IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
    Момчета, току що сключих бас с Given, че няма да бъде в топ 3 на лигата в края на сезона. 50 лева и му дадох три коефициент.

    Виждате ли как се бере медец с лекота?
    Никола някога взима ли пари от тези басове или само раздава?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
      :Ако беше ме послушал преди месец за Азар в момента щеше да си си рай.

      Иначе не ми говори за късмет. Морисън и Руунката пропускат идния кръг, заради наказания а миналия се контузиха Туре и Боруц. Просто имам много добър отбор, който може безпроблемно да абсорбира подобни шокове. кеккек
      Стига глупсоти - решението за Азар си е мое - все още считам, че Йозил е по-добрата опция, но на теб дори и контузиите ти се случавт в най-точния момент
      - Туре така или иначе вече е резерва, а и да ти беше играл щеше да ти донесе 2 точки, но повтарям - той е резерва,
      - Борът щеше да ти донесе 2 точки - вместо него взе счесни, който иначе никога нямаше да купиш, щото ти не правиш смени на вратари, който е с 6 точки
      - Руни така или иначе трябваше да бъде изгонен преди 2 кръга, да не говорим, че персийчето е контузен и затова играе толкова напред и съответно взе толкова точки, ако перси играеше, щеше да е макс наполовина
      - Мбива ти е твърда резерва
      - Морисън така или иначе го имам и аз
      - Уорд ти е жалък посредственяк но ти донесе 20 точки за 4 кръга от луд късмет
      - челси са със супер разплетена защита, но тери ти бележи
      - единственият що-годе читав защитник ти е Колмън, но с тази програма, пак е луд късмет, че прави клийн шитове
      - уорд прауз е абсолютен фигурант

      Или иначе казано имаш следното:
      - нормален вратар и половина (аз има един)
      - един нормален защитник (колмън) и половина (Тери), един слаб, но титуляр и 2 резерви, аз имам двама нормални - Мерте и Заба, и половина (доусън), един посредствен, но дал доста точки - Фонте и една смъртна резерва
      - полузащита - един тотален фигурант (уорд прауз, аз имам капитана на същия отбор), един посредствен (морисън - и аз го имам), ъъ (и аз го имам), рамзи (и аз го имам) и азар (аз имам йозил)
      - нападение - 2-ма от нападателите ни съвпадат, а руни е по-добър от Реми

      или иначе казано отборите ни са равностойни, като ти имаш опция на вратата, която аз нямам, аз имам 1 защитник "повече" от теб, както и един полузашитник "повече", а ти - нападател. С други думи почти равностойни отбори, с лек превес за мен, кпето си личи и в сумите с които разполагаме, защото там имам малко повече от теб и като за капак ми направи 50+ повече за 5-6 кръга, от които едва 15 от моя глупсот. Аз го наричам късмет това нещо, но ти сигурно ще го кръстиш мениджърски умения в свръхнаглостта си
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Момчета, току що сключих бас с Given, че няма да бъде в топ 3 на лигата в края на сезона. 50 лева и му дадох три коефициент.

        Виждате ли как се бере медец с лекота?
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • И на мен на пейката ми останаха Ягиелка с 9т и Габидон с 8т, а ми влезнаха Янузай с 1 и Фонте с -1, капитанът ми Жиру изобщо не игра за сметка на вицето Руни, като подобни въртележки ми се случват за 3-ти път този сезон, ама какво да се тюхкаме, играе е.

          Коментар


          • :Ако беше ме послушал преди месец за Азар в момента щеше да си си рай.

            Иначе не ми говори за късмет. Морисън и Руунката пропускат идния кръг, заради наказания а миналия се контузиха Туре и Боруц. Просто имам много добър отбор, който може безпроблемно да абсорбира подобни шокове. кеккек
            The weak are meat and the strong do eat.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
              Който си го може - си го може. Тотално малоумие от твоя страна да не пуснеш ЯЯ.

