IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЦКС

    Имах една прогноза за ЦКС-ето - че няма кого да победи във финалната шестица или плейофи или както там му викат.
    Ето сега още една прогноза. След 2 години ЦКС-ето няма да е в А група. Освен ако не спретнат някакво решение на Политбюро или друга далавера.

    ПП. След като загубиха всички български отбори и особено Лудогорец в Европа, видях толкова много щастливи хора! Е, голяма работа сме българите, световни шампиони по злоба към всичко успяло българско. Пък все роптаем, че сме най-бедни в Европа. Някой да ми каже с този манталитет как да не бъдем най-бедни? Щото още преди 150 години Славейков е казал, че "Не сме народ, а мърша". Сега вече и на мърша не мязаме.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Да бе, шъ кайш, че е Гелосаният под прикритие. Как се мята на амбразурата и не търпи критика - хаха


      кефалчето скача да ги защитава защото им е гледал едно полувреме

      аз от както са ги създали лудогорец не съм им гледал дори и едно полувреме (освен като играят срещу БОТЕВ) и затова изобщо не взимам никакво отношение
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
        кефалче, защо си така изнервен??? ...................... опъни смукача - не се пеняви
        Да бе, шъ кайш, че е Гелосаният под прикритие. Как се мята на амбразурата и не търпи критика - хаха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
          БотевЪ,и ти неми пречиш!!!
          кефалче, защо си така изнервен??? ...................... опъни смукача - не се пеняви
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Е, тя А груп вече стана бутикова, гледа се само срещу 4 левас/месец или 2 левас/мач - хаха

            Вече и едно полудреме няма да се гледа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              пак добре, че си ги гледал едно полувреме

              имам един познат който мачове не гледа, но за сметка на това във фейсбук са му на първо място ..................... и го питам:

              "мачове не гледаш, нямаш нищо общо с домусови и фирмите им, нямаш нищо общо с лудогорец и разград ............... защо си ги праснал във файса???"

              премигва, премигва и сам не можа да обясни .................... по едно време вика: "нали сме българи"

              казах му: "ами те са турци" ....................... и го оставих да си мига на парцали...
              БотевЪ,и ти неми пречиш!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                Говоря ти за това,че от много години не бях гледал български футбол,но тия успяха да ме задържът по едно полувреме на мач!!!
                пак добре, че си ги гледал едно полувреме

                имам един познат който мачове не гледа, но за сметка на това във фейсбук са му на първо място ..................... и го питам:

                "мачове не гледаш, нямаш нищо общо с домусови и фирмите им, нямаш нищо общо с лудогорец и разград ............... защо си ги праснал във файса???"

                премигва, премигва и сам не можа да обясни .................... по едно време вика: "нали сме българи"

                казах му: "ами те са турци" ....................... и го оставих да си мига на парцали...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Е, какъв стандарт па може да има отборче от 2001г.( Антибиотик ), което Домус ага сля с Л-ц, за да си купи малко хистори?

                  Както и да го смяташ, т'ва си е клубче с 1.5к посещения на домакински мач и 10 души като гост. Т'ва, че Домус ефенди денси с ББ за гласовете в Разград сега на изборите е друга тема. Затова са и тия изливания на държавна пара там.

                  Накрая пристигат едни молдовци ( сефте ), участващи в евро-турнири с 5 години история - плесват те 2 пъти и си заминават

                  П.П. Къде хукна да ги сравняваш с Партизан ( Белград ) и Стяуа ( Букурещ )?!

                  Недей, че става смешно кат' оня Гелосания, дет' тръгна да се сравнява с Реал и Ливера. Хич не беше изкукуригал миличкият
                  Маранди,не знам някога дали си ритал топка,сигурно и футбол не знаеш какво е ,но:
                  Не ме интересува Гелосания,не ме интересува Партизан Цецов,не ме интересува Стеауа!!!Говоря ти за това,че от много години не бях гледал български футбол,но тия успяха да ме задържът по едно полувреме на мач!!!А пък ти си плямпай!!!Не ме интересува и не ми пречиш!!!

                  Коментар


                  • Намаляват двойно наказанието на бившия президент на Байерн Ули Хьонес


                    дадоха му присъда все едно го е съдила съдия ченалова ............. 42 месеца да спи в бивш манастир

                    а сега щели да му намалят присъдата за "добро спане" ............... пардон ................. щели да му намалят присъдата за "добро поведение в манастира"

                    немската мафия по нищо не отстъпва на българската
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      И наистина, спрете този спор, безсмислен е, всички са евроидиоти, всички, няма разлика.
                      Ами, кой ги направи евроидиоти? Или Голямата перука е телюга и тема табу?

