IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ефектът от назначаването на дебелия сервитьор вече е налице за Реал - изглеждат пълен ташак, а отсреща е отбора на Милан, в който не ми се брои - но има поне 5 нови играчи!

    Коментар


    • значи продължаваме напред
      Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Груйче,тия днеска са на моя вълна!!!Първо Янович-Куевас,сега и Сепи-Майер!!!Избих вчерашният бъзик!!!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        звучи разумно, макар аз Сепи да не го пипам, имам си едно на ум за него
        Груйче,тия днеска са на моя вълна!!!Първо Янович-Куевас,сега и Сепи-Майер!!!Избих вчерашният бъзик!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          звучи разумно, макар аз Сепи да не го пипам, имам си едно на ум за него
          Точно!!!Плюс едно на ум,отиваме на три!!!Да видим!!!Един вече ми излезна над 24,5!!!Единични залози!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
            Сепи-майер!!!Три сета!!!
            звучи разумно, макар аз Сепи да не го пипам, имам си едно на ум за него
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Що си мислите, че светците ще бият гаранция? Английските отбори са отличници в тива да се дънят в Европа . Справка чуковете в Малта миналата седмица. Потърсете тенис - засега ми излиза тием
              Сепи-майер!!!Три сета!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Дано ти излезе. Аз няма да го пипам, прекалено рисков ми идва
                така наречената "купа на Мики Маус" винаги е трудна за познаване..но пък и в ШЛ много изненади взеха да стават, а и тези ранни летни кръгове, в които отборите са играли само приятелски срещи са още по-мътни!
                Дано излезе...само първо Реал да опънат два парцала на моите калчо-любимци!!!

                ПП Бензема играе - явно бягството в Арсенал се отлага за сега

                Коментар


                • Дано ти излезе. Аз няма да го пипам, прекалено рисков ми идва
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Що си мислите, че светците ще бият гаранция? Английските отбори са отличници в тива да се дънят в Европа . Справка чуковете в Малта миналата седмица. Потърсете тенис - засега ми излиза тием
                    1. Витес само се изявяват като школа за обиграване на футболистите на Челси - всяка година им пращат по 3-4, вземат им тези, които до сега са успяли по някакъв начин да се сработят! Четох, че и двама от най-добрите им играчи (не от квотата на Челси) са продадени този сезон. Като нови освен 4 момчета от Челси само 2 по-опитни футбалери:
                    http://www.transfermarkt.co.uk/vites...saison_id/2015

                    2. Светците се водят от холандски треньор, прагматичен, който знае как да взема минимални победи! Проведоха подготовката си в Холандия и биха 3 на нула два холандски отбора: Грьонинген и Фейенорд!

                    Саутхямптън на нула е 95% сигурен резултат.

                    Коментар


                    • Що си мислите, че светците ще бият гаранция? Английските отбори са отличници в тива да се дънят в Европа . Справка чуковете в Малта миналата седмица. Потърсете тенис - засега ми излиза тием
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                        ПАОК бих го играл по-скоро Г/Г и победа на светците с общ К 3,77.
                        Ако излезе залога от ранните мачове - влизам на този залог all in
                        Дано ти излезат, а ПАОК мача да отиде 2,3 на 1,2, за да сме в играта и двамата!
                        Говори се че предния кръг Локо Загреб "фиксирали" голямата загуба на гост на ПАОК, но пък гледам че в двете си гостувания в първенството Спартак получава по 2+ гола, така че явно са тантели отзад!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          Измислихме и залога за довечера:
                          ПАОК Над 1.5 тийм гола
                          Саутхямптън победа
                          Коеф 1.92

                          ПП Четох коментари, че Спартак Трнава имат много проблеми в отбора и специално в защита!
                          ПАОК бих го играл по-скоро Г/Г и победа на светците с общ К 3,77.
                          Ако излезе залога от ранните мачове - влизам на този залог all in
                          Only God Can Judge me...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            На мен обикновено дългосрочните ми покриват интрадей загубите А и там слагам едни пари и ги забравям, докато с интрадея така и не мога да се самодисциплинирам да си вадя печалбите от по 20-30-50-100 евро и докато чакам да станат по-голяма сума, те обикновено се изпаряват
                            П.С. Реал може и аз да ги пробвам, ще видим
                            За това съм железен!!!
                            Учили са ме да вземам парАта и да бягам
                            При положение, че акаунта стане трицифрен веднага го занулявам и отново...
                            Only God Can Judge me...

                            Коментар


                            • Измислихме и залога за довечера:
                              ПАОК Над 1.5 тийм гола
                              Саутхямптън победа
                              Коеф 1.92

                              ПП Четох коментари, че Спартак Трнава имат много проблеми в отбора и специално в защита!

                              Коментар


                              • На мен обикновено дългосрочните ми покриват интрадей загубите А и там слагам едни пари и ги забравям, докато с интрадея така и не мога да се самодисциплинирам да си вадя печалбите от по 20-30-50-100 евро и докато чакам да станат по-голяма сума, те обикновено се изпаряват
                                П.С. Реал може и аз да ги пробвам, ще видим
                                Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                                Дългосрочните не са ми таргет, а и там често стават издънки...
                                Аз съм "интрадей" типстър
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X