IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cudicini Разгледай мнение
    Неподготвен е, защото:
    1. В цял свят, когато има мачове от водещата група на шампионата /А-група или Премиер лийг или каквото и да е/ има тв затъмнение - демек мачове от други групи не се играят.
    2. За да ги дават директно трябва да са по друго време - петък, понеделник или по - рано през уикенда.
    3. За да дават запис - требе и с нещо да се снима - нале?
    Тъй, де - нали ви казвам накрая А груп да я направите от два отбора ( Разград и Славия ) и ще денсят по 40 пъти на година.

    Даже може да забраните Панорама, Новините, Риалити форматите, филмите и кот' се сетите, белким някой види мега-дербито на галактиките.

    П.П. После лафчетата, че ние сме били комунисти - па не се виждате, че БГ футбол умря от такива "разбирачи" кат' Перуката, Гелосаното и Емфието.

    Както и да си въртите дупарите - 'орицата искат да гледат чорбата и затова ся ще ги забранят, за да не се види, че на мач събират повече публика от цялата А груп взета заедно.

    Коментар


    • не се смей, аз съм българин, мога да си го псувам колкото си искам, че и бая кинта позагубих покрай него в последната година, а педерер да си гледа кравата милка
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Уф, наистина ми писна от наш Дришльо - то бива да те бият като тъпан на циганска сваДба, ама това вече на нищо не прилича - поредните 100 евро заминали на вятъра Уж бил контузен - кога пък се контузи, като ни жена, ни турнира има да си играе с тях напоследък. Спирам да го следя това момче, жалко, поредният Валери Божинов, а имаше толкова много талант...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
          Защо да е неподготвен?!?
          Точната причина да не се излъчи мача на живо е, че по същото време играят в А група.

          А това последното пък е толкова тъпо, че чак не знам кой гений го е измислил. В Англия мачовете във ВЛ от 15:00 ч. с събота не са ефирни, защото по тове време играят в долната дивизия, а у нас е точно обратното. Някой сигурно го е страх, че В група е по-интересна от А?
          Неподготвен е, защото:
          1. В цял свят, когато има мачове от водещата група на шампионата /А-група или Премиер лийг или каквото и да е/ има тв затъмнение - демек мачове от други групи не се играят.
          2. За да ги дават директно трябва да са по друго време - петък, понеделник или по - рано през уикенда.
          3. За да дават запис - требе и с нещо да се снима - нале?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Уф, наистина ми писна от наш Дришльо - то бива да те бият като тъпан на циганска сваДба, ама това вече на нищо не прилича - поредните 100 евро заминали на вятъра Уж бил контузен - кога пък се контузи, като ни жена, ни турнира има да си играе с тях напоследък. Спирам да го следя това момче, жалко, поредният Валери Божинов, а имаше толкова много талант...
            Сори.
            Ма що се "занимавш" бе ???
            Когато за един спортист (без значение кой е спорта) е по-важно, какви са му чорапите, и дале има батерия за селфита, той НЕ СТАВА !!!
            НЕ СТА ВА за ГОЛЯМ ИГРАЧ...!!! Не че е постигнал малко... Но пък мисля, че така е още по-тъпо - да сгънеш в подножието на върха... Лично мнение..
            Разбира се, че му пожелавам, да спечели мноо турнири и да стане най-добрия. Немаше да е лошо да имаме и ний една машинка на корта ( те така, за цвят), ама успехите на Григора, са по-скоро случайни.. и докат ПО-ВАЖНО е ВСИЧКО ДРУГО(с кого е ял, с кви гащи е и кой спи в съседната стая на хотелот), а пречка да се представи по-добре е ВСИЧКО ДРУГО, но не и той самия (ракетата, треньоро, жена му, бившата, настоящата, комшията, кака Гинка) - ТАКА ЩЕ Е ...
            Ще спечели още некой турнир, но ще загуби десет ... та така...
            Язък...
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Уф, наистина ми писна от наш Дришльо - то бива да те бият като тъпан на циганска сваДба, ама това вече на нищо не прилича - поредните 100 евро заминали на вятъра Уж бил контузен - кога пък се контузи, като ни жена, ни турнира има да си играе с тях напоследък. Спирам да го следя това момче, жалко, поредният Валери Божинов, а имаше толкова много талант...
              Аз пък се набухах с тая тъпата Лига Европа и по-специално с чикиджиите от Динамо Минск - имах хубата колонка с над 1.5 гола и те ми я прецакаха...отделно играх на живо корнери и там никаква не я свъшиха!!!

              Коментар


              • Уф, наистина ми писна от наш Дришльо - то бива да те бият като тъпан на циганска сваДба, ама това вече на нищо не прилича - поредните 100 евро заминали на вятъра Уж бил контузен - кога пък се контузи, като ни жена, ни турнира има да си играе с тях напоследък. Спирам да го следя това момче, жалко, поредният Валери Божинов, а имаше толкова много талант...
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • http://www.sportal.bg/news.php?news=560590

                  Това е не само пасквил, ами не знам, какво си! Не знам как може да се нарече. Не намирам думи. В Канал 3, дали въобще знаят за това изказване от някой си? Ако, знаят - много лошо им се чини. Ганчев няма да ги допусне на стадиона, но те "милите" в 22.00 часа, верни на това да осведомяват почитателите на футбола, щели да пуснат пълен запис. Е, от къде, ще го вземат този запис тия мърди?!!! - след като Ганчев не ги допуска на стадиона?!! Сигурно, ще го купят от Eurosport или ВВС, които може би държат правата над мача и по всяка вероятност, ще го предават пряко?!!! Това написаното е пълен идиотизъм в действие с единствена цел да се очерни някой. Този идиот, който го е написал това, най-малкото, което заслужава е да бъде скопен. То бива-бива простотия, ама хайде - стига вече!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cudicini Разгледай мнение
                    E що пак неподготвени се изказвате:
                    http://www.sportal.bg/news.php?news=560590
                    Защо да е неподготвен?!?
                    Точната причина да не се излъчи мача на живо е, че по същото време играят в А група.

