в безмислени спорове.Всеки излага своите възгледи.Пък ти си пиши каквото искаш.Не си някакъв Ментор тук за да се изказваш като Последна инстанция.
            Абе май имаше някаква разлика между мазут и газ , ама нейсе ...

            Коментар


            • Не виждам да съм написал някаква глупост.Ч.море е почти затворено море.Тук не е Атлантика или Пасифика.Един потънал американски танкер "Потанг" преди 100г., с 600 т мазут, край Созопол замалко не предизвика екокатстрофа по нашето Черноморие.Времето и корозията си казват думата.Добре, че държавата хвърли всички усилия да спре теча и източи мазута.Майна, не ми се влиза в безмислени спорове.Всеки излага своите възгледи.Пък ти си пиши каквото искаш.Не си някакъв Ментор тук за да се изказваш като Последна инстанция.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                И Австрийският президент скочи на Тръмп-САЩ се държат с ЕС като колония.Голям скандал се завихря със Северен поток 2.ДТ заплашва със санкции всички компании участващи в изграждането му.Между тях са австрийската OMV и холандската Шел.Германия също подскача от опитите на САЩ да спрат СП2.Аз откровено съм против всякакви подводни тръби , особено що се отнася до Турски поток.И не защото тръбата ще отиде в Турция , а не в БГ.Това са потенциални екологични бомби, независимо от каква материя да направени.Черно море попада в обсега на силна сеизмична активност, характерна за Южна Европа.Един теч ще подпали или отрови морето , докато се усетят да спрат кранчето.Абе някои хора не мислят за последствията.
                И на мен не ми харесва този несправедллив силов натиск, още повече, че съм от потърпевшата страната.

                Но Тръмп работи за интереса на страната, която управлява.
                Европа пък да фане и да му се опъне, за кво са там горе тея политици, само за да козируват ли са избрани?
                Ми!

                Коментар


                • И Австрийският президент скочи на Тръмп-САЩ се държат с ЕС като колония.Голям скандал се завихря със Северен поток 2.ДТ заплашва със санкции всички компании участващи в изграждането му.Между тях са австрийската OMV и холандската Шел.Германия също подскача от опитите на САЩ да спрат СП2.Аз откровено съм против всякакви подводни тръби , особено що се отнася до Турски поток.И не защото тръбата ще отиде в Турция , а не в БГ.Това са потенциални екологични бомби, независимо от каква материя да направени.Черно море попада в обсега на силна сеизмична активност, характерна за Южна Европа.Един теч ще подпали или отрови морето , докато се усетят да спрат кранчето.Абе някои хора не мислят за последствията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                    Статията дълбоко ме възмути с пренебрежителното си отношение към жените и индийците.

                    " was born to an Indian mother and a Jamaican father. As of 2016, Harris became only the second African American woman to be elected to the U.S. Senate. She's also the first African American"


                    WTF?

                    И защо не е Indian American??? Мъжките гени по-силни ли са при определяне на расата или черният ген е с изключителна стойност за либераста?

                    Мишо, дай компетентно мнение.


                    Коментар


                    • mathematician - нищо против но дясното на Тръмп е прекалено ляво за мен, идеята му е да закърпи социализма а не да го прекрати за известно време поне а според мен и завинаги няма да бъде грешка.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        И.Зверов - те само измамни реклами, само глупотевини и не са насочени. Що да съжаляваш поредния либерастки сайт предназначен да отвряти хората с консервативно мислене както ги наричаш.
                        Тоя сайт по-скоро не се води консервативен, аз бих го сложил в alt-right, ама карай.

                        Иначе е основан от консервативен журналист и коментатор - Andrew Breitbart, който е починал преди време.

                        Набра популярност покрай последните избори за президент в САЩ иначе е пише че е създаден 2007 год. И понеже в дясното там няма много медии, няма и много спонсори, та се издържат от такива реклами. Те и доста от другите в дясно го правят, а в по-малките в ляво.

                        Статиите главно са про-Тръмп и анти-ляво и анти-мигранти. Може да видиш неща, които големите медиите не ги пускат, но малките местни медии ги пускат, а те ги препечатват/превеждат. В повечето такива преведени/препечатани статии слагат и линк към източника. В конкретния случай има там някъв линк към шведски източник. Не съм ги хващал в издънка да си измислят новини.


                        Иначе то сериозни медии вече какви новини публикуват да се чудиш да се смееш ли да плачеш ли. То сичко замяза на Блиц вече, че и по-зле.

                        https://www.newsweek.com/kamala-harr...speech-1301795
                        Last edited by mathematician; 27.01.2019, 00:41.

                        Коментар


                        • И.Зверов - те само измамни реклами, само глупотевини и не са насочени. Що да съжаляваш поредния либерастки сайт предназначен да отвряти хората с консервативно мислене както ги наричаш.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Трейдър,
                            Андроидът ми е фабрично настроен да блокира повечето реклами из сайтовете, та в конкретния случай не знам, за какво става въпрос. Изключил съм си и локацията, ако говориш за специално насочени реклами. Съжалявам.

                            Коментар


                            • И.Зверов излиза ми с само с реклами за "умни"
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                                Свободата на словото в прогресивна Швеция

                                https://www.breitbart.com/europe/201...s-lazy-online/
                                Свободата на словото е добра за либерастията само когато е по тяхната музика, разбирай мсм и т.н.
                                Всяко различно мнение е престъпление...или просто фейк.

                                Ето какво казва тоя френски геронтодевиат на искането за повече демокрация.
                                Разбирай - хората са тъпи и прости, манипулируема измет и само ние елитлиберастите знаем какво трябва.

                                Yellow Vests movement’s demand for the right to hold Swiss-style referendums on policy proposals which gather more than 700,000 signatures.

                                “Difficult decisions should never be made by referendum,” stated the president, asserting the general public are not the “best-informed” on such issues and that, “in recent referendums, foreign powers greatly manipulated the vote”.

                                “We’re all surrounded by fake news. And a lot of people are persuaded, in good faith, that what they’re being told is true, when in fact it’s totally false. Because they read it on the internet,” he told the town hall meeting.

                                Коментар

                                Working...
                                X