IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни факти - Знаете ли че?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
    Забавно. За гугловите просто не знам дали има как да се оспори. Фесбуковото - и да е съвпадение е твърде специфично съвпадение. За мен като доказателство за автентичност на "конспирацията" е фактът, че нищо от тези не може да бъде открито през гугъл търсачката. Единствените "конспирации" които се почистват от търсачките, са базираните на реалност. Остава само по някой факчек за плоскомозъчните.

    [ATTACH=CONFIG]n4141206[/ATTACH]
    Това е първото лого на хром -> https://1000logos.net/wp-content/upl...-Logo-2008.jpg

    От него произлиза и новото лого.

    Коментар


    • https://youtube.com/shorts/GRTbEsvxy...vDwuo1OJiA6Tu9

      Коментар


      • Забавно. За гугловите просто не знам дали има как да се оспори. Фесбуковото - и да е съвпадение е твърде специфично съвпадение. За мен като доказателство за автентичност на "конспирацията" е фактът, че нищо от тези не може да бъде открито през гугъл търсачката. Единствените "конспирации" които се почистват от търсачките, са базираните на реалност. Остава само по някой факчек за плоскомозъчните.

        Click image for larger version

Name:	e3fd6bdc719c1878bf57e42c005ce85b52661f0ae369ab532983d7bfc727344a_1-973123873.jpg
Views:	1
Size:	69.6 КБ
ID:	4141206


        Коментар


        • Youtube е основан на Свети Валентин.
          Така че можете да поздравите бившата/бившия с това, пък той/тя ще мисли, че идва любовен поздрав

          https://interestingengineering.com/c...n-the-internet

          Материалът е за историята на Тубата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            ха ха кой пие от чаша? Едно време дядо ми от маркуча или от бакъра. Като ходеше в гората за дърва от буркан за туршия 3литровите.

            Еййй, кви мъже имало едно време....
            Дедо ми закусвал попара с вино и люта чушка...
            Сега кафе, препечена филийка с масло и мед...( женчовци)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от chimney Разгледай мнение
              Скоро четох, че чашите за вино към днешна дата са седем пъти по-големи от тези, които са били преди години. Например през 18 в. една чаша е можела да побере само 66 мл. вино/
              Ужас, депресиращо звучи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение

                Значи пием повече
                За повече не знам но, системно, че и масово...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  ха ха кой пие от чаша? Едно време дядо ми от маркуча или от бакъра. Като ходеше в гората за дърва от буркан за туршия 3литровите.
                  Хаха това е по стар български обичай. И аз има такива спомени. Интересното е, че обема на "съда" за пиене на вино прогресивно се увеличава с времето и територията, на която се пие.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от chimney Разгледай мнение
                    Скоро четох, че чашите за вино към днешна дата са седем пъти по-големи от тези, които са били преди години. Например през 18 в. една чаша е можела да побере само 66 мл. вино/
                    ха ха кой пие от чаша? Едно време дядо ми от маркуча или от бакъра. Като ходеше в гората за дърва от буркан за туршия 3литровите.
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от chimney Разгледай мнение
                      Скоро четох, че чашите за вино към днешна дата са седем пъти по-големи от тези, които са били преди години. Например през 18 в. една чаша е можела да побере само 66 мл. вино/
                      Значи пием повече

                      Коментар


                      • Скоро четох, че чашите за вино към днешна дата са седем пъти по-големи от тези, които са били преди години. Например през 18 в. една чаша е можела да побере само 66 мл. вино/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          не знаех, че най-старата все още действаща компания у нас е Арсенал

                          Интересна информация!

                          Коментар


                          • не знаех, че най-старата все още действаща компания у нас е Арсенал

                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • МИСЛЕЩОТО ДЪРВО НА 1500 ГОДИНИ ПУЛИЯ, ИТАЛИЯ. Красота!

                              https://www.nationalgeographic.bg/?c...7795&img=18451

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Нерядко в историите на революционерите ни се среща едно място, обвито в мистерия, ужас и страх.

                                Диарбекир е символ на най-тежкото наказание за будните българи в пределите на Османската империя, които се борят за свободата си в онези тъмни времена.

                                В следващите редове ще Ви представим през спомените на заточеници какво е представлявал Диарбекир и защо малцина са оцелели там.








                                bulgarianhistory.org
                                Диарбекир – крепостта на ужасите
                                Неслучайно Освобождението на България е събитие, определяно като дълго чакано и изстрадано. Не един виден възрожденец е затворен в тъмница, изпратен на заточение и...
                                А сега, остана да уточним, че се казва и пише "ДиарБАКЪР...
                                Last edited by Pyramid; 09.03.2021, 23:28.

                                Коментар

                                Working...
                                X