IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Уффф, начи! Това, че съм във фаза на физическо и душевно пречистване, ич не значи, дето мож да си дрънкаш у лево у десно каквото ти скимне, без да си понесеш наказанието. Пиша ти още една записка в дългосрочната си памет, за след пречистването.
    Наздраве!
    Знаех си аз, че тези вълни критични.... за мен. Ама, аз имам сърф и мога се плъзна по тях до спасителния бряг. Наздраве за сърфирането по женските прищевки и безобразия!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      Чекай сега, това защото си жена или понеже те газят като валяк некои критични вълни и талази. И ако си толкова необидчива и безобидна, защо ли половината форум заобикаля географския център на Бг или преминават през Прохода на републиката? Не защото чак толкуз са републиканци, ами понеже гледат да не изпаднат в положението на Сюлеймана като ги сгащиш на съседния проход, та вземат им паднат потурите, шалварите и дисагите. Осъзнай ся!
      Уффф, начи! Това, че съм във фаза на физическо и душевно пречистване, ич не значи, дето мож да си дрънкаш у лево у десно каквото ти скимне, без да си понесеш наказанието. Пиша ти още една записка в дългосрочната си памет, за след пречистването.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Тва щот пиеш кът сом кога е на аванта....

        Но кът се замисля, че ползвах твоята ракия....нека да е хаарлия.....

        Наздраве !

        пп Хващай търмъка и действай...Икиндия стана...От 7.3 ч може да се работи....Мързела му с мързел...

        Жаден и гладен си останах на твоя рожден ден. Да не си и ти от Габроу?

        Сега съм в отморителен градски режим. Все още не съм се сдобил с дворче в града. А и май не му е времето.
        Last edited by Trakatrak; 29.03.2018, 10:40.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
          Мммнеее, сбърках, та станах. Рекох се правя на солидарен с махмурлиите от кръчмата, де от рано са почнали да оправят главата.
          https://www.youtube.com/watch?v=Ntu9btlvUb8
          Тва щот пиеш кът сом кога е на аванта....

          Но кът се замисля, че ползвах твоята ракия....нека да е хаарлия.....

          Наздраве !

          пп Хващай търмъка и действай...Икиндия стана...От 7.3 ч може да се работи....Мързела му с мързел...


          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Щото бре, истинските мъже искат серт жени...Нещо като от филма от твоята младост - " Укротяване на опърничевата "....

            пп Я и аз да се подърлям рано сабахлян с Безименния....

            За заядливи и подробни кът жени мъже, Европа ни натиска да приемем една конвенция и един среден вид индивиди - джендъри ....

            Приятен ден !
            Ще й паднеш некой ярък ден в ръчичките и като ярка пред заколение ще закрякаш “Таз зла жена много серт, голям дерт!“ Наздраве за самосбъдващите се пророчества!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Изтегна се, сега давай кафето
              Мммнеее, сбърках, та станах. Рекох се правя на солидарен с махмурлиите от кръчмата, де от рано са почнали да оправят главата.
              https://www.youtube.com/watch?v=Ntu9btlvUb8

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                Чекай сега, това защото си жена или понеже те газят като валяк некои критични вълни и талази. И ако си толкова необидчива и безобидна, защо ли половината форум заобикаля географския център на Бг или преминават през Прохода на републиката? Не защото чак толкуз са републиканци, ами понеже гледат да не изпаднат в положението на Сюлеймана като ги сгащиш на съседния проход, та вземат им паднат потурите, шалварите и дисагите. Осъзнай ся!
                Щото бре, истинските мъже искат серт жени...Нещо като от филма от твоята младост - " Укротяване на опърничевата "....

                пп Я и аз да се подърлям рано сабахлян с Безименния....

                За заядливи и подробни кът жени мъже, Европа ни натиска да приемем една конвенция и един среден вид индивиди - джендъри ....

                Приятен ден !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Хич не си объркала. Хората с вкус първо се пробуждаме с мъжкото трио и после позволяваме на оная чорла Миленката да ни тормози слуха и стомахчето. Я, да се изтегна, че требва ставам. Изтегнах се... за доспиване. Тая смяна на времето изисква творчески подход към връхлитащите ни промени.
                  Изтегна се, сега давай кафето

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    Dобро утро, Кръчма !
                    https://m.youtube.com/watch?v=hy06vTfZPeU

                    Опс обърках !
                    https://m.youtube.com/watch?v=U-H-IkYP-WE
                    Хайде на кафето !
                    Хич не си объркала. Хората с вкус първо се пробуждаме с мъжкото трио и после позволяваме на оная чорла Миленката да ни тормози слуха и стомахчето. Я, да се изтегна, че требва ставам. Изтегнах се... за доспиване. Тая смяна на времето изисква творчески подход към връхлитащите ни промени.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Но, после се усетих, че съм жена, т.е разрешено ми е да съм променлива и вятърничава, да се отмятам от решенията си...
                      Ако някой се почувства обиден, първо си поема дълбоко дъх, издиша, преглъща и чак после отговаря на съответния коментар, в идентичният тон. Щото в Кръчмата на първо място не са правила, а търпимостта. Понякога направо се чудя как някои клиенти на Кръчмата ме издържат.

