IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    ПП Шегата на страна - пак се изложиха ЦСКАрите! След като са играли грубо израелците просто трябваше Джудженцето да си ги скрие в мишите дупчици и толкова! Сега по целия спортен свят дават играчи как бягат и се чудят къде да се скрият от разбеснените фенове!!! Не знам скоро ЦСКА дали ще може да си намери противници за приятелски мачове В БЪЛГАРИЯ поне!!!
    Мхм ... тогава сега помията срещу нас па щеше да бъде от сорта: ЦСКА избяга от некви анонимници.

    Нали знаеш, че който е решил да храца - нема какво да го спре

    П.П. Проблем си е ваш, не е наш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Дяволът не беше ли с две очи на емблемата ???
      Only God Can Judge me...

      Коментар



      • Life won't wait for you.

        Коментар


        • ЦСКАту таман си избра подходящ съперник да ги подготви за селската дивизия и феновете отидоха да бият противника?!?

          Чудя се кой ще свърши набит на някое от гостуванията, които им предстоят? (ако разбира се са достатъчно пияни да се опитат да скачат на местните фенове)


          ПП Шегата на страна - пак се изложиха ЦСКАрите! След като са играли грубо израелците просто трябваше Джудженцето да си ги скрие в мишите дупчици и толкова! Сега по целия спортен свят дават играчи как бягат и се чудят къде да се скрият от разбеснените фенове!!! Не знам скоро ЦСКА дали ще може да си намери противници за приятелски мачове В БЪЛГАРИЯ поне!!!
          Last edited by man_united; 04.08.2015, 10:08.

          Коментар


          • Тъпо е да мяткаш некви бимберици, които никой не ти е искал.

            Е, проект за децата по света се случва. В момента за финиш му трябват 1200 левас за 1000 броя книжен тираж и още 25 страници, преведени на инглиш за участие в конкурс да се издаде книга в УСА.

            Тарифи при превод на инглиш вървят между 10-15 левас.
            -----------------

            Участие в конкурс за пробив на БГ книга/автор в УСА ще се случи и без да ми мяткаш разни бимберици, които знаеш, че никога няма да взема, защото обиждаш опонента си, че е нещо по-долно от тИбя.

            Говорим за един мач, който аз съм гледал, а ти не си гледал - и продължаваш ...?

            П.П. При писане книги имаш профи редактор + коректор - кихаш си и си перфе чат-пат.

            Хубаво е да посочваш кога изпускам пълен и непълен член. Има едно копче "болд" ( подчертай в черничко и го чукваш, когато се оматом с членовете.

            Не казвам, че не правя грешки, просто ми е смешно, щот' ти трябва да си редактор + коректор + лит. критик, взети заедно, за да ми правиш подобна тъпа забележка.

            Момче, над 55% не успяха да вземат матурата по БГ тази година и получиха 2-ки. Ти си менкаш, че съм правил пропуск при пълен/непълен член.

            Коментар


            • Офф .. кога някой ( моя милост ) е писал, че сме ги победили, бря? Паднахме 0:1.

              Никой не се оправдава, че сме паднали - казваме, че мач не може да се денси с 3 червени картони ( и то приятелски ) - не е официална среща.

              Какво искаш от нас? Да ни убиват, а ние да им белим банани, щот' са чужденци ли?

              Коментар


              • Имаш голям шанс!

                Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Айде, започна и ти кат' Дон Карлито, дет' не е гледал мача, ама започна да ми го разказва
                .
                Драги ми смехурко, пред тебе се открива огромен шанс! Ще ти платя по 10 бона в зелено за всяка дума, с която съм ти "разказал" мача. Всичкото, което казах за него се съдържаше в линка, който постнах и от който ставаше ясно, че "феновете" на ЦКС са победили противника с шамари.. Хайде, не губи време и представи списък с думите, за които ще получиш по $ 10 000 на парче. 10 думи = 100 000.
                Ама напразно ще си губиш времето, няма да намериш такива думи. Вместо това, вземи, че поработи малко над българския /си/ език. Виж там правилата за пълния и краткия член, че нещо ги пренебрегваш. Уж във форума трябва да се пише само на български, пък...
                Или се изживяваш като Теодора Димова, която в по 2-3 страници не пише главна буква, нито точка, нито пък има нов ред. Ама какво ли ти говоря за нея, ти едва ли си чел романите й.

