IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/soccernewsn...3061698107115/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      бива и да не помниш, нали ти ми разреши да не си сменя аватара с петолъчка, когато загубих баса Смениш само слогана, но басът си беше бас, трявбаше да се изпълни
      Бе, знаеш ли как добре ми вървеше глътката, докато ти гледах надписа: Само ЦСКА!

      Даже и аватар ти беше станал още по-красив

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        бива и да не помниш, нали ти ми разреши да не си сменя аватара с петолъчка, когато загубих баса Смениш само слогана, но басът си беше бас, трявбаше да се изпълни
        Аз пък,за 10 годишнината чакам подарък!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
          Ако искаш ми вервай ,но ти вервам!!!
          абе по-важно е сам да си вервам, като царот
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • бива и да не помниш, нали ти ми разреши да не си сменя аватара с петолъчка, когато загубих баса Смениш само слогана, но басът си беше бас, трявбаше да се изпълни
            Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
            Помним !!!!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              нямам друг ник, принципно съм много против мултиниковщината, хеле пък политическата Пиша си само с този и с несменяем аватар от създаването
              Ако искаш ми вервай ,но ти вервам!!!

              Коментар


              • Първенството във "В" група започва без ЦСКА

                цска юристи нямат ли че така се дънят? един студент 2ра година поне да наемат...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  ...: Пиша си само с този и с несменяем аватар от създаването
                  Помним !!!!
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                    Не знам другият ти ник,иначе ще съм по -внимателен!!!
                    нямам друг ник, принципно съм много против мултиниковщината, хеле пък политическата Пиша си само с този и с несменяем аватар от създаването
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Добър жребий за Юнайтед на прага на шампоанската лига...да видим можем ли да се ос*рем или ще спестим резила, точно в началото на сезона!!!

                      Коментар


                      • междувременно - ЦСКАту трябва да се ориентира в текущото си положение и да прави като конкуренцията:

                        Премиите при съперника на ЦСКА: 350 кила картофи и 100 лева на ръка!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          когати си прав, прав си, нищо, че понякога си крив
                          Не знам другият ти ник,иначе ще съм по -внимателен!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            ...
                            П.П. После лафчетата, че ние сме били комунисти - па не се виждате, че БГ футбол умря от такива "разбирачи" кат' Перуката, Гелосаното и Емфието.
                            ....
                            БГ-футбола умря от разбирачи като Лупи, Дупи, Цупи, Черепа...Борат...Събев, ...."брокерите" ... Коко (от Локо на Коко) ... нашия кукловод и т.н. Сега Домуса и той натама е трънгал

                            Перуката им е подчинен - който плаща - той поръчва музиката!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                              Е да де!!!Той си гледа кравата,ама ти не го слушаш и губиш!!!
                              когати си прав, прав си, нищо, че понякога си крив
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                не се смей, аз съм българин, мога да си го псувам колкото си искам, че и бая кинта позагубих покрай него в последната година, а педерер да си гледа кравата милка
                                Е да де!!!Той си гледа кравата,ама ти не го слушаш и губиш!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X