IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори 2011

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всички теми за Президентски избори 2011 са обединени

    Поздрави
    Модератор

    Коментар


    • Мерси, г-н Модератор, че поне гласуването сте ми прехвърлили
      Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

      Коментар


      • Президентски избори 2011

        Специална тема за Президентски избори 2011

        Коментар


        • Бях го пускал веднъж тук - но тъй като сте отворили нова тема за Мигленченцето - още веднъж
          ДА СЕ ЗНАЕ, ДА СЕ ПОМНИ!!!
          Меглена Кунева-Пръмова като Гена Абисинката /Гена Уруспията/:
          http://toross.blog.bg/politika/2011/...spiiata.760607
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Бройте и мен + сина ми (19 годишен) + жената
            за СВЕТЛЬО ВИТКОВ ПРЕЗИДЕНТ!!!
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Peter(Petar) Разгледай мнение
              Джей,
              Не разбирам, какво толкова видя в този кандидат-президент, че така яростно да го защитаваш. Също така не разбирам, с какво точно Плевнелиев е участвал в унищожението на България. В случая напълно подкрепям val/she. (като изключим разбира се примера й за Костов).
              Да си зададем въпроса кой е тоя Плевнелиев - и как се е издигнал? Бил милионер, ами голям праз. Той и Вальо Златев е такъв. В биографията му има доста "пропуски" Пък и щом е издигнат за министър, то като знаем кои са останалите и от къде идват (Деца на комунисти, ДС доносници, кадри на ДПС и т.н.) явно е, че и на него не му е чиста работата. Краставите магарета се сдушват. Кой би го сложил за министър ако бе читав? Никой. Пък и както казах ровете му в биографията.
              Last edited by Jay Gould; 09.09.2011, 17:22.
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                Крайно време е да си смъкнеш розовите очилата.Добре ,че ми припомни за насоката на прехода ,,кръглата ''маса която всъщност беше правоъгълна - и по някакви незнайни критерии някой решаваше кой да бъде изпращан на кръглата маса и кой - не; и ни беше представена, все едно от едната страна са БКП, БЗНС и ОФ, а от другата страна - СДС; за първата страна се оказа вярно, но от другата страна, както днес знаем, по-скоро е стояла ДС, а не не някаква демократична общност.
                Виж, не мисля че има значение дали самата маса реално е била кръгла или правоъгълна. Не е това важното.
                Важното е че на масата народът постигна консенсус, че пътя на странта ни следва да мине през прехода и реформите у нас, към една нова и по-добра система. И още че за всички ще има равен старт, т.е. всички бяхме равнопоставени при започването на прехода, за да няма дискриминации, лустрации, и прочее излишни глупости. Каквото било-било, важното е напред да гледаме, а не в миналото.
                Ама вярно, някои хора много бързо забравят за кръглата маса и решенията които взе народа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Не ми казвайте, че го виждате като главнокомандващ на армията.
                  Според мен трябва да има политическа класа. Друг е въпросът какви хора ще бъдат допускани да са част от нея.
                  Знаете ли как ме е яд на Тези, дето чакаха царя да ги оправи. Политическата система трябва да си е от десни и леви. Проблемът е, че червената буржоазия хич не ги долюбва автентичните десни и периодически се опитва да НИ припознае за такива бивши нейни креатури.
                  Джей, вие по-добре се замислете какво ни очаква във Варна, че видях сияйния лик на билборд на човек дето определено е на силни лекарства.
                  Що, а ти виждаш ли неходилия и един в казарма Ники комуноидното отроче Младенов като Министър на Отбраната? Хайде да не се правим на слепи, а? За мен единсъвеният ми начин да изразя протеста си е този - да гласувам за клоун, така както гласувах за клоуна Борисов преди 2 години, просто защото не исках пак да има комунисти във властта, ама....
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Е Витков пък сега почва- или какво? Който не е бил не може?! Тия горе ли са най-умните? Съмнявам се като съдя по резултата - Страната е в пълна катастрофа, няма пари, държавната администрация не работи, не работят съд, армия, полиция, прокуратура. Държава няма само територия и башибозук - "държавен". И какво искаш да кажеш. Че целия български народ е втора категория и неспособен, защото не е бил в политиката ли?! А те като са "били" - какво направиха освен унищожение?
                    Посочи поне един политик по умен от Витков и който сам си е вадил хляба цял живот - без баба и дядо и без протекции ... Май няма, а!
                    Джей,
                    Не разбирам, какво толкова видя в този кандидат-президент, че така яростно да го защитаваш. Също така не разбирам, с какво точно Плевнелиев е участвал в унищожението на България.
                    В случая напълно подкрепям val/she. (като изключим разбира се примера й за Костов).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mom4i Разгледай мнение
                      Не знам дали някой освен сополиви пишман гласоподаватели биха си дали вота за Витков.
                      аз ще гласувам за Витков, а не съм нито сополив, нито пишман гласоподавател. И ще гласувам не за личността Витков, а за това, което олицетворя - опит да покаже на статуквото, колко пародийни са те самите, били те жълти, червени, сини, мутро-милиционери, либерасти и т.н.

                      Ти като (ако) си гласувал за ГЕРБ за калинка, тоя новата дебелогъза трътла на мястото на Плевнята, Пъдпъдъка, Цеко Сифоня и т.н. ли гласува или за разбиване на статуквото и разкарване на комунетата?
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • То..друга преса..комай..е нямало.
                        Говорим за Умен нали?!
                        Не разбирате ли, че с подобни "протестни" вотове влошавате ситуацията?

                        Коментар


                        • Изкуствено, прозрачно, мазно...да пропуснах нещо?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Костов.
                            Костов - да с писане на статии в Комунистическата преса - Работническо дело, с жена комуняга и който подари на червената олигархия България. Костов е един смешник - и ми дължи едни 200 $ на това отгоре, с лихвите от 1999 г. Писал съм за тях още преди години. Да не ми е подарил Кремиковци за долар - крадливият мангал, че ще гласувам за шибаните му партии? Да гласуват за Костов - Вальо Златев и Валентин Захариев На тях е дал, на мен е взел! Дори едно кафе не ме е черпил в някой от хотелите си на Златните. Пък и съм капиталист, не бих гласувал за някой който ме мрази, понеже съм в частния бизнес, нямам комунистическо потекло по двете си кръвни линии и не съм бил доносник в ДС. Аман, от богопомазани.
                            Първоначално изпратено от 1anti Разгледай мнение
                            или за него или за никой на първи кръг съм аз не е препоръка
                            ++++ псолютно !
                            Last edited by Jay Gould; 09.09.2011, 17:16.
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • или за него или за никой на първи кръг съм аз не е препоръка

                              Коментар


                              • Костов.

                                Коментар

                                Working...
                                X