                    А това последното пък е толкова тъпо, че чак не знам кой гений го е измислил. В Англия мачовете във ВЛ от 15:00 ч. с събота не са ефирни, защото по тове време играят в долната дивизия, а у нас е точно обратното. Някой сигурно го е страх, че В група е по-интересна от А?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cudicini Разгледай мнение
                      E що пак неподготвени се изказвате:
                      http://www.sportal.bg/news.php?news=560590
                      Е, поне не четете ли какво пускате? Цитат:
                      -------------------

                      Планът му обаче няма да сработи докрай, защото, въпреки че първият мач на ЦСКА в Югозападна "В" група е тази неделя в 18 ч., когато са срещите в "А" група и това не позволява на телевизията ни да излъчва директно, ние ще останем верни на публиката и ще покажем пълен запис на двубоя същата вечер в 22 ч., веднага след края на мачовете в елита.
                      ------------------------------

                      П.П. Ганчев ли определя от колко часа да се играят мачовете във В група? Ганчев ли забранява на К3 излъчването на срещата, защото съвпада с двубой от А груп на Гелосаното?

                      Хайде малко по-сериозно! Тоя пасквил, който пускате се чете по диагонал и от цялата помия там, съм ви извадил кое е обективната информация. Другото го прескачате

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Мдам ... очакваният ход на Перукан и Гелосаното се случи:
                        -----------------------------

                        Първо в Topsport.bg: Окончателно без ЦСКА по телевизията!

                        http://topsport.ibox.bg/news/id_167310337

                        Канал 3 няма право да излъчва мачове от "В" група, когато по същото време има двубой от елита, споделиха от телевизията пред Topsport.bg.

                        Това означава, че дебютната среща на ЦСКА за сезон 2015/2016 година няма да бъде предавана пряко.

                        ЦСКА се изправя в неделя от 18,00 часа срещу Струмска слава на стадион "Българска армия", но половин час по-рано Славия приема Берое.

                        От Канал 3 ще излязат с официална позиция по казуса, като медията планира изненада за зрителите си.
                        ----------------------------------------

                        П.П. Нали бях предложил басче на кого мачовете ще се гледат повече, ако дават чорбетата по едно и също време с тия на Гелосаното - хахаха
                        E що пак неподготвени се изказвате:
                        http://www.sportal.bg/news.php?news=560590

                        Коментар


                        • Мдам ... очакваният ход на Перукан и Гелосаното се случи:
                          -----------------------------

                          Първо в Topsport.bg: Окончателно без ЦСКА по телевизията!

                          http://topsport.ibox.bg/news/id_167310337

                          Канал 3 няма право да излъчва мачове от "В" група, когато по същото време има двубой от елита, споделиха от телевизията пред Topsport.bg.

                          Това означава, че дебютната среща на ЦСКА за сезон 2015/2016 година няма да бъде предавана пряко.

                          ЦСКА се изправя в неделя от 18,00 часа срещу Струмска слава на стадион "Българска армия", но половин час по-рано Славия приема Берое.

                          От Канал 3 ще излязат с официална позиция по казуса, като медията планира изненада за зрителите си.
                          ----------------------------------------

                          П.П. Нали бях предложил басче на кого мачовете ще се гледат повече, ако дават чорбетата по едно и също време с тия на Гелосаното - хахаха

                          Коментар


                          • Днес ще има интересни мачове в ШЛ: Спарта - ЦСКА (оригинала), Партизан - Стяуа...

                            Аз изпращях дубъл: Астана на Мъри да бие + Над 8 корнера Шахтьорите срещу Фенерите! Общ. коеф 2.19

                            Дано ми излезе! Успех на тези, които залагат (и не са за Х2 за ХДжК или под 9 корнера на мача в Украйна )

                            Коментар


                            • Вчера, от бая време насам, сколасах, та гледах мачовете от Алди къп...
                              Логично, с Реал взехме мачовете, без много зор...
                              Въпреки миролюбивия характер на турнира и фазата от подготовката, в която се намират отборите, туй-онуй се видя...
                              Тоя, Коста ми хареса - много остър, борбен, брЪз...
                              С Видал (тоа нема нужда от оценка - серьозен човек), Робен, Коста (за жалос, Риберито май се наигра вече.. ) по крилата, нещата полека се подреждат...
                              В центъра на теренот, се събраа бая опции - Видал, Роде, Мартинес, Тиаго, Алонсо, Хойберг. Нек ИМА - сезонот е дълъг и контузиЙ дебнат от секъде ...
                              Гьотце започва всеки мач от подготовка. И всеки (май) мач вкарва (вчера също). Може па, това ще е неговият сезон в Байерн...
                              Мюлер е ясен.
                              Лева също.
                              Най-после, на най-добрия треньор във всемира, му овре плешивата тиква, че мястото на Лам е ДЕСЕН КРАЕН ЗАЩИТНИК !!!
                              ДАНО разбере, и че Алаба е най-полезен, като ЛЕВ КРАЕН ЗАЩИТНИК !!! (Берната ТРЯБВА да почака )...
                              Довечера, се надявам с Реал да напраим приятен мач.
                              И да ги шамаросаме. Лекинко.
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Thiago Silva рекъл: "PSG are a bigger club than Manchester United."

                                Някой в интернет му отговори с това:

                                Коментар

                                Working...
                                X