IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За това и казах АКО Уест Бром направят равен.

    Така или иначе е неизбежно да те мина. Дали ще бъде утре, или идната седмица няма значение. You can't stop what is coming.

    Ти пак не си осведомен. Бентеке е контузен и няма да играе.
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • както обикновено хем не можеш да смяташ, хем приемаш пожелателното за реално, хем упорито изпреварваш събитията Пилците се броят напролет, а засега водач съм аз и това е факт в последните 10-на кръга
      П.С. Но като те знам какъв си калитко, нищо чудно бентеке пак да пропусне някоя дузпа
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Ти сметни само, колко ти наваксах с него. Радвам се че не си го взел. И следващия кръг ще ревеш, че го имам.

        В Арсенал дебна Уолкот да се възстанови и го взимам директно. И пак не каза, кой си взел.

        Груйче, ако утре Уест Бром удържат чиста мрежа, ще имаме нов водач в класирането.
        Last edited by Nikola; 24.11.2013, 22:03.
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
          Е кажи де. Аз винаги ти казвам, като правя трансфери.

          Със сигурност най-сетне си взел Азар.

          Аз мисля тази седмица да продам Колман за Мертезакер.
          мнйе, не съм, а и не ми трябва засега - дивашкият му късмет трябва вече да спре, няма как постоянно да му връзва - дузпата миналия кръг, сега пък му дадоха асистенция за неточен удар към вратата така че - не, не го искам засега, макар че е добър играч и все още си мисля, че йозил има много по-големи шансове от него в следващите минимум 3 кръга, а и чисто математически така идва
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Е кажи де. Аз винаги ти казвам, като правя трансфери.

            Със сигурност най-сетне си взел Азар.

            Аз мисля тази седмица да продам Колман за Мертезакер.
            The weak are meat and the strong do eat.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
              Кой напазари вече бе Груйче?
              защита и полузащита. След мачовете в сряда, може и да се реша на още една промяна, а може би не - не знам все още
              П.С. И двамата ще са ми титуляри за следващия кръг
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • мда, всичко се връща - язък само, че не сложих повече, а бях сигурен, че мачът е Х, но го мислех за 1:1 с гол на пръцко, а не прасето и тънкообидчивия мангал Нищо, поне юнайтед все още запазиха шансове да се борят за 4-тото място
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Кой напазари вече бе Груйче?
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • Песен за моите уши.

                    Можеше да си спестиш всичко това, ако беше ме послушал и беше набил -8цата, когато ти казвах.
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                      Cry mе a river.

                      Сега ще има поне още един гол и три бонус. Набивай -8цата Груйче. Не е срамно.
                      калитар Този кръг съм -4, защото имам да си качвам цената на отбора, предполагам и следващият пак ще съм -4, но всичко е планирано
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Да си говорим ли пак за късмет - по-нарисуван червен картон от този на скапаното добиче няма как да има Роден си под много щастлива звезда - колкото и да ги грешиш капитаните (освен когато ти подскажа), все те измъква нещо: сега очкавам и дузпа за юнайтед, макар че кой ще пада, като ги няма и Йънг, и Нани, не знам
                        Cry mе a river.

                        Сега ще има поне още един гол и три бонус. Набивай -8цата Груйче. Не е срамно.


                        Абе защо днес 1700 човека са продали Rooney? хахахах
                        Last edited by Nikola; 24.11.2013, 20:01.
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Да си говорим ли пак за късмет - по-нарисуван червен картон от този на скапаното добиче няма как да има Роден си под много щастлива звезда - колкото и да ги грешиш капитаните (освен когато ти подскажа), все те измъква нещо: сега очкавам и дузпа за юнайтед, макар че кой ще пада, като ги няма и Йънг, и Нани, не знам
                          И аз имам Руньо в отбора си, но въпреки че ще донесе точки съм съгласен, че си беше задължителен червен картон, както и за тоя от Евертън вчера, който надупчи коляното на Суарез. Но, както неведнъж съм писал, английските съдии са тъпи безмозъчни плазмодии и просто нямат мозък да отсъждат правилно
                          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                          Коментар


                          • мда, калитарщината продължава - по-дебилен гол за тази седмица вкара само Жиру
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Да си говорим ли пак за късмет - по-нарисуван червен картон от този на скапаното добиче няма как да има Роден си под много щастлива звезда - колкото и да ги грешиш капитаните (освен когато ти подскажа), все те измъква нещо: сега очкавам и дузпа за юнайтед, макар че кой ще пада, като ги няма и Йънг, и Нани, не знам
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                що, аз пък точно това чакам - поне 2 отбора ще са с клийн шийт след мръснисайдското дерби и шити-тотенхам, дано да са 3 и нито един от тях да не е евертън
                                Не може да ти се отрече, че ги разбираш.
                                The weak are meat and the strong do eat.

                                Коментар

                                Working...
                                X