IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добра вечер пичове,как сте?

    аз още малко ще се понапъна и после лабавооооооо.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      И ти ли Брут(к)е....
      Разбра, че ми се разклатиха зъбите и черпиш с непоносими за мен храни....( Нещо като баснята за Щъркела и лисицата...)

      Дофтурката каза, че не било фатално за моята възраст ( дятето ме загуби кът клиент...) и ще се оправят...

      Така че, кът ми се оправи захапката, ще те ям....
      Брутални са жените! Само чакат да застарееш, залинееш, недовидиш и ти пробутат рагу наместо бут. Наздраве за доброто зрение!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Помня, помня ... Нали съм ти написала, че бяла риза ще ти купувам, ама трябва да ти взема мярката откъм врата.
        Наздраве!
        Стига си мрънкала зарад една съдомиялна. Сега барем щи ти се избелят ръцете, че от много черен труд по пресаждане на мушката имаш кал под ноктето. И ако ще ми взимаш мярка на вратлето трябва си с чисти ръце, ама без ръкавици, че ръкавиците ви карат вас жените да вършите разни нечестиви неща. Ще си докараш "Анатема!"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Добре де...И ножовете щях да наточа....Безплатно....

          Само за една туба кайсиева....НИЩО ДРУГО....

          Наздраве !
          Ти още ли не си в изолатора? Изпозаразил си половината форум. И мен нещо ме дере. Да пием за карантината! Дългосрочна за чичета, че принасят много болести. Особено ония срамни ли бяха, безсрамни ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            То, ако ще е само за едната съдомиялна - по-добре, без ич.
            Наздраве!
            Добре де...И ножовете щях да наточа....Безплатно....

            Само за една туба кайсиева....НИЩО ДРУГО....

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Що не писа по рано бре !!!

              Предлагаха ми да одя до Габрово на някакъв семинар, но аз отказах.....

              Груба грешка....Поне една съдомиялна щях да оправя.....

              Наздраве !
              То, ако ще е само за едната съдомиялна - по-добре, без ич.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Че кой говори за теб, како? Да не си сама у Габроу пищовлийка? Там при вас хайманячките по улицата ги ринят. И никога се не лютя, що ми вреди на стомахчето. Само благи заклинания и наричания. Я си спомни кой ти е кръстник? И целувай ръка. Наздраве за уважението!

                П.п. За пералнята ли рече нещо? Дооообреее!
                Помня, помня ... Нали съм ти написала, че бяла риза ще ти купувам, ама трябва да ти взема мярката откъм врата.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  И ти си права Макр че честно казано и спълен корем става работата, стига да има желание. Виж след спа определено съм гроги и хич нямам желание за нищо, освен да дремна и да пия айрян и вода, за да се подготвя за вечерта
                  И ти си прав Наздраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Грую, гурмето е за преди, а пържолите - за след
                    И ти си права Макр че честно казано и спълен корем става работата, стига да има желание. Виж след спа определено съм гроги и хич нямам желание за нищо, освен да дремна и да пия айрян и вода, за да се подготвя за вечерта
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • https://m.youtube.com/watch?v=5dgimjMhAIk

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        И ти ли Брут(к)е....
                        Разбра, че ми се разклатиха зъбите и черпиш с непоносими за мен храни....( Нещо като баснята за Щъркела и лисицата...)

                        Дофтурката каза, че не било фатално за моята възраст ( дятето ме загуби кът клиент...) и ще се оправят...

                        Така че, кът ми се оправи захапката, ще те ям....
                        Няма страшно! Ще ги пуснем в блендера и ти ще намажеш Наздраве, 4i40

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Ох, бабачко - истинска дама
                          Значи преди 7-8 години реших да правя състезание на жените в офиса за най-добри готварски умения - черешката на Грую. Та се направи анонимно състезание, като журито беше само от мъже. Ся, на мойта фаворитка нямаше как да дам първо място, щото се досетих какво е готвила, ама всички се бяха постарали яко - то не бяха ньоки с мастило от сепия, пък деглазирани простоти, пък вегански суров кейк, пък ролца най-различни с поръски и т.н., ама първото място зае една селска мома, дето беше направила пълна тава с пържоли - 3 дена ядохме за обяд от яденето ѝ, заслужи си статуетката, дето ѝ бях направил. После моята фаворитка малко ми сърди, ама това е то - пържолите са си пържоли, гурмето е за други места

                          ей те таквоз нещо с горчица - голяма работа става (и в прекия, и в преносния смисъл)
                          Грую, гурмето е за преди, а пържолите - за след

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Ц. Това е демоде. Черпя с прасешки пържолки
                            И ти ли Брут(к)е....
                            Разбра, че ми се разклатиха зъбите и черпиш с непоносими за мен храни....( Нещо като баснята за Щъркела и лисицата...)

                            Дофтурката каза, че не било фатално за моята възраст ( дятето ме загуби кът клиент...) и ще се оправят...

                            Така че, кът ми се оправи захапката, ще те ям....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Ц. Това е демоде. Черпя с прасешки пържолки
                              Ох, бабачко - истинска дама
                              Значи преди 7-8 години реших да правя състезание на жените в офиса за най-добри готварски умения - черешката на Грую. Та се направи анонимно състезание, като журито беше само от мъже. Ся, на мойта фаворитка нямаше как да дам първо място, щото се досетих какво е готвила, ама всички се бяха постарали яко - то не бяха ньоки с мастило от сепия, пък деглазирани простоти, пък вегански суров кейк, пък ролца най-различни с поръски и т.н., ама първото място зае една селска мома, дето беше направила пълна тава с пържоли - 3 дена ядохме за обяд от яденето ѝ, заслужи си статуетката, дето ѝ бях направил. После моята фаворитка малко ми сърди, ама това е то - пържолите са си пържоли, гурмето е за други места

                              ей те таквоз нещо с горчица - голяма работа става (и в прекия, и в преносния смисъл)
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Добро да е !
                                Като ти гледам усмивката, май черпиш с вита баница .....

                                Наздраве !
                                Ц. Това е демоде. Черпя с прасешки пържолки

                                Коментар

                                Working...
                                X