IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Профил на инвеститорите на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 15% ти като консервативен форумец ,още ли смяташ ,че борсата ще се качва през следващите месеци.... и особенно ТИМ позициите...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Монти, по принцип исках да пиша в "Алкохолизъм на БФБ", но не намерих темата. Тази попадна в мирогледа ми и я счетох за подходяща - все пак това е нашия профил и ние не го крием . Освен това е създадена от достатъчно уважаван човек - Биг Беър!
      Едно време старите кучета пиеха във Виртуална кръчма и сега има доста дългогодишни форумци ..там...
      Цезар беше един от постоянните посетители... имахме общи интереси тогава към Химко...
      Та сме пили когато стигна 49 стинки ... след спиране от борсата на 20 ст... и отвори на от 32 и стигна 50 през 2007 г.... весело време....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        защо не се наливате във Виртуална кръчма....
        Монти, по принцип исках да пиша в "Алкохолизъм на БФБ", но не намерих темата. Тази попадна в мирогледа ми и я счетох за подходяща - все пак това е нашия профил и ние не го крием . Освен това е създадена от достатъчно уважаван човек - Биг Беър!
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Абсолютно си прав!
          Откакто спряха алкохола на БФБ, нито темата прокопса, нито БФБто
          И БТХ срина
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Какво значи шумкари? Да знам, че ако е лошо да те изтрия .....

            П.П. Ходих до магазина и се заредих с "боеприпаси" за форума!
            Готов съм за сражение
            защо не се наливате във Виртуална кръчма....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              Станахме шумкари
              Какво значи шумкари? Да знам, че ако е лошо да те изтрия .....

              П.П. Ходих до магазина и се заредих с "боеприпаси" за форума!
              Готов съм за сражение
              Last edited by 15%; 09.04.2014, 21:40.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                Давидов и борба с форумхолиците! Епична битка!
                Нещо като Давид срещу Голиат

                По принцип харесвам Давидов, но няма как да трие мнения на хора, които пият! Просто той е простосмъртен, а алкохола ще го има до края на света

                Наздраве!
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Станахме шумкари

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Абсолютно си прав!
                    Откакто спряха алкохола на БФБ, нито темата прокопса, нито БФБто
                    Важното е на Ванчо да му е добре.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      А защо си мислиш колега, че алкохолизма не е свързанс оптимизма? При всяка по-печеливша позиция е нормално да обърнеш един Джеймисън на екс.. Това още повече покачва адреналина, вдъхва оптимизъм и Софикс расте. Обратно - модероторите задържат ниски цени на Софи Марсо, както го нарече една много готина колежка.
                      Абсолютно си прав!
                      Откакто спряха алкохола на БФБ, нито темата прокопса, нито БФБто
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Давидов и борба с форумхолиците! Епична битка!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          А защо си мислиш колега, че алкохолизма не е свързанс оптимизма? При всяка по-печеливша позиция е нормално да обърнеш един Джеймисън на екс.. Това още повече покачва адреналина, вдъхва оптимизъм и Софикс расте. Обратно - модероторите задържат ниски цени на Софи Марсо, както го нарече една много готина колежка.
                          Ми да 2 дена ембарго и SOFIX на червено

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            Гледам напоследък, че назрява проблем с цензурата в Инвестор и за това реших да "заема гражданска позиция" и аз . Смятам темата за подходяща и за това да кажа и на двете страни по нещо:

                            Давидов: Няма начин да се справиш чисто физически с триенето на всички постове, а и не мисля, че е в твой/ ваш интерес! На този сайт главното оръжие му е форумът, а стъпките, които правиш определено са в негова вреда. За мен над 90 % от мненията в сайта не са адекватни /вкл. моите/, но остават защото не съдържат думичката алкохол?

                            Към "противниците" на Давидов: Какво ви пречи просто да се преместим в темата "Алкохолизъм на БФБ" /която между другото не мога да намеря/? ОК, сърдите се, че Давидов показва мускули, а защо вие не отстъпите като по-мъдри и просто да си комуникираме в друга тема?

                            Не превръщайте този сайт в много професионален, защото в него глупостите са болшинство, а професионалистите твърде малко. Разглеждайте го като нещо много повече - социална група .
                            А защо си мислиш колега, че алкохолизма не е свързанс оптимизма? При всяка по-печеливша позиция е нормално да обърнеш един Джеймисън на екс.. Това още повече покачва адреналина, вдъхва оптимизъм и Софикс расте. Обратно - модероторите задържат ниски цени на Софи Марсо, както го нарече една много готина колежка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Наздраве!

                              На мен пиенето ми свършва, а навън вали......
                              Въпреки това ще се прежаля и ще отида да си взема "допълнително"
                              Надявам се Софикс и всички останали да ме подкрепите в това мое начинание
                              Аз съм зареден поне 50 литра имам около мен няма мърдане само салата да има

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                Тук сме нека трие наздраве
                                Наздраве!

                                На мен пиенето ми свършва, а навън вали......
                                Въпреки това ще се прежаля и ще отида да си взема "допълнително"
                                Надявам се Софикс и всички останали да ме подкрепите в това мое начинание
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X