                Коментар


                • Разбира се, вие гледате всеки божи ден мачове с по 3 червени картона, плюс една камара жълти картони за гостуващия тим.

                  И като ви се казва, че мач беше груб и тия бяха излезли да чупят краката на 20 годишни момчета - вие ще дрънкате лафчета, че агитка нахлула на терена, щот' били Цигани.

                  Това викаше агитката: Цигани! - и си е вярно - евреите са от семитски произход, точно както гърците и родните мангали.

                  Все едно някой нас да ни обижда: Българи сте!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                    Не съм бил на стадиона, но ако нашите са ги псували, ти как мислиш ,че ще играят. Естествено,че на кръв.
                    Второ тва е футбол, а не балет. Вече 10 години националният ни отбор е от балерини, изнежени,чалгари и други и се вижда кво е положението. Прегледах в спортал клипа с фаловете и бих казал смело,че това са нормални единоборства освен 2-3 по груби, но всичко друго е преувеличено.
                    По стадионите, не само нашия, а навсякаде се напълни с наркоманизирани и пяни лумпени и маргинали
                    Айде, започна и ти кат' Дон Карлито, дет' не е гледал мача, ама започна да ми го разказва

                    Предложих:
                    1. Изтеглете си целия мач.
                    2. Не коментирайте, щом не сте го гледали.

                    П.П. Разбрах, че ти като гледаш трейлър на филм от Холиуд, който се очаква в кината - и вече знаеш целия филм и започваш да го разказваш.

                    П.П.П. Не го тегли, щот' нямаше мач и ако вчера не ни бяха трили докат' си лафим с Емоса, щеше да разбереш какво се случва в реално време. Нямаше как да се играе футбол - само ни ритаха, докато нашите играеха на преса по целия терен и те не бяха минали центъра през първото полувреме, освен накрая, когато ни боднаха един след хубава контра и проспана от нашата защита.

                    Т'ва е + още едно положение за тях в 52 мин. някъде. Друго нямаха, освен ритане, за да ни спрат, понеже маче 30% се играеше пред тяхната врата.
                    Last edited by marandi; 04.08.2015, 02:23.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Глас от Израел: Тук се счита, че нападението над Ашдод е с антисемитски подбуди

                      http://topsport.ibox.bg/news/id_952001979

                      Цитат:

                      Снощното нападение на част от „червената" агитка над играчите на Ашдод е тема номер 1 във всички израелски медии днес.

                      Джонатан остана изненадан, че основният лайтмотив в българските медии за инцидента е, че феновете са били провокирани от грубата игра на Ашдод.

                      „Значи публиката е нахлула на терена, след третия червен картон за Ашдод, заради грубата игра?", чуди се Джонатан.

                      Тук настроенията са, че Ашдод са били нападнати, защото са еврейски отбор. Той остана и крайно изненадан, че мачът е бил предаван директно по телевизията.
                      -------------------------------------------------------------

                      П.П. Накратко вчера същия номер се опитаха да изденсят Емос и Дон Карлитос - 10 часа да им се пише, че мач беше груб от израелска страна - те без да са го гледали рИваха на воля, че чорбата си измисля.

                      Личи си, че е минала еврейската жилка през Герена - даже имаха ерата Чорни ( президент на ФК Лесна с държавна забрана да стъпва в БГ ).

                      И сега се правим на циркаджии - ама верно ли заради ритането било? Как не вкараха и Холокоста тия циркаджии да'е ...

                      Не съм бил на стадиона, но ако нашите са ги псували, ти как мислиш ,че ще играят. Естествено,че на кръв.
                      Второ тва е футбол, а не балет. Вече 10 години националният ни отбор е от балерини, изнежени,чалгари и други и се вижда кво е положението. Прегледах в спортал клипа с фаловете и бих казал смело,че това са нормални единоборства освен 2-3 по груби, но всичко друго е преувеличено.
                      По стадионите, не само нашия, а навсякаде се напълни с наркоманизирани и пяни лумпени и маргинали

                      Коментар


                      • Глас от Израел: Тук се счита, че нападението над Ашдод е с антисемитски подбуди

                        http://topsport.ibox.bg/news/id_952001979

                        Цитат:

                        Снощното нападение на част от „червената" агитка над играчите на Ашдод е тема номер 1 във всички израелски медии днес.