              И не мой се плашунка. Набивай -8цата, че следващият кръг ще ми е слаб, а Азар продължава да шие.

              Имам 8 човека от dream team отбора за сезона.
              и имаш наглостта да се оплакваш От тези 8 човека, поне 3-ма са и там заради лудия си късмет - дузпата на Азар в 95-тата, неизгонването на руни, головете на Тери и Колман. Абе ужас
              Този кръг най-много да съм -4 - не знам, ще го реша по-късно вечерта. Глупостта ми с ЪЪ-то е ясна, но може ли един път да го сложа резервва и той да направи кръга на сезона си - не го помня някога да е вкарвал 2 гола в мач, да не говорим, че май досега е бил само една дузпа в живота си, ако не ме лъже паметта Та викаш нямало късмет, всичко било ясно и подредено
              Нищо, от високо най-лесно се пада, а и съм те хеджирал с Ливера и Юнайтед
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Сега ти видях точките .... ама ти си верно голем извратеняк ....земи се зАсрами към 110 точки за един кръг .... нЕма ли да ти се напукат петите
                Абе още можеше. Не сметнах да пусна Колмъм първа резерва в защитния вал. Моя си е грешката и сега ми кисне яко.
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • Който си го може - си го може. Тотално малоумие от твоя страна да не пуснеш ЯЯ.

                  И не мой се плашунка. Набивай -8цата, че следващият кръг ще ми е слаб, а Азар продължава да шие.

                  Имам 8 човека от dream team отбора за сезона.
                  Last edited by Nikola; 05.12.2013, 08:57.
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • а, нееее, сега видях, че ЪЪ-ту е вкарал от дузпа, щото малко преди това са изкарали агуеро - е, не е истинааааааа
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Eто ЯЯ-то с още един гол
                      мани,мани, чак ми е едно - собствената ми глупост (прибрах се малко по-рано от една вечеря и видях, че Морисън ще е титуляр, точно преди да затворят възможностите за смени) ме лиши от 14 точки, с които късмета на Колеца щеше да е ограничен до едва 10 (от които 8 от уорд, 5 от друга моя глупост /по-скоро малшанс/ с фонте, 4 от късния гол на норич и още 4 от супер изненандата фулъм да вкарат гол).
                      Но какво да се прави - вчера пък влязоха едни пари, така че явно имам някакъв баланс, а и ьнайтед паднаха, така че баса ми с колеца си е жик-так, заедно с другия за ливера
                      п.с. Ще се стягам за следващия кръг, че е тегава работата
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                        И три сигурен бонус. Рай!

                        Лягам си. Утре със сутрешното кафе ще чета Груйчето с нереален кеф.

                        Груйче, и не се връзвай брат ми. Това е само игра.
                        Сега ти видях точките .... ама ти си верно голем извратеняк ....земи се зАсрами към 110 точки за един кръг .... нЕма ли да ти се напукат петите
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • https://www.youtube.com/watch?v=plKB...e_gdata_player
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Eто ЯЯ-то с още един гол
                            И три сигурен бонус. Рай!

                            Лягам си. Утре със сутрешното кафе ще чета Груйчето с нереален кеф.

                            Груйче, и не се връзвай брат ми. Това е само игра.
                            The weak are meat and the strong do eat.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              мда, и понеже късметът няма значение и тъкмо се бях зарадвал, че фонте не играе, за да ми влезе забалета, сега фонте влиза за няколко минути като резерва - ама какво по-логично от това А и азар вкара втория си гол, абе просто е.... Сега очкавам и гол от Тери и още един от ЪЪ-то, за да е пълна простотията
                              Eто ЯЯ-то с още един гол
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Нее пуснаха онзи кредтен от Свраките и няма да ми влезе Колман.

                                Жалко.
                                The weak are meat and the strong do eat.

                                Коментар

                                Working...
                                X