                      Наздраве!
                      Чекай сега, това защото си жена или понеже те газят като валяк некои критични вълни и талази. И ако си толкова необидчива и безобидна, защо ли половината форум заобикаля географския център на Бг или преминават през Прохода на републиката? Не защото чак толкуз са републиканци, ами понеже гледат да не изпаднат в положението на Сюлеймана като ги сгащиш на съседния проход, та вземат им паднат потурите, шалварите и дисагите. Осъзнай ся!

                      Коментар


                      • Dобро утро, Кръчма !
                        https://m.youtube.com/watch?v=hy06vTfZPeU

                        Опс обърках !
                        https://m.youtube.com/watch?v=U-H-IkYP-WE
                        Хайде на кафето !
                        Last edited by Lelq; 29.03.2018, 09:10.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          И именните дни помня. Мамун беше някъв плевел, ще го хванем да почерпи на Цветница. Чудя се дали и Lelq не беше някакъв гюрлюк, но тя доста потайна - не се издава. Обаче е дама, тоест - цвете. И нея ще я накараме да черпи.
                          Наздраве!
                          Мани, слонска памет и почти толкова залопаметна, колкото и по хубавите събития, ама да не си навличам излишен гняв на гърбината, като си имаш други мишени Наздраве, тнм, днес явно ще пием на аванта - аз вчера излъгах жената, че съм на фитнес, та 3 часа пихме с един колега по спортни екипи, та ни гледаха странно у кръчмата и денс съм по-спокоен
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Я, чиче имал празник, добре че е тнм, та да помни всички тези дребни нещица като отлитащите години. Жив и здрав, чиче, поздравявам те с един виц, пък ти доволно си почерпил

                            Чичо отива при доктора:
                            - Докторе, искам да живея 100 години!
                            - Пушиш ли?
                            - Не!
                            - Пиеш ли?
                            - Не!
                            - По жени ходиш ли?
                            - Не!
                            - И за какво, по дяволите, ти е да живееш 100 години?!?
                            И именните дни помня. Мамун беше някъв плевел, ще го хванем да почерпи на Цветница. Чудя се дали и Lelq не беше някакъв гюрлюк, но тя доста потайна - не се издава. Обаче е дама, тоест - цвете. И нея ще я накараме да черпи.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Ти пък се правиш на неразбрал.

                              Обясних ти, че постът ми опитваше да влезе в тона на по-ранния пост на колегата преди мен - с поздрава му на немски език. Ето на - и сватята му те поздравява, че си ме поставил на място с поста ти "от една друга тема"... Т.е. - ако се недосетлив: продължавай да търсиш под ТЕЛЕТО - ВОЛ!

                              Кое не ти е ясно: избирателно насочената ти към мен забележка, ли?
                              Много мислих дали да не отмина и тоя ти коментар с безразличие. Все пак, преди около две години взех решение да не отговарям на заяжданията и подхвърлянията ти. Но, после се усетих, че съм жена, т.е разрешено ми е да съм променлива и вятърничава, да се отмятам от решенията си... Пък и какво ми пречи, след като си напиша изложението, отново да те заобикалям като голям камък още 2 /две години/!?
                              Та, от кое време се знаем с теб виртуално? Мисля, от края на 2011 година. От темата за Поколението на 30 + годишните. За тези години доста удари под кръста сме си нанесли. Кой повече, кой по-малко, в никакъв случай не сме си останали длъжни един на друг. Сега целта ми е друга. Ще ти дам непоискан съвет, макар да знам, че си по-голям от мен на години и не върви някак по-младите, да учат по-зрелите. Ще оправдая нахалството си с това, че съм по-мъдра от теб.
                              Кръчмата е място за забавление. Тук, в лежерната атмосфера на споделената чаша хубаво питие и приятна компания, се допускат и по-фриволния прояви на хумор. Ако някой се почувства обиден, първо си поема дълбоко дъх, издиша, преглъща и чак после отговаря на съответния коментар, в идентичният тон. Щото в Кръчмата на първо място не са правила, а търпимостта. Понякога направо се чудя как някои клиенти на Кръчмата ме издържат.
                              Това е моят съвет - почувстваш ли се засегнат и обиден от нечии писания, изчакай с отговора. След това погледни доброномерено и с чувство на хумор към написано, защото съм сигурна, че никой от пияниците не иска да те засегне умишлено. Прекалената чувствителност не е препоръчителна при употребата на алкохол, че дори тя да е виртуална.
                              Относно това, че всеки има право на своят кът в Кръчмата - прав си, много си прав. Само че ако не свалиш своят праг на търпимост ми се струва, че ще си доста самотен там.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Я, чиче имал празник, добре че е тнм, та да помни всички тези дребни нещица като отлитащите години. Жив и здрав, чиче, поздравявам те с един виц, пък ти доволно си почерпил

                                Чичо отива при доктора:
                                - Докторе, искам да живея 100 години!
                                - Пушиш ли?
                                - Не!
                                - Пиеш ли?
                                - Не!
                                - По жени ходиш ли?
                                - Не!
                                - И за какво, по дяволите, ти е да живееш 100 години?!?


                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X