IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Произшествие!
    Рано сутрин кола на инкасото се блъснала с патрулна кола на КАТ...
    Вече трети час не могат да разберат, кои пари на кого са...
    "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

    Коментар


    • Коментар


      • Честит 1 април!!

        http://fakti.bg/avto/180287-sofia-sh...t-ot-formula-1
        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

        Коментар


        • Двама цигани избягали от затвора и охраната ги подгонила. Стигнала ги до една река и заловила единия от тях.
          - Казвай веднага къде се е скрил Мануш, иначе ще те пребием от бой.
          - Ако искаш ме убивай, брато, но никога няма да ти казвам, че Мануш се крие под лодката.

          Коментар


          • -Кой отговор на българите е лъжа?
            -Добре съм!..



            Тази година на морето ще е руснак, милиционер, руснак, милиционер, понеже премиерЪт обеща да пази руските граждани!..

            Коментар




            • Коментар


              • Стар пандисчия поучава младия си съкилийник, който е излежал присъдата си и ще бъде освободен.
                - От мен го запомни: излезеш ли, доверявай тайните си само на известни и изпечени лъжци.
                - Защо?
                - Ако си наумят да издадат тайната, никой няма да им повярва....

                Коментар


                • От 1 април цената на природния газ пада с 23%
                  Парното в София поевтинява с 5,64%, още по-значим е спадът във Враца и Разград(съответно с 11.53 и 11.32%).

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Лорд Лоуренс седи в бара с тъжен израз на лицето.
                      - Какво ти е? - пита го лорд Брайан.
                      - Ами оня ден получих телеграма, че е умрял вуйчо ми в Лондон и ми е оставил наследство от 100000 лири.
                      - И какво?
                      - Вчера пък получих телеграма, че е умряла леля ми в Глазгоу и ми е завещала замъка си в Шотландия.
                      - Това се казва късмет! Изобщо не разбирам защо все пак си тъжен.
                      - Ами ако днес е дошъл моят ред?..

                      Коментар


                      • Три двойки - женени от 30 години, женени от 5 години, и младоженци - искат да станат членове на църква. Пасторът им казва:
                        - За да станете членове на църквата, трябва да издържите 2 седмици без да правите секс. Така ще знаем, че вашата вяра е по - силна от животинските ви инстинкти.
                        След 2 седмици идват трите двойки и пасторът ги разпитва. Старата двойка:
                        - Не беше никакъв проблем.
                        Пита женените от 5 години:
                        - Ами, първата седмица беше добре, но на втората с жена ми спахме отделно, за да не се изкушаваме.
                        Пита и младоженците, мъжът отговаря:
                        - Ами, не можахме да издържим 2 седмици?
                        - Поддадохте ли се на изкушението?
                        - Да, преди няколко дена, жена ми се опитваше да стигне една консерва с царевица на най-горния рафт, изтърва я, и се наведе да я вземе. Като я видях и ... не се сдържах.
                        - Съжалявам да го чуя синко. За съжаление, вече не сте добре дошли в църквата.
                        - Няма дерт, ние вече и в Билла не сме добре дошли...

                        Коментар


                        • И тази сутрин задръстванията в София бяха такива, че някои си продадоха колите и си купиха други, по-близко до светофара.

                          - Мамо, искам да споделя нещо с теб.
                          - Знам, че си гей сине. С баща ти те обичаме и винаги ще сме до теб.
                          - Аз съм веган.
                          - НАПУСНИ, СИН НА ЛУЦИФЕР!

                          Коментар


                          • ))
                            Attached Files
                            препоръка е

                            Коментар


                            • При психиатъра:
                              - Имали ли сте някога хомосексуален опит?
                              - Два пъти, докторе. Единият път взех кредит от БАНКА!!,…
                              а другия гласувах за днешните политици!!

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X