                      Да не забравяме Данчо Емфието, Венци и Домус ага. Все футболни 'орица и резултат е видим. Футбол вече няма.

                      Коментар


                      • ми дай да ги сравним, ако искаш, че да се спре с тези глупости:
                        Левски:

                        - преди 1944 - 3 титли от 18 шампионата - горе-долу 1 от 6
                        - 1944-1989 - 14 титли от 45 шампионата - горе долу 1 от 3
                        - след 1989 - 9 титли от 25 шампионата - горе-долу 1 от 3

                        ЦСКА:
                        - 1948-1989/90 - 26 титли от 42 шампионата - горе-долу 2 от 3
                        - 1990-2015 - 5 титли от 25 шампионата - точно 1 от 5

                        Само факти, интерпретацията оставям на вас. И наистина, спрете този спор, безсмислен е, всички са евроидиоти, всички, няма разлика.

                        Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                        Недей намесва комунисти ,БКП и т.н. щото и вие не сте цвете за мирисане.Само като ви сравня статистиката от 1914 до 1944 със периода,когато сте били ,,мачкани'' и ми става ясно колко точно сте репресирани.

                        П.С. И да ти кажа ако не знаеш - милиционерските джипки всяваха мноооооого повече страх от военните такива.Така че не говори за джипки пред хора ,които помнят това-онова.
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                          Недей намесва комунисти ,БКП и т.н. щото и вие не сте цвете за мирисане.Само като ви сравня статистиката от 1914 до 1944 със периода,когато сте били ,,мачкани'' и ми става ясно колко точно сте репресирани.

                          П.С. И да ти кажа ако не знаеш - милиционерските джипки всяваха мноооооого повече страх от военните такива.Така че не говори за джипки пред хора ,които помнят това-онова.
                          Да така,особенно за отрочетата на шапкарите.За тях военните джипки никога не са били страшни.Защо не питаш някой нормален какво е изпитвал само при споменаването на ЗКПЧ и ВКР.Сега остава да ни разкажеш как милицията водеше хората под строй да вика срещу цска.Явно нищо не знам макар да съм живял по това време.Като толкова назнайваш я ни кажи по какъв случай Левски бе обединен със Спартак и защо?
                          За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                            Aма това за кое цк.За това тоталитарното дето комунистите ви репресираха,за това дето след като не возите играчи в джипките ви мандърсат всичките селяни,за това днешното със седалище У микрето,а може би за онова истинското от Масква.Помогни малко,че при толкова много различни цк и истории човек не може да се ориентира
                            Недей намесва комунисти ,БКП и т.н. щото и вие не сте цвете за мирисане.Само като ви сравня статистиката от 1914 до 1944 със периода,когато сте били ,,мачкани'' и ми става ясно колко точно сте репресирани.

                            П.С. И да ти кажа ако не знаеш - милиционерските джипки всяваха мноооооого повече страх от военните такива.Така че не говори за джипки пред хора ,които помнят това-онова.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                              Kak хубаво си го казал;КОМПЛЕКСИТЕ КАКВО ЛИ НЕ ПРАВЯТ.
                              Ми не знам какво дрънкаш. Фактите са тия! ( без да се правим на никакви )

                              Бай дъ уей хубаво стана с тая В група - сега Джуджето наблъска само БГ играчи и яко налага от школата момчета.

                              Стадиончето ще го оправят от икономията за заплати. Ще поразтикат дълговете и готово.
                              ---------------------

                              Най-гледаният отбор стана от В група - хаха

                              И другият смях е, че сефте за Купата на БГ цялата А група се моли да не срещне отбор от В.

                              Забавно е

                              П.П. Друго си е "нац. каузата" с половин автобус фенове срещу кремвирш. Ако нема кремвирш - нема фенс. На това се вика шампион.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Бе, друго си е тимчето от Разград да срещне действащ шампион ( Реал ) и да му ушият 6:1 на ходом в два мача.

                                После едни тирамби, едни "нац.каузи" се пръкват, чудеса ... ( колко 'убаво били играли ).

                                Чорбата хич не ги бави такива - шампион-мампион, лягай доле и толкоз. Аа ... и никога не сме били такива селяни да се правим на "нац.кауза". Ама комплексите какво ли не правят ...
                                Kak хубаво си го казал;КОМПЛЕКСИТЕ КАКВО ЛИ НЕ ПРАВЯТ.
                                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                                Коментар

                                Working...
                                X