IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
    Колестето се е контузило.

    Груйче, нали няма да опищиш форума, когато не ти играят Озил и Сабалета през следващия кръг?
    aко не играе йозил - да, за сабалета е ясно, че може и да е резерва и това е калкулирано
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Колестето се е контузило.

      Груйче, нали няма да опищиш форума, когато не ти играят Озил и Сабалета през следващия кръг?
      The weak are meat and the strong do eat.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
        Груйче, не ми говори за късмет калитар такъв. Боруц и Туре се контузиха вчера и сега ще трябва да използвам транферите ми за да си преструктутирам отбора, вместо да си направя трандферите, които бях набелязал. Но това е положението.
        Койо Туре се е контузило - ЪЪ-ту или Колестото? Щото ако е колестото, то така или иначе вече е резерва (аз лично затова го разкарах преди 2 кръга, а иначе ми се щеше да го държа).
        П.С. И забравяш, че Майхилът ти играе само защото титуляът е контузен
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Груйче, не ми говори за късмет калитар такъв. Боруц и Туре се контузиха вчера и сега ще трябва да използвам транферите ми за да си преструктутирам отбора, вместо да си направя трандферите, които бях набелязал. Но това е положението.
          The weak are meat and the strong do eat.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            жече му ги пратих, не се притеснявай - все пак късметът е изцяло в мой ущърб, така че си нося последствията Причтно гледане на мача на теб и сина ти.
            Благодаря за пожеланията! Само да не се изложат като вчера, че излизам на терена и ги почвам...
            А последствията си ги носи всеки от нас. Имаш лс.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
              Муси, поздравления! Давай сметката на лични и още днес имаш превод.
              жече му ги пратих, не се притеснявай - все пак късметът е изцяло в мой ущърб, така че си нося последствията Причтно гледане на мача на теб и сина ти.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Муси, поздравления! Давай сметката на лични и още днес имаш превод.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  Не ме устройва това.

                  Иначе очаквам да си -4 този кръг.
                  е, ти си знаеш - този кръг няма да правя смени, освен ако няма контузени
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Не ме устройва това.

                    Иначе очаквам да си -4 този кръг.
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                      На 10 кинта, но равния си е равен.
                      aма голяма си дзифта - така бизнес не се прави При подобно положение, аз ти водех с 2 точки, дадох 2:1 коеф на маринския, а сега, при 3 точки разлика в твоя полза и 1:1 залог от моя страна, ти не си съгласен - ами няма как да стане, все пак трябва да се мери с еднакъв аршин
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        става, но при равен, аз печеля - все пак водиш с 3 точки. На какви кинти?
                        На 10 кинта, но равния си е равен.
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                          Искаш ли едно басче да върбжем? Не за друго, но да не си говорим щуротийки.
                          става, но при равен, аз печеля - все пак водиш с 3 точки. На какви кинти?
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                            Аз си знам... ти даже освен, че си човек си и пич, така че имаме сделка. Като се видим ще нетираме.. Другият вариант е да ме чакаш докато се върна на работа ди ти ги платя..
                            като се видим е идеално
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Още следващият кръг ще те изпреваря отново, така че проблемът е нулев, а че си пред мен сега е факт и аз го приемам такъв, какъвто е
                              Искаш ли едно басче да върбжем? Не за друго, но да не си говорим щуротийки.
                              The weak are meat and the strong do eat.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                и едно голямо с редбул и си готов - да видиш, че съм човек, даже за твое здраве ще го пийна
                                Аз си знам... ти даже освен, че си човек си и пич, така че имаме сделка. Като се видим ще нетираме.. Другият вариант е да ме чакаш докато се върна на работа ди ти ги платя..

                                Коментар

                                Working...
                                X