                        Джонатан остана изненадан, че основният лайтмотив в българските медии за инцидента е, че феновете са били провокирани от грубата игра на Ашдод.

                        „Значи публиката е нахлула на терена, след третия червен картон за Ашдод, заради грубата игра?", чуди се Джонатан.

                        Тук настроенията са, че Ашдод са били нападнати, защото са еврейски отбор. Той остана и крайно изненадан, че мачът е бил предаван директно по телевизията.
                        -------------------------------------------------------------

                        П.П. Накратко вчера същия номер се опитаха да изденсят Емос и Дон Карлитос - 10 часа да им се пише, че мач беше груб от израелска страна - те без да са го гледали рИваха на воля, че чорбата си измисля.

                        Личи си, че е минала еврейската жилка през Герена - даже имаха ерата Чорни ( президент на ФК Лесна с държавна забрана да стъпва в БГ ).

                        И сега се правим на циркаджии - ама верно ли заради ритането било? Как не вкараха и Холокоста тия циркаджии да'е ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                          Вече взехме 3 - верно купички, ама все пак трофеи - и то за няма и месец

                          А специалистите казват, че тая година ще сме основен конкурент за титлата! Аз пък се чудя на кого, след като според мен смe основен фаворит!

                          Go Gunners!


                          Семпатишен отбор са Арсенал, ама за титла, нема постоянство...
                          Мисла, че Манчо таа година ш са бори за титлата.. С Шити и Жозе-то...
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Сектор "Г" се прочу и в Америка

                            http://topsport.ibox.bg/news/id_7288...m_campaign=RSS

                            Цитат:

                            Запалянковците са били ядосани от грубостите на играчите от Ашдод. Фалът, който предизвика насилието, е третият червен картон в мача за Ашдод", пишат от изданието.
                            -----------------------------------------------

                            Футболистите на Ашдод: Мислехме, че ще умрем

                            http://topsport.ibox.bg/news/id_1591...m_campaign=RSS

                            Коментар ( под статията ):

                            Веднага го извъртяха на политическа тема и никой няма да коментира истинската причина за нахлуването на феновете, а точно зверските нарушения на футболистите на Ашдот. Тези хора нямат и капка състрадание. Могат да ти счупят краката без да им направи впечатление. Даже прекалено късно излязоха феновете. Мача трябваше да бъде спрян от треньора още първото полувреме! Това си беше пълно самоубийство да се играе с такива.... Ходил съм на селски мачове, няма чак такива влизания, има все пак някакво уважение, докато тези нямаха никаква чест и достойнство! Дано да няма сериозни контузии и да не са се наплапили момчетата! Голяма грешка на треньора ако целенасочено е избрал този отбор!
                            --------------------------------------------------

                            П.П. Накратко цял свят говори за великата чорба, а за ФК Лесна и Разград кога?
                            Уен?
                            Когда?

                            Нормално е публиката да нахлуе на терена, иначе някое от 20 годишните ни момчета щеше да е със счупен крак след тия дърводелци. Ясно е, че за селско тимче кат' евреите т'ва е най-известният клуб, срещу когото са се изправяли и объркаха футбола с конско ритане.

                            Попренавити са били момчетата, то всичко така ни играе и сме свикнали. Не всеки ден срещаш Екзекторът на Шампиони в Юръп

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                              Вече взехме 3 - верно купички, ама все пак трофеи - и то за няма и месец

                              А специалистите казват, че тая година ще сме основен конкурент за титлата! Аз пък се чудя на кого, след като според мен смe основен фаворит!

                              Go Gunners!

                              Продължавайте да си го повтаряте току виж сте успели да се самоубедите, че е така...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                                ...


                                Все пак те бяха много по-близо до титлата, от колкото вие сте били през последното десетилетие. Докато сте с Венгер и със сегашните собственици по-нагоре от 3то място, някоя купичка и отпадане в първия елиминационен кръг на ШЛ няма да видите!
                                Вече взехме 3 - верно купички, ама все пак трофеи - и то за няма и месец

                                А специалистите казват, че тая година ще сме основен конкурент за титлата! Аз пък се чудя на кого, след като според мен смe основен фаворит!

                                Go Gunners!

                                Коментар

                                Working